0 oy
539 göst.
Diğer kategorisinde (217 puan) tarafından

Yooooook artik:angel:

10 Cevaplar

0 oy
tarafından

Annuwww vay ki ne vay kiz ben bunu dogurdum tamam dedim daha ilk bide buu maşallah pasoo dogurmus:D

(217 puan) tarafından
Valla canm ne yapdi nasil o kadarina bakiyor anlamdim gitdi
tarafından
Yahh yahh bebeğim ağlasa herşey kalıyor iş güç bide susmazsa tamam bu kadına maşallah yani :D
-Reklam-
0 oy
(86 puan) tarafından

Bide buna bakın 
(86 puan) tarafından
Ben birincide vücudum çok yıprandı yirtiklar kilolar psikolojik olarakta etkilendim  38 tane çok şaşırıyorum insanlarda ne bünye varmis
tarafından
Değilmi canım yaa kız sende psikolojini bozma aman salla olacak bunlar alan almış beğenen begnmis böyle düşün teselli et kendini canımm benim;)
(86 puan) tarafından
55 kilodan 83 kilo olmak insanı üzüyo ne kadar takmasamda etrafımdakiler duba gibi olmuşsun doğumdan sonra hiç zayiflamadinmi seninki şiş değilmiş kiloymuş diye beynimi kemiriyolar
tarafından
Bende 54kiloyla kaldım 15kilo aldım laf edenler oldu ama duymadım eşim beğensin bana ytr sende böyle düşün canım verirsin hemm ne var ki kilo da ne Rabb'im daha büyük dert vermesin olur geçer inşallah takma kendine dert etme kimseyi de duyma
(86 puan) tarafından
Saol canım öyle
0 oy
(161 puan) tarafından

Hiç mi kocalarına başım ağrıyor dememiş bunlar ben bazen kirpik diplerim ağrıyor bile diyorum:D:)

(217 puan) tarafından
Hahahaha allah seni guldursun kiprik ne kiiiz kocasi da yardimci oluyor yoksa bizimkiler =/hep bi trip yaparlar
0 oy
tarafından
Kafayı yemişler net... 
0 oy
(330 puan) tarafından
Doğurmak kolay bakmak önemli olan :) celal şengöre ikinci çocuğu düşünmediniz mi diye sordular adam bilim insanı zengin istese 10 tane yapar. İkinci bi çocuk için okul açmak lazım bi çocuk kolay büyümüyo dedi :) biz onları örnek alalım bunlar almış başını gidiyo :D
0 oy
tarafından

Bence de yok artık aaaa insan kafayı yer heralde. :D

0 oy
(107 puan) tarafından

Gelde inanma . Bende saf saf ikizim olcak nasıl bakacam diyorum. Ellerin karıları 20 çocuk büyütüyor. Şaşırdım ;)

0 oy
(9,651 puan) tarafından
Allah sabır versin kadina.. acilen bi korunma yöntemlerini falan araştırsın bu nedir böyle kendimi 21 çocukla aynı evde düşünemedim..  2 çocukla hayatta zor kalıyorum..  21 nedir yahu...
(217 puan) tarafından
Ne korunmasi canm yine olsa yine yapicaz diyolor=D
(9,651 puan) tarafından
Doktor olsam dayanamayıp bağlarım yumartlarini:D
0 oy
(117 puan) tarafından
Kimmiş o boşver 
0 oy
(2,423 puan) tarafından
Isimlerinibile nasıl telafuz ederim bilemedim:D
(217 puan) tarafından
Unuturuz her halde=DD

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 113 göst.
31 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde uykusuz anne (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 92 göst.
23 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Serpil Kubis (274 puan) tarafından soruldu
+1 oy
23 cevap 729 göst.
13 Ocak 2022 Moda kategorisinde Elifcik010101 (407 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 150 göst.

378,422 soru

11,327,088 cevap

34,780 kullanıcı

...