0 oy
852 göst.
Aile kategorisinde (1,126 puan) tarafından
Ben çocukluğumdan beri hep dislandim. Ailem fakirdi ve okulumda ki çocuklarin durumu çok iyiydi. Beni hep dislarlardi. Dalga geçerlerdi. Eğer adama ihtiyaç olursa beni oyuna sokarlar bi arkadaşları gelince de hemen atarlardı. Hep içine kapanık sessiz bi çocuk oldum.. Özel hayatımda da hep kendimi begendirme çabası ile uğraştım sanırım çocukluktan gelen eziklikten. Evlendim.. Esim beni çok seviyor ben de onu çok seviyorum. Ama eşinin ailesi beni disliyor gibi hissediyorum. Eşimin ailesi yabancı sokmayaoim aramıza düşüncesi ile hep akraba evliliği yapmış. Benim eltim hala kizi. Cevrede bi ben disardanim.. Ve bunun farkını hissediyorum diyorum bazen. O geline yaklaşımları ile bana olan farklı. Bu duruma alistim  derken bebeğim oldu bebeğim de beni disliyor. İlk basta beni emmedi. Hic mememi istemedi resmen itti beni.. Simdi yaşına girdi ve babasına aşırı düşkün. Ben dışarı çıkıyorum eve geliyorum yüzüme bakmıyor bile. Ama babasını her gördüğünde sanki bi ay görmemiş gibi seviniyor. Ne zamana kadar dislanacagim bmiorum.......

9 Cevaplar

0 oy
(964 puan) tarafından
Hiç birşey yazamadım. Ama dua ettim senin için.  Rabbim gönlünü feraha ulastirsin inşallah ❤❤❤
(1,126 puan) tarafından
Amin teşekkür ederim.
-Reklam-
0 oy
(96 puan) tarafından
Bebeğin eğer kizsa babasına düşkün olması çok normal ki benim kizimda öyleydi bu normal bişey öyle hissetme.bence senin bilinç altına işlediği için hep öyle hissediyor olabilirsin 
(1,126 puan) tarafından
Bebeğim erkek. Belki de ondan bilemiyorum ama anneannesine felan da düşkün bi bana sıradan biriymisim gibi.
(96 puan) tarafından
Kız üzülme çocuk seni görüyor devamli ondan öyle takma o kadar daha çocuk o
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Üzülme sen canım sana öyle geliyor, sürekli yanındasın sen babasininozluyor o yüzden öyle, benimkide aynı inan
0 oy
(47 puan) tarafından

Canım genelde çoğumuzun çocukluğunda vardır böyle akılda kalan kötü anılar. Mesela benim de öğle yemeği paramı çalarlardı hiç ses etmezdim ne kadar safmışım diyorum şimdi :D eltin konusunda bişey diyemiyorum akraba olduğu için belki daha yakın geliyordur onlara ama bu devirde ne gelirse başımıza akrabadan gelir bana sonu pek iyi gibi gelmedi. Seninle ilgisi yok o durumun. Çocuk konusunda ise benim 1 kızım var hergün görüyor beni. Babasına çok düşkün bana o kadar değil. Niyeyse o bana değilde eşime sarıldıkça hoşuma gidiyor :) Sanırım yapın gereği çok duygusal birisin. Kendini kötü hissetme lütfen. <3

0 oy
(382 puan) tarafından
bebegin seni hep gördügü içindir genelde babalar işteyken hep özlenir sürekli görmedikleri için ferah tut içini 
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Yaaa cok uzuldum canim onemli olan allah katinda dislanmamak yuce rabimin yaninda yuce olmak uzulne kendini sadece ozguven ver sendende cok sey ileri geliyo konusurken utanma oyle bi konuski desinler vay be oyle havali yuruki sanki o sokagi satin almissin uzerinede ordaki evlere fiyat bicmissin bak ben koy gibi yer demiyekde isde sehir disi kuralara yani binevi koyden gelin geldm aslnda esimde ayni memleketli esimin isi icin evlenir evlenmez baska sehire yerlesdik bizim memleketden cok uzak bende burda dislaniyorum ne kadar giyinsemde suslensemde hep eksigim hatta yeni glnce disari bile cikmak istemiyodum herkesi bi havali bi yuksek goruyodumkii ciktimda utanirdim kesin koti gegindim simdi ne dusunuyolar amma sonra dusundumki cok sukur elim ayagim duzgin aklm guzelim elimde hatta cok sukir maddi durumda iyi benim neyim eksik valla ondan sonra oyle havayla yuruyomki   kendimi onlardan dislanms hiss etmoyom onemli olan snein kendini dislamaman
0 oy
(6,136 puan) tarafından

Beni anlatmışsın resmen. Bende dışardan geldim ama hepsinin ağzına tükürürüm beni de aralarına zor aldılar ama maddiyat farkı nedeniyle amcasi karısı kubuz diye yaymış millete 3 sene olacak yeni yeni yaklaşıyorlardı ki amca karısının oğlunun ağzına tükürdüm uzaklaştılar 

Oğlum baba düşkünü ki babası da öyleymiş bence sen kendini geliştir güçlü ol bardağın hep boş tarafından bakma oğlum 6 ay emdi sonra bu sülale yüzünden sütüm gitti yani yaşadıklarında yalnız değilsin 
0 oy
(10 puan) tarafından
Öyle düşünme bebeğin seni seviyordur ama daha çok küçük.Bence sen kendini o şekilde adapte etmişsin.Seni dışlayanı sen de dışla.Kendine güven.Mutlu ol.Yoksa bu psikolojiyle hayat sürmez.Kendini geliştir.Kişisel gelişim kitapları oku.Hiç üstesinden gelemezsen psikolog ile konuş içini dök.Hiçbir şey senden ve ailenden önemli değil
0 oy
tarafından

Kardesim daha genceciksin yolun basindasin neden öyle hissediyosun hickimse sahipsiz caresiz degildir seni bi yaratan var boyle kucuk seyleri kafana takma kendine hayati zulum etme bebeginde daha cok kucuk akli ermez büyüyünce onun en büyük kahramani sensin senin sesinde huzur bulacak kalk silkelen kendine gel salma kendini herseyden once sende bi evlatsin essin cocugunun annesinin kendine guven

İlgili sorular

+1 oy
14 cevap 188 göst.
24 Mart 2024 Diğer kategorisinde Isteoylesine (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 197 göst.
24 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,002 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 312 göst.
19 Kasım 2023 Aile kategorisinde Nagiiiss (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 67 göst.
13 Eylül 2023 Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (330 puan) tarafından soruldu

377,935 soru

11,312,389 cevap

34,745 kullanıcı

...