0 oy
345 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar öbürgün dogumum var esim de geldi coo şükür ama icimdr bir sıkıntı var ki anlatamıyorum midem bulanıyor sanki hayattan zevk almıyorum o eski ben gittim uyku uyuyamiyorum Allah rızası için dua edin bana lütfen ayetle kursi felan okuyun 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

Okudum canım Rabbim sağlıklı kucağına almayı nasip etsin <3 heyecandır o heyecan :)

tarafından
Çok sağol canim Allah razi olsun inan bilmiyorum sürekli ağlamak istiyorum ve inanmicaksin ama o haftalari sayan doktora gitmek için can atan ben girmek istemiyorum hiç bu sefer çok farkliyim herşeye ağlamak istiyorum dünyanın yükü bende sanki
tarafından
Hele bir minnoşu kucağına al da o zaman kalıcakmı bakalım birşey. Sevgi pırıtcığı olarak dönüceksin buralara korku endişe üzüntü heyecan hepsi bir araya gelince böyle oldu işte e birde sayılı gün ağırlaştın da sen o gönlünü ferah tut ağlama diyemeyeceğim ama doğumdan gülerek çıkacağının garantisini verebilirim :) evde sure aç dinle aman ha eşine falan da gider ayak sarma bu sinirle :) hadi hadi gül biraz geçici günler bunlaar
tarafından
Inşallah canim inşallah çok teşekkür ederim sana icimi i kadar rahatalattib ki Allah razı olsun kuzum: )
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım allhim yardımcın olsun kuzum inşallah bir.  An önce kurtulursunuz sağlıkla bebeğine kavuş cnm sıkma canını bebeğini düşün içini rahatlat mutlu olmaya calis
tarafından
Sagol canim benim inşallah hepimiz mutlu oluruz ❤
tarafından
Çıkınca doğumdan heber ver ❤
tarafından
Tamam canim yarın nasıpse  8 buçuk da giricem dualarinizi esirgemeyin❤
tarafından
Rabbim yanında olsun cnm su aziz günde inşallah sağlıkla kurtulun
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun canım benim dualarım seninle inşallah herşey yolunda gider korkma tatlım rabbim yavrunu bağışlasın sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah canım benim 
tarafından
Inşallah kuzum benim çok teşekkür ederim Allah rasi olsun ❤
0 oy
(2,032 puan) tarafından

Allah yardımcın olsun cnm dualarımız seninle darısı bizlere inş sen biraz heyacan yaptın korkma yarın bebeğin yaninda minik bi mucize <3

tarafından
Ah canim amin Allahım sizlere de nasip etsin inşallah coo çok teşekkür ederim ❤
0 oy
(253 puan) tarafından
Okudum cnm ama olur öyle bide ilk bebekse biraz karmaşık duygular yasaniyo Rabbim saglikla kucağına almayi nasip etsin 
tarafından
Ilk kuzum ne bilim çok farklı şeyler hissediyorum Allah razi olsun sagol canim
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım sağ salim bebişini kucağına almayı nasip etsin Rabbim 
tarafından
Amin canim amin çok teşekkür ederim
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Okudum canım 
tarafından
Sağol Allah razı olsun canim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 142 göst.
30 Nisan 2024 Aile kategorisinde Antikor (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 348 göst.
27 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 267 göst.
9 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Biriiste (412 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 80 göst.
22 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,305 soru

11,386,693 cevap

34,887 kullanıcı

...