0 oy
121 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Simdiden teşekkür ederim

5 Cevaplar

0 oy
(14,030 puan) tarafından
Annem geçirdi her yeri aklına gelebilecek her yeri sirkeyle sildi sonra belediyeyi çağırdı dezenfektanlasinlar diye 
tarafından
Anladım canım teşekkür ederim
(1,011 puan) tarafından
Belediye ücretsiz mi geliyor
(14,030 puan) tarafından
Galiba canim
-Reklam-
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Şuan arkadaşım annesinde çıktı hastaneye kaldırdılar saglikcilar 3 saat havalandırın evi demis oyle yaptı ozonlu suyla heryeri sildi kapı kulplari felan butun nevresimleri yuksek derecede yıkadı bulaşık makinasınada ozon attı yuksek ve uzun calistirdi banyo tuvaletlerde ayni ozonlandi yikandi
tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Ben geçirdim ha biraz iyiyim dedim kalktım perdeleri yıkadım taktım yarım saat sonra Gine kotulemistim sonra işte dip bucak 
tarafından
Sağol canim
0 oy
tarafından
Canım zaten virüs 14 gün sonra ölüyor. Ailem oldu bittikten sonra kapı pencere hali falan yıkadılar 
tarafından
Anladım canım teşekkür ederim
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Ben eşime beyaz çarşaf yastik kılıfı kullanmiştim banyoya hiç girmuyordu küçük lavabo da herşeyini hal edıyordu odası ayrıydı onun mevresimlerini ilk once çamaşır suyu yla yıkıyorum dum sonra normal deterjan la kullandığı tabak kaşiklarida ilk çamaşir suyuna sonra makınaya atıyordum odasini hergün kendi havalandiyordu bende cift maske takıp odasini yerleri hep çamaşir suyuyla sıldım evinde hergun ayni şekılde yaptım çok şükür bana ve kızıma geçmedi bittiğinde odanin camini tülünu yıkadım taktım odasini ikigun havalandırdım ikigunde hiç kullanmadım o odayı canım 
tarafından
Anladım canım  teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 330 göst.
5 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Rakiraki (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 369 göst.
28 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Sevim günes (170 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 57 göst.
25 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu