0 oy
976 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ben çok zor durumlardan geçiyorum gidiyorum buradan çünkü burada para yakıyor. Elimde avucumda hiç bir şey kalmadı kızlar 1 ay sonra ankaraya gitmem gerekiyor en 500 lira para olması lazım elimde ama imkansız denecek kadar azıcık da olsa umudum yok para bulma konusunda. Ne olur bana dua edin eşim bir yerden para bulabilsin ne olur kızlar bana dua edin. Çok korkuyorum isyan etmekten zor tutuyorum kendimi isyan etmemek için çok zoruma gidiyor. Dua edin lütfen en azından patronu eşime askari ücret versin diye dua edin ne olur kızlar sizin dualarınıza çok ihtiyacım var kimin duası kabul olur bilinmez ben gidiyorum buralardan ne zaman gelirim bilmiyorum. Ben hepinizi çok seviyorum hakkımı sonuna kadar hepinize helal ediyorum. 

Hakkınızı helal edin.

Sizden bol bol dua bekliyorum 

Kendinize bebeklerinize iyi bakın 

Rabbim evinize huzur mutluluk getirsin inşallah 

Hepinizi çok seviyorum 

26 Cevaplar

0 oy
(5,436 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun inşallah tez zamanda kucağın dolsun inşallah dönersin buraya.
-Reklam-
0 oy
(701 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun. İnşallah istedigin parayi bulursunuz. 
0 oy
(777 puan) tarafından

Canım bi hakkım yoktur elbette ama yine de helal olsun.seni o kadar iyi anlıyorum ki..Rabbim hayırlı kazanç kapıları açsın size inşallah bolluk bereket gelsin hanenize.Allah yardımcınız olsun kuzum <3

0 oy
tarafından
Hakkinda hayırlısı olsun inşallah 
0 oy
tarafından
Inşallah sende anne olursun gereken parayı bulursun inşallah 
0 oy
tarafından
Rabbim yardımcınız olsun inşallah gönlüne gore olur herşey 

İlgili sorular

+2 oy
11 cevap 485 göst.