0 oy
397 göst.
Aile kategorisinde (342 puan) tarafından
Dun gece acile gittim 18 +6 gunluk hamileyim sol kasigimda agri vardi bicak saplanir gibi oglen 1 de baslamisti taa gece 1 e kdr agridi ayaga kalkip kasigimi tutuyodum ole diyim gittim ultrasona verdiler bebek saglikliydi sukur idrar tahlili yaptilar oda temiz cikti magnezyum eksikligi vardir belki dediler ilac yazdilar neyse geldim sabaha kfr yine ayniyfi bugunde 1 2 defa agridi gecti ole normalmi sizcede

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kuzum zaten sorun olsa derlerdi. Rahim genişlediği için ağrı oluyor kasiklards
(342 puan) tarafından
Aynen cnm saol dusunduruyo annelik iste
tarafından
Ben de 17 haftaligim öyle çok şiddetli değil ama sürekli oluyor kuzum alıştım artık
-Reklam-
0 oy
(333 puan) tarafından
Ben hamileyken doktorum kasik agrilari normal demisti ama benim o kadar siddetli agrimazdi
(333 puan) tarafından
Korkma dua et allaha sigin yavrularimiz bizim tahmin ettigimizden daha guclu. Sikinti yokmus zaten rahim falan   buyuyordur onun agrisidir
(342 puan) tarafından
Aynen cnm duam onunla yani su zamana kdr bu yasima kdr tek dusundugum varlik oymus diyebilirim bambaska bisi
(333 puan) tarafından
Sen bi de kucagina al :) esinden bile kiskanacaksin
(342 puan) tarafından
Diosun ayay saglikli olsundaaaaa 1 tane saha yapariz ahaahah
(333 puan) tarafından
Ben oyleydim simdi esime alistim kaynanamin sevmesini istemiyorum hele benden ona gidince sinir oluyorum:D
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Cok normal cnm bende cok cektim  magnezyum eksikligi olabilir benimde bacaklarima vurdu yuruyemez hale geldim o derece olmadi dayanamadim kirikcita gittim ☺️☺️bilmiyom ya ilk hamileligim 21 +3 megersem kalsiyum eksikligi varmis bol bol sut ic ayran ic koyu olsun yogurt ye ben oyle yaptim duzeldi sukur
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Bisey olmadigina sevindim kuzu
0 oy
(1,063 puan) tarafından
Ne yalan aoyliyim hamileligimde cektigim en kotu aciydi senin yeni beaalamis benim ilk ay baslamisti sanki bisey yirtilircasina bir agri hergun du benim ne aglardim yaaaa allahimmmm sana yardim etsin annelik nekadar kutsal iste dimi canm ozaman hep oyle derdim ben

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 505 göst.
21 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 230 göst.
1 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 165 göst.
14 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Merveee3427 (507 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 211 göst.