0 oy
1,126 göst.
Diğer kategorisinde (6,978 puan) tarafından

Hiç güleceğim yoktu:)

image

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cannnııımmm Elltiiimmmm  :Dddd
(6,978 puan) tarafından
:))) can ki ne can
-Reklam-
0 oy
(119,113 puan) tarafından
Akrostis guzelmis☺️☺️☺️
(6,978 puan) tarafından
Aynen güzel olmuş:))
0 oy
(1,006 puan) tarafından
Hemen whatsaptan gondereyim :))
(2,596 puan) tarafından
Kız gönderme orda kocaman fesat yazıyor :)
(1,006 puan) tarafından
Farkindayim saka diyorum :))
(6,978 puan) tarafından
Duruma kıymalık ama yok yapmayalım:)))
0 oy
(6,053 puan) tarafından

Bir eltim bile yok :D

(2,596 puan) tarafından
Ne şanslı gacısın :)
(6,053 puan) tarafından
Kaynım warda güccuk ha ewlensede kaynanam beni unutsa☺☺
(2,596 puan) tarafından
Haha herkesin derdi başka :)
(6,053 puan) tarafından
Ahhhh ahhhh :))
0 oy
tarafından
Benim masallah dort eltim var ama hepsiylede gayet siyi anlasiyoruz aman nazar değmesin çok şükür ha arada ufak tefek kıskançlık oluyor ama hep birbirimize destegiz :)))
(6,978 puan) tarafından
MaşaAllah canım, bakma bunu gülmeye koydum çok şükür bizimde aramız iyidir ufak tefek kiskancliklariyla bana gına getiriyor ama olsun:)))
tarafından
Illa olcak o kadar canjm kardes kardesi bazen cekemiyor
(6,978 puan) tarafından
Aynen çok haklısın
0 oy
(1,234 puan) tarafından
2 eltim var biriyle cok iyi anlasiyoz haa ikisiyle kavga edecek olsam cok sebep bulurum ama gerek yok her dediklerine takilmam yani varligyla yoklugu bir olanlar ne dese umrumda olmz
(6,978 puan) tarafından
En güzeli geçinmek, aynen kiskandirmaya çalışırlar yok şununla şuraya gidiyoruz bununla buraya...hiçç oralı bile olmam
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Ahh anlasa gönderirim de o kocaman fesat yazısını okumaz süs sanıp teşekkür ederim canım ablam diye cevap yazar eminim. Benim ki de bu model hep kafadan atar
(6,978 puan) tarafından
Benimkisi kıskançlığını belli eder, halbuki rekabet içinde asla değilim...öyle abartılı da yaşamam ama tatile gitsem, hemen benden önce tatil ayarlar, eşya aldım, oda aldı :) gereksiz kıskançlıklar yabi, Allah ona daha com versin yeterki benimkinde gözü olmasın:) bunun dışında iyi insandır ama işte yine de sınır oluyorsun
(2,891 puan) tarafından
Benim ki resmen mall canım bi şeyden anlamaz ima dan sözden laftan hiçbir şeyden anlamıyor mesela  ne zaman lafı geçse ben henüz çocuk düşünmüyorum daha çok erken bi üç dört yaşına gelsin oğlum bi buçuk yaşında derdim. Şimdi 6 haftalik hamileyim plansiz korunurken oldu. Geçen tebrik ederim abla sen zaten çok istiyordun bi çocuğun daha olmasını diyor. Ben ne zaman öyle bişey dedim diyorum dedin ya diyor. Bu en basit örnek kafadan uydurma var. Geçen benim kayınPedere sen bize yazın kaç Bidon Salça alacaksaniz ben Alivereyim boşuna almayin şimdi çok para demedin mi diyor. Bak bak Salçanin Bidonu 100 tl kaç Bidon diyor bi de. KayınPeder yemin ediyor ben öyle birşey demedim die. :)
(6,978 puan) tarafından
Hahaha olsun sinsi fest olmasında iyidir çocuk ruhlu olması diyecem de işte anca böyle gereklilerle avunalım:)
(2,891 puan) tarafından
Bu durum fesatlktan tehlikeli canım. Her an kafadan birsey uydurup insanları inandirabilir uzak durmaya çalışıyorum. Geçen bizim evdeler eşim bana hediye almış sessizce söylüyor siz erken kalkın sürprizm var falan diye. Bende kapı arkasında duydum. Biraz afallasnlar diye kapıdan girp siz ne karıştırıyorsunuz bakayım dedim gülerek. Hemen neler uydurMuş kocasını benden kıskandı falan diye. Kalbi bozuk
(6,978 puan) tarafından
Tövbe estağfurullah, boşver bacım dediğin gibi uzak durmalı böylelerinden...Ben sırrımı ne asla vermem, en yakın dostunu hiç sevmem eltimin mesela, ona dahi diyeceğini düşünüyorum...en iysii kendi halinde yaşamak, ay mübarek gün daha günaha girmeyelim boşver:)

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 463 göst.
0 oy
17 cevap 456 göst.
4 Mart 2021 Diğer kategorisinde Bastet (733 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 542 göst.
27 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 439 göst.
21 Mart 2020 Aile kategorisinde Balkızın annesi (759 puan) tarafından soruldu