0 oy
379 göst.
Diğer kategorisinde (109 puan) tarafından
İnşallah Türkiye'de bulaşma olmadan aşılar sağlık bakanlığına gelir. Çok şükür bahar da geliyor bu mübarek günler de Allahım hepimizi korusun.

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yaaaa gercektenmii kim duyurdu  canim
(109 puan) tarafından
Çin'in Rusya büyükelçisi açıklama yaptı güvenilir yani sadece son denemeler yapılıyormuş. Çok korktum çok dua ettim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sağlık bakanlığı mi aciklsdi kuzum %100 koruyucu muymus
(109 puan) tarafından
Bi çok haber kanalı haber yaptı inşallah güvenilirdir. Heralde ilk çin' de denenir duyarız hwralde haberler de güvenilirliğini inşallah sıkıntısız olsun.
tarafından
Yaaaaa o kadar sevindim ki inşallah olumlu sonuclar alinir
0 oy
(557 puan) tarafından
Ayy insallah canim yaa bursa ya gidicem hastaliklar virusler yuzunden bi yere gitmek istemiorum korkuorum bebeimde cok kucuk 
(109 puan) tarafından
Bende öyle 3 aylık kızım doğrı düzgün dışarı çıkamadık hapis gibiyiz bu virüs yüzünden yazında eve hapis olucaz diye çok korktum
0 oy
(9,131 puan) tarafından
Zaten önce boyle hastalık yayıp insanları öldurup sonra da panzerihini bulduk diyip tüm dunyaya satıyorlar.. olan olen insanlara, çocuklara oluyor.. Yazık günah..
(109 puan) tarafından
Öyle görünüyor değil mi. Hiçbir zaman bilemicez gerçeği.
(9,131 puan) tarafından
Aynen malesf..
(1,063 puan) tarafından
Heves kursaginda kalcak ama simdi dinledim piyasaya cikmamis ama once denemeler yapilcakmis buda 1 yada 2 seneyi bulur dedi uzman
(109 puan) tarafından
Allahını seversen hay yarappim 2 sene ne demek ya.  E bulundu diyo aşı şimdi madem denenmedi şu kadar sürecek falan deseler bari. Eşime maske tak diyorum öyle nasıl çalışıcam diyo
0 oy
(174 puan) tarafından
Mardin de bi tir soforu larantinaya alinmis iran dan geliyoms adam. Tahran ist. Seferi yapan ucak Ankara ya acil inis yapmis 12 kisi yuksek ateslenme yasamis.
(109 puan) tarafından
Ya valla hiç duymadım bu haberi. O 12 kişi türkiye de yani öyle mi
0 oy
(2,159 puan) tarafından

Üzüldüm kız :) 

0 oy
(57 puan) tarafından
Virus turkiyeyedemi bulasti? Belcikaya geleli cok olduda valla pek inandirici degil sanki. Bu media hep yalan bizi koruyan tek kisi varsa oda rabbim yoksa panzehiriymis yok ilacmis cinmis nebilm

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 57 göst.
25 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 521 göst.
21 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde ❤️prensesingunlugu❤️ (193 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 120 göst.
19 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 399 göst.
7 Ağustos 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,915 soru

11,311,286 cevap

34,745 kullanıcı

...