0 oy
974 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ben çok zor durumlardan geçiyorum gidiyorum buradan çünkü burada para yakıyor. Elimde avucumda hiç bir şey kalmadı kızlar 1 ay sonra ankaraya gitmem gerekiyor en 500 lira para olması lazım elimde ama imkansız denecek kadar azıcık da olsa umudum yok para bulma konusunda. Ne olur bana dua edin eşim bir yerden para bulabilsin ne olur kızlar bana dua edin. Çok korkuyorum isyan etmekten zor tutuyorum kendimi isyan etmemek için çok zoruma gidiyor. Dua edin lütfen en azından patronu eşime askari ücret versin diye dua edin ne olur kızlar sizin dualarınıza çok ihtiyacım var kimin duası kabul olur bilinmez ben gidiyorum buralardan ne zaman gelirim bilmiyorum. Ben hepinizi çok seviyorum hakkımı sonuna kadar hepinize helal ediyorum. 

Hakkınızı helal edin.

Sizden bol bol dua bekliyorum 

Kendinize bebeklerinize iyi bakın 

Rabbim evinize huzur mutluluk getirsin inşallah 

Hepinizi çok seviyorum 

26 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Kızlar teşekkür ederim gerekçe özelden yazanlar verende bu posta cevap verenler allah razı olsun dualarınızdan bin kere razı olsun Rabbim sizden. Ben uygulamayı silmedim silmeyeceğim ama girmeyeceğim de hepinizi çok seviyorum güzel dikleriniz için çok teşekkür ederim canlarım ❤❤
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rabbim yar ve yardımcın olsun insallah kuzum. 
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Insirak suresini bol bol oku canım ve umutsuz olma rabbim var rabbim yar
0 oy
(14,079 puan) tarafından
ALLAH yar ve yardımcın olsun yolun daima açık olsun RABBİM gönlünde ne varsa o senin karşına çıkarsın inşallah❤❤

Elbet her şerde bir hayır vardır sakın sıkma kendini ALLAH maddi ve manevi olarak yardım eder☝️☝️
0 oy
tarafından

Allah büyük rabbim eşine helal kazanç nasip etsin inşallah rabbim.maddi manevi kimin ne sıkıntısı varsa hepsini gidersin inşallah ...

En kısa zamanda tekrar dönersin , inşallah...

Kendimi fazla sıkma ve üzme Allah büyük ...

0 oy
(10,549 puan) tarafından

Rabbim yar ve yardımcınız olsun cnm rabbim hayırlı bol kazanç versin rabbim senn de kucağını tez zamanda doldursun <3

0 oy
tarafından

Hakkim oldugunu sanmıyorum ama varsa eger helal olsun Allah yar ve yardimcin olsun Rabbim hakkinda hayirlisini nasip etsin inşallah senin adina üzüldüm :ermm:

0 oy
tarafından
Ah busram Allah yar ve yardımcın olsun kuzum. İnsallah güzel haberler alırsın ve bebek müjdesi ile geri gelirsin canım. Rabbim en kısa zamanda kucağını doldursun canım rabbim emeklerini boşa çıkarmasın inşallah canım ♥️ Hakkım yoktur ama varsa da helal olsun canım Allaha emanet ol canım ♥️
0 oy
tarafından
Helal olsun canım hersey duzlck Allah sonunuzu hayır etsn  
0 oy
(452 puan) tarafından

Rabbim yar ve yardımcın olsun insallah canım benim ya madi manevi ne sıkıntın varsa biter inşallah canını sıkma her şeyde  bir hayır vardır  bir kapı kapanır öteki açılır kendine çok iyi bak ALLAH'a emanet ol <3

0 oy
(2,332 puan) tarafından

Bi hakkım yoktur ama helâli hoş olsun yine de. Allah yardımcınız olsun kucağınızı boş bırakmasın inşallah Büşracım :(

0 oy
(2,078 puan) tarafından
Allah yar ve yardımcın olsun, isyan etme dua et 
0 oy
tarafından
Rabbim yardımcın olsun inşallah güzel kapılar açılır senin için 
0 oy
tarafından
Sende helal et canim rabbim en kısa zamanda gönlünün muradını versin insallah
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun canım sanada hayırlı bı evlat nasip etsin zor günlerin geçer inşallah
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Busom allah yuregindeki dilegini gerceklestrsin cok meraj edicem ankaradaki surecini keski silmeseyendin anlatsaydin rahatlasaydin insallah yuregince olur hersey allah hic bir kulumu darda birakmaz inslalah dondugunde hamileyim diye donersin seni  seviyom kuzu
0 oy
(119,441 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun busram 
0 oy
tarafından

Sana ufak bir tavsiye canım umarım görürsün. Eşin bu ay ilacını kullansın ve bitince bulunduğunuz ilde test yaptırsın. Sonuçta düzelme olursa 1 kutu daha ilaç alın Ankaraya gitmeyin. Ama düzelme olmazsa mecbur yine gideceksiniz.

Ben inanıyorum sana yüreğinin temizliğine, birkaç aya hamileyim diye yazarsın inşallah.
0 oy
(15,743 puan) tarafından
Hayırlı haberler ile tekrar gelirsin inşallah 
0 oy
tarafından

Can benim Rabbim yar ve yardımcın olsun. Her konuda Allahbim içinizi ferahlatsin inşallah. Bu mübarek günlerde sizi karanlıktan aydınlığa çıkarsın..

Bir hakkım varsa helali hoş olsun.. Allah a emanet ol bitanem<3

İlgili sorular

+2 oy
11 cevap 482 göst.
0 oy
33 cevap 1,039 göst.
0 oy
18 cevap 1,292 göst.
20 Ocak 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 211 göst.

380,748 soru