0 oy
2,852 göst.
Diğer kategorisinde (835 puan) tarafından
Kızlar ağız kokusu neden olur düzenli olarak günde 2 defa diş fırçalıyorum ama sanki benim nefesim kokuyor bu kaynanamı rahatsız ediyormuş dişim çürük ondan kokuyodur dedim benimde çürük senin nefesinde bişey var dedi bu durum beni çok üzüyor ne yapmam lazım o kadar fırçalıyorum yine işe yaramıyor 

46 Cevaplar

0 oy
(2,705 puan) tarafından
Sünneti uygula canm 

Yemeklerden once ve sonra tuz kullan mısfak kullan asla koku yapmaz dene istersen sende sureklı agzına karanfıl vs seyler at eşin dıyecegı yerde kaynanan mı diyo
-Reklam-
0 oy
tarafından
bilmiyorum ki cnm bir dr git bari.. damaklarini falanda fircala yani kaynanacinda nie dillendirmis ki, muhtemelen oglum da alip bisi demesin die demistir ama ne bilim
0 oy
(439 puan) tarafından
Senin a.minin kokusudur o desene ben olsam derim senin a.min kokuyo diye ne terbiyesizmis kaynanan....
tarafından
Kesinlikle o kaynanayı savunmuyorum yaptiği çok ayıp ama pardon da sen çok mu terbiyelisin şimdi☺
(439 puan) tarafından
Ama napim şimdi sinirimi bozdu kadını resmen rencide ediyo
(227 puan) tarafından
Kizzz 2 sene oncesine ait post sakin olun :D
(439 puan) tarafından
Kim hortlatiyo bu postları :D
0 oy
(912 puan) tarafından
Kocam rahatsız değil sağlıhinla ilgili şeyler beni ilgilendirir de rahatsız oluyorsa muhatap da olmasın 
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Bir mide yada solunum yolu rahatsızlığın olabilir
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Bu kardesimdede var 21 yaşında çalışmıyor askere gitmiyor koku yüzünden 

Bademcik ameliyatı oldu ondan değilmiş mide safra hepsi bakıldı onlardan değil sebebini bulamadı doktorlar canm hala kokuyor diyor ağzı 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 346 göst.
27 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 328 göst.
0 oy
25 cevap 702 göst.
14 Mayıs 2022 Aile kategorisinde XxDeryaaaa (373 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 495 göst.
23 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu