0 oy
326 göst.
Diğer kategorisinde (230 puan) tarafından

Iyi geceler kızlar bebeğim 6 aylık olmasına 6 gün var 8 9 gün önce falan hasta oldu boğaz enfeksiyonu o zamandan beridir uyumuyor çok ağlıyor hastadır ondandır dedim bu 4 gündür iyileşti yine geceleri uyanıyor çok ağlıyor sallıyorum durmuyor ne yapıyorum durmuyor ağrı kesici verdim bir yeri ağrıyor diye yine aynı hocaya götürdük korkmuştur falan diye yine aynı süre dua okuyorum yani anlayacağınız ne yaparsam durmuyor karnını doyuruyorum uyutuyorum yarim saat geçiyor uyanıyor ağlıyor uykusu var ama ağlıyor bu yaklaşık 10 gün e yakın böyle yüz perişan oldum bende sizce bu nedendir ne yapmam lazım diğer çocuklarım böyle olmamışlardı uzun yazdım kusura bakmayın hakkınızı helal edin :(((

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bebek diş çıkarmadan önce hasta olur canım yakında dışı çıkacak ondan olabilir
(230 puan) tarafından
Bilmiyorum inan ki perişan etti beni şuan iyi çok şükür hasta falan değil ama yine öyle
tarafından
Anlıyorm canım ben bu dış olayını çözdüm oğlum her hasta oluşunda 1 hafta sonra dişleri çıktı hep sabah akşam ağrı kesici ver iyi gelir
-Reklam-
0 oy
(1,063 puan) tarafından
Canm 28 ci haftada geciyor bu durum simdi tam kac haftalik brnim kizim da oyleydi atak haftasiymis 28 hafta oldu biz durulduk oyle hocaya falan goturme en iyi dua anne baba duasidir
(230 puan) tarafından
Hep dua ediyorum cnm
(964 puan) tarafından
Her çocuk için geçerli değil cnm bu 28. Hafta atağı
(230 puan) tarafından
Anladım cnm teşekkür ederim
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Benilkide aynı şekilde hasta oldu ventolin ve cortair uyguladık ama geceleri ya da gündüz uyurken falan aniden ağlamaya başladı beslenmeside azaldı kilo alımıda yavaşladı. Şuan beslenmesi iyi çocuk hastalıktan sonra huyu değişti artık ağlamıyor aniden ve ağırlaştı önceden çok hareketli ve dimdik dururdu kucakta falan şimdi o dinçliği gitti.
(230 puan) tarafından
Hmm anlıyorum cnm size de çok geçmiş olsun

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 150 göst.
0 oy
6 cevap 318 göst.
0 oy
5 cevap 189 göst.
13 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Emineninanesii (3,171 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 341 göst.