0 oy
547 göst.
Aile kategorisinde (515 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Kızlar doğum yapali bir ay oldu annemlerde kalıyordum annem ise gidiyor işte ananem çocuklar babam kardeşlerim ve kendi bebeğim artı eşim var ev işi yemek bulaşık hiç bitmedi gelir gelmez ayağa kalktım yazmıştım zaten eve git demiştiniz evime geldim eşim gündüz e geçti die eşime msj attım ta sabah eve gidince ben bı beş dk duş alayım.sen bebeğe bak die TM dedi nese gittik hazır yemek falan almış ye iç ve goguslerim çok kötü yara süt sağ falan saat epey oldu tek kelime etmiyor okuz mal.gibi oturdu  geçti koltuğa ben bı beş dk uyuyum.dedi kıyafetlerimi bile getirmiştim ki kaç saat önceden dus alayım die.  Çekirdek citledi kahve içti bıraktı sabah altı da kalkıyormus ben hiç uyumuyorum ve çok hasta oldum ateş dudaklarimi patlattı o derece kötüyüm ve bu beni çok sinirlendirdi çocuk uyudu kaldırdım onu ağlaya ağlaya kendim perişan oldum.beni guvendirip getirdi söylememe rağmen hiç birşey umrumda olmadı çok basın ağrıyor atesim çıktı yine sadece yarın sağlık ocağına gideceğim için bı duş almak istemiştim çok bunalıyorum ya çok canımdan beziyorum.simdi de benim kardeşimi qlmya gitti evde yanlız kaldım hiç böle çaresiz olmamıştım

image

5 Cevaplar

+1 oy
(774 puan) tarafından
Canım benim Allah yardımcın olsun. Anlayışsız bir eşin var anlaşılan. Sana yardım etmesi gerekiyor. İnsallah aklı başına gelir 
(515 puan) tarafından
Milletin yanında da onu yapayım bunu alayım şunu getireyim der **** canımdan bıktım ya amin
-Reklam-
0 oy
(355 puan) tarafından
Neden esin olmadan dusa qiremiorsun?? Bebeqin cokmu huysuz yani surekli uyanik modundami ?? Hrseyini hzrla bence cocuqnda karnini doyur uyut bi yarim saat uyanmaz herlde hemn qir cik daha ne esine minnet ediosun
(515 puan) tarafından
Canım çocuk kussa boğazına sut dolar boğulur minnacık zaten ve uyanikti yapacağı şey iki dk beşiğinde sallamak huysuz herşeye uyanır o da çocuğa da yüksek sesle konuştum yeter artık ömrümü yediniz die ve pişman oldum ateşim de var ben banyoda bayilsam gerizekalı hala uyur
0 oy
tarafından
Keşke o geçen süre zarfinda bidaha deseydin çocuğa bakcaktin ya hemen çıkarım bı duş alayım diye belki sen demeyince oda bosverdi düşüncesizmis zaten belli gerekmedikce eşime baktırmam kıyamam oda yoruluyor ediyo ama Allah var yorgun uykusuz oldum zamnlar ikii uç  saat baktığı oluyor bebeğim 4 aylık ben hala her duşa girdgimde esim bakar ..
(515 puan) tarafından
Eşim böle degildi bebekten sonra böle oldu anlamıyorum neden sabaha kadar ateendim 4 e kadar. Bebeğe baktı ben de döndüm yatakta sabahta 6 da ise gitti
0 oy
tarafından
Erkekler bizim gibi değil ki şimdi beşik sallayan baba varsa op başına koy

Belki o da yordundu canimmm.  

Sen bebeğin tüm hzimetini yap uyut sankinlessin hemen gir duşa eşine de böyle böyle olursa kaldır böyle olunca salla de öğret onu da canım. Bizde eşimle doğru yanlış beraber büyütüyoruz onu da öğrettim 
0 oy
(52 puan) tarafından
Erkekleri biraz yönlendirmek gerekiyor onlar bizim kadar ince düşünemiyor... Senin ona ben duşa giriyorum ben çıkana kadar bebeğin başından ayrılma ağlarsa şunu yap kusarsa bunu yap diye yönlendirmen lazım... Yoksa o kendiliğinden karım hasta ona yardımcı olayım duşa girecekmiş bekleyim Demez yani çoğu erkek bunu düşünmez eşinden daha hassas olanlar da var tabi yok değil...

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 634 göst.
7 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,135 göst.
28 Eylül 2020 Aile kategorisinde 3prensannesi (1,493 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 366 göst.
26 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Narinim (277 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 646 göst.