0 oy
564 göst.
Aile kategorisinde (13 puan) tarafından
Benim bir abim var eskiden sevdiği kız evlendi kendi amcasının oğluna tabi evli halde megersem abimle görüşüyorlar mış, tabi 3 sene evli kalıyor kız sonra kızın kocası kızı dövdüğü için ( iyikide dövmüş) babası kızını alır evine taşır, köye de derler ki kızımı bosatdim kocasından, benim dangalak abim tekrar görüşüyor onunla ama bu seneler içinde onunla gorusdugu halde başka kızlara elçi gondertdi, kızlarını başkasına verdik diye soyleyib annemi geri gonderiyorlardi, ( lakin abime sordugumuzda ki nasıl görüşe görüşe başkasına elçi gondertdin diyo kız beni arıyordu durmadan, oyalaniyordum dedi - inandık) şimdi üstünden iki üç sene geçmesine rağmen hâlâ görüşüyorlar abimin artık gözü ondan başkasını görmüyor annemizden değerli o **! Çünkü annemi zorladı o kadar yorduki annem illallah deyib kizin evine elçi gitti orda ogrendiki kadın hala evlidir, annemde bir şey söylemeden kalkmış kadın gelmiş ( bu arada annem kanser hastası 3 evreyi bile geçmiş :(  ) Şimdi öğrendim bendeki kız megersem evli elim ayağım esiyor, 29 yaşı var 29 gram aklı yok bizim malın, kadının halasida büyü muyu işiyle meşgul, çok lüks arabalar geliyor onların evine yabancı, Annemde diyor ki bizim mala büyü yapmış onlar.

Napim bacılar, anneme çooookk üzülüyorum, abim olacak mali parçalamak istiyorum resmen...

6 Cevaplar

0 oy
(50 puan) tarafından
Erkekler zaten büyülenmeye hazır bekliyor annen önemli olan abini tutamazsınız 
(13 puan) tarafından
Hayır bulamayacak mal, hayatını mahvediyor haberi yok
(50 puan) tarafından
Kız çokmu güzel daha güzelini ni bulsanız
(13 puan) tarafından
Danaya benziyor sismanliktan nice güzel kizlar var akrabada etrafımızda
-Reklam-
0 oy
tarafından

Rabbim annene şifa versin inşallah ,

Bu konuda abinin geri adım atması gerek , abin kızi istiyorsa siz ne desenizde boş 

(13 puan) tarafından
Kızı istemek nedir ki, ölüyor sanki, sanki dünyada başka kız yok yapışmış kahbenin eteyinden
tarafından
İşte kör kütük olmuş kıza karşı , neyin ne olduğunu biliyor onun bunu düşünmesi gerek
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Inan empati kurmak bille zor

Cok cok cok uzucu bu durum. allah abine akil fikir versin o azmis surtugede edep terbiye ahlak versin annenede saglik versin
tarafından
Hah mesosum smdi aciklamami yapiyim tamam mi halit iti.yle kavga ettim beni kabloyla filan dovdu agzimi yuzumu komple patlatti telefonuma el koydu tam da 26 gecesi verdi yemn ederm uygulamaya girdim hemen aklima geldin :( ama yedigim dayaktan dunyami unuttm affet beni ozur dilerim :((
(5,519 puan) tarafından
Hasret ne diyon sen yaaa nasil yaaaa ☹ senimi dovduuu allahim inanamiyorumm hem suclu hem gucluu ayyy kurban olsun sana hasrettttt elim ayagim titriyo suan yeminlen nasil yapabilir bunu.
Ne affetmesi askimmm kiyarmiyim bem sana saka yapiyorumm☹
Cokk uzuldummm kiyamam sana simdi nasilsin nerdesin
Kabloyla dovmek neymis yaa.  Derdi neymis sorunu neymis allahindan bulsun
Sen nasilsin onu soyle bana kardesim yaaa
tarafından
Iyiyim mesosum gecti sadece alnim patladi biraz ama suan sadece izi kaldi ortada hicbisey yokken yine boyle yapti her zaman ki gibi. Hic sasirmadm alistm cunku yoksa nasil unutuym aklim yernde mi sana kurban olurm ben
(5,519 puan) tarafından
Kiyamam ben sana yaa cookkkk uzuldum ne dicegimi billemiyorum insallah devami gelmez insallah aklini basina alir
tarafından
nasil.ya kabloyla mi sebep???eli  kolu kirlsin  kusura bakma bacim.ama icimden cok sayiyorum ...... nawil.bi devir bu ya hangi cag kabloyla dovmek nedir ......allahimdan buksun pislik herif ... cok sinirliyim suan alnim oatladi demeissin bide gozumun onune geldi bian ..... kendimis enin yerine koydum da Allah yardimcin osun tez vakitte islah etsin o adam kiliginda insan desem degil yaa valla ne diyecehimi bilmyorum suan
0 oy
tarafından
Allah annene sifa versin canim abinede akil fikir versin bekar biri gitsin akli basinda biriyle evlensin onunla evlenirsen bence hicte mutlu olmuycak abin gonul eylendiriyordur onla
tarafından
Azerbaycanlimisiniz?
(13 puan) tarafından
Evet, anneme diyor bırak bu malı gidek benle gelmiyor, malda olsa evladım diyo
tarafından
Evladidir amma o duzelen deyil belke qiz basqasina qacsa onu buraxar yoxsa buraxmaz
(13 puan) tarafından
Qız hara qaçır bacı, yapışıb bizim malın yaxasından, birinci əri də nəşə çəkənin biri, bosanmiyiblar heç məhkəməyə gedilmiyib də. Bizim mal da düşüb torlarına
tarafından
Qardasininda beynin yeyib gozu ondan basqa heckimi gormur bosansalar usagi falan yoxdusa evlenmekden basqa caresi yoxdu elcekmez qardasin hemde ananda xesdedi
0 oy
(782 puan) tarafından
Oncelikle allah annene acil sifalar versin 

Abin kizin evli oldugunu bile bile mi konusuyor 

Bence o kizin annesine soylemeniz gerekyor babasina degilde annesi belki ogrenirse babasina soylemekle tehdit faln edip abinden uzaklastirir bek anlayamadim ama anladigim kadariyla abinle de babanin konusmasi lazim bence
(13 puan) tarafından
Yok kuzum çete bunlar hepsi her şeyi biliyor annesi anneme diyor ki daha kızım bosanmadi boşanır inşallah yakında, benim mal abim her şeyi bile bile annemi oraya gönderdi, annemde orda öğrenince çıkmış gelmiş kadin
(782 puan) tarafından
Allahhh. Bu nasil is dir ya hic anneni yollamasin valla kizin kocasi takar yuzukleri
0 oy
tarafından
Kadına o.... Dıyorsun evlıyken gorusmus dıye abınde evlı kadınla gorusecek kadar karaktersızmıs ona da denecek laflar var bence 
(13 puan) tarafından
Zaten öyle ki, ikiside ahlâk sınırını aşmış da geçmiş

İlgili sorular

0 oy
41 cevap 535 göst.
9 Aralık 2021 Aile kategorisinde Esra dardat (28 puan) tarafından soruldu
+2 oy
39 cevap 644 göst.
7 Mayıs 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 419 göst.
21 Kasım 2020 Diğer kategorisinde ASaLeTiM YeTeR (153 puan) tarafından soruldu