0 oy
565 göst.
Aile kategorisinde (143 puan) tarafından
Yarın doğum yapcam ne sevine biliyorum nede üzüle biliyorum bilenler bilir babam kanser hastası yoğun bakımda durumu kötü enfeksiyonu durduramıolar hastalık almış başını gidiyor ağlayamıyorum diolar sütün gelmez gecelerce dua ettim Yasin okudum tesbih çektim ama isyan etmedim dedim Yarabbi senden geldi sen ver şifasını ama yok içim yanıyor çok zor çokkkkk.. 

17 Cevaplar

0 oy
(119,086 puan) tarafından
Allah yardimciniz olsun
(143 puan) tarafından
Aminnnnnnnnnnnnnn:'(:'(
-Reklam-
0 oy
tarafından

:( :( :( kurban olayım o güzel yüreğine :( 

Rabbimin kapısında mucizeleri çoktur , dilerjm rabbim tüm hasta kullarına ve senin babanada şifa verir inşallah mucize olur da iyileşir ,

Benimde annem böbrek yetmezliği yemin ederim lokmalarim bogazimda dugumleniyor Allah büyük bol bol dua edelim 

(143 puan) tarafından
Ediyorum kuzum Ama umudumu kaybediyorum yediğim yemeğin tadı yok içtiğim suyun tadı yok En zoru ağlayamıyorum yarın sezaryen olacağım korkumu unuttum desem inanır mısın çünkü içimdeki günahsız a oluyor hissediyor ama babammmmm ya nasıl zor anlatamam
tarafından
Can çıkmayan bedende umut kesilmez benim amcam beyin kanaması geçirdi doktorlar artık öldü dedi cenazenizi alabilirsiniz dedi , millet cenazeyi almaya gitti bir baktık tekrar hayata döndü , biz rabbimizden ısrarla isteyelim ve dua edelim, ayakta dur ve dua et rabbim kabul edecek dualarimizi lütfen , sadece Allah a sığın ... Seni çok iyi anlıyorum kardeşim :(
0 oy
(246 puan) tarafından
Rabbim şafi ismiyle şifa  versin insallah
(143 puan) tarafından
Aminnnnnnnnnnnnnn kuzumm :'(
0 oy
(333 puan) tarafından
Rabbim babanin sifasini versin canim senin de dogumunu kolaylastirsin su mubarek gunlerin yuzu suyu hurmetine 
(143 puan) tarafından
Allah razı olsun kuzum aminnnnnn
0 oy
tarafından

Çok uzuldum vallahi cok zorya Allah yardimciniz olsun insallah sezeryanmi olcan canim

(143 puan) tarafından
Aynen kuzum sezeyen olcam Ama korkmayı unuttum üzülmekten
tarafından
ALLAH VAR ALLAH YAR canim insallah bu imtihani iyi bir sekilde geçirirsiniz
0 oy
tarafından
Allah sifa versin inşallah kuzum sana bagislasin babani
tarafından
Öyle deme kuzum allahtan umut kesilmez komşu muş geçen yıl o haldeydi kurtuldu çok şükür
(143 puan) tarafından
Kanser mıydı
tarafından
Evet kuzum ve ileri derecede enfeksiyon kapmıştı dua her şeyin başı çok şükür iyi şimdi çocuklarının basında. Dua edin çok cok
(143 puan) tarafından
Ayyy bir umut Rabbim duysun sesimi inş Allah razı olsun kuzum kimsenin evine yuvasına vermesin
tarafından
Amin insallah kuzum kandil bugün çok dua et allah şifa versin inşallah babana sana bagislasin
0 oy
tarafından
Allah sifa verir insallah...
(143 puan) tarafından
Aminnnnnnnnn canım :'(
0 oy
tarafından
Allah ım el Şafi ismiyle şifa versin inşallah canım benim bi mucize olur inşallah iyileşir baban hemen aminn 
(143 puan) tarafından
Aminnnnnnnnnnnnnn kuzumm inş ya
0 oy
(253 puan) tarafından
Allahim şu guzel kandil gününde rabbim babana şafi ismiyle şifaliklar versin insaallah iy olur. Dua et canm doguma gidiyomussun doğumda dua et dogum yapan kadının duasu kabul olurmus
(143 puan) tarafından
Ediyorum kuzum ediyorum Gecelerce ettim bilmiyorum umudum kalmıyor
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun cnm rabbim babana şifa versin inşallah ❤️
(143 puan) tarafından
Allah razı olsun kuzum inş ya
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Allah acil sifa versin. Yardimcin olsun canim..
(143 puan) tarafından
Aminnnnnn canım Amin inş
0 oy
(10,440 puan) tarafından
Rabbim.şifa versin inşaallah rabbim yardımcın olsun 
(143 puan) tarafından
Allah razı olsun inş ya
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun canım babanada acil şifalar versin rabbim inşallah 
(143 puan) tarafından
İnşallah kuzum ya
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Bu mubarek gunun yuzu suyu hurmetine Rabbim sifa versin insallah
(143 puan) tarafından
Allah razı olsun kuzum inş Rabbim duysun sesimi inş ya
0 oy
tarafından
Allah şifa versin insallah cnm ya cook üzüldum. Baba gibi yar yok. Insallah gün gelir gonul rahatligiyla babana sarılırsın. Imsallah karnındaki torununu sevecek gunleri gorürsünüz. Allah karnindaki melek hatrina kiymasin babana.
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Rabbim şifa versin kuzum Allahim bu gecenin hurmetine vücudu sağlığına kavuşsun arınsın inşallah.Sana da kolay ağrısız bir doğum nasip eylesin.
0 oy
(135 puan) tarafından
Rabbim  şifa nasıp etsin inşallah   zor sizede sabır versin inşallah 

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 259 göst.
9 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+4 oy
21 cevap 287 göst.
30 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 268 göst.