0 oy
802 göst.
Diğer kategorisinde (139 puan) tarafından
Kızlar ben burdaki postlarda gördüğüm kadarıyla hamile arkadaslarin çoğu 11 haftada cinsiyet öğrenmiş bugün doktora gittim  yeni yeni gelisiyor dedi çok küçük belli olmaz dedi eee haklı ama arkadaşların gittiği doktor nasıl cinsiyet söylemiş olabilir :)

20 Cevaplar

0 oy
tarafından

Onların 4 gözü var galiba :) bazı doktorlar çok cabuk söylüyor 

(139 puan) tarafından
Bugünkü doktor akrabaydi kayinpederin akrabası çok bahsediyorlar iyi doktor diye tahmin etmedi cinsiyetine pek bakmadı ama güzel konuşuyor terslemiyo
tarafından
Bence en ideal cinsiyet ogrende 16. Hafta çünkü hep yanilmalar oluyor
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bilmiyorum ama bende 4 buçuk aydan sonra ogrendim 3 bucuk aylikken ters duruyo demisti ondan oncede cok küçük daha demisti bende anlamiyorum 

(139 puan) tarafından
Evet bazen bebekler inatçı oluyor göstermiyor lar
tarafından
Ilk kizimida 6 bucuk aylıkken ogrenmistim
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Cinsiyet 12.haftda tamamlanır.. 12.haftda tahmin etmişlerdir degişme payı yüksek. 
(139 puan) tarafından
Vala degismedi diyorlardı :D
(1,093 puan) tarafından
Zaten iki ihtimal var :)
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Bazı drlar işinin ehlidir canım direk bakar görür 11de görende var 21 de ve 31 de görende var kısaca herşey dr ve ultarsona bağlı 
(139 puan) tarafından
Bizimki akrabaydi belli olmaz dedi kemik yapısındandami belli olmaz dedim yok belli olmaz dedi
0 oy
(10,520 puan) tarafından

11. Hafta mi hay maşaallah ben 8. Ayda zor öğrendim :)

(139 puan) tarafından
Kız vala ben arkadaşların yalancısıyım :)
(10,520 puan) tarafından
Ay ne güzel oyle.ogrenen varsa ben tam 8.Ayda öğrendim☺☺☺☺☺
0 oy
(782 puan) tarafından
Bazi bebekler erken belli ediyo yada iyi bir doktor bazen hemn soyluyo az kalmis sabret :)
(139 puan) tarafından
Sabrın sonu selamet :)
(782 puan) tarafından
Aynen oyle canim allah sag saglim kucagina almayi nasip etsin :)
(139 puan) tarafından
Amin canım çok sağol :)
0 oy
tarafından
Ben 5 ayı geçmişti öğrendiğimde özelde daha erken söylüyorlar ama genelde tahmin ediyorlar zaten erken haftalarda. 
(139 puan) tarafından
Özele gidemiyorum  eşimin sigortasi yok şuan
tarafından
O zaman beklemen lazım ben de hep devlete gittim özele giç gitmedim geç öğrendim
0 oy
tarafından
Bnde 12. Haftamda öğrenmiştim ama kesin demiyor ztn doktorlar tahmin ediyor 
(139 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım :)
0 oy
tarafından
Ben 13 haftalik ogrendim ama doktorum yarim saat boyunca bakti görebilmek icin cikolata yesim dolastim tekrar geldim
(139 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım  sanırım sen özele gitmişsin eşimin sigortasi olsa bende özele giderim
tarafından
Oyle canim Rabbim hayırlı evlat nasip etsin
0 oy
(421 puan) tarafından
Aynen canım bende 12+2 de gittim belli olmaz daha bidahaki sefere dedi bidahaki sefere de 16.haftada gidicem ama herkes öğrenmiş 12 de en azından bi tahmin almış :) 
(139 puan) tarafından
Ben almadım :)
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Valla benim oğlana hamile iken 11de kıza benziyo dedi, 15 de tekrar gittim %80 kız dedi 18 hafta kontrolunde başka doktora denk gelmiştim ben kız olacağına eminm sormadım bile adam direk sağlıklı bir erkek bebek demişti. Ayağa fırlamışm şaşkınlıktan:)
(139 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım :)
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Cnm ben 12 haftalikti gittim erkege benziyo dedi 16 haftalikken gittim tam kesin erkek dedi suan 21 +5 bugun yine guttim erkek dedi sen 16 haftaliken git tam kesin soyler heralde ben 16 haftalikken cinsiyetini  ogrendim 
(139 puan) tarafından
Tövbe haşa haşa Rabbim esirgergesin okuyunca çok kötü oldum :((((
(1,403 puan) tarafından
Niye kiz ben ne dedim simdi sana
(139 puan) tarafından
Kız ne bilim aldırma falan ben çok etkileniyorum çünkü  2 aylık bebeğimin kalbi durmuştu kürtaj olmuştum uyandirdiklarinda ağlama krizlerindeydim hala üzülüyorum şimdi yine hüzün doldu yüreğim
0 oy
(571 puan) tarafından
Canim bana soyledi ama tahmin bu dedi annemde 8 haftaliktim kiz seninki dedi her kontrole gittigimde kiz denildi ve kizim dogdu:)
(139 puan) tarafından
Hmm iymis benimki hiç tahminde de bulunmadi daha bakalim
0 oy
(2,897 puan) tarafından

O haftalarda söylenen cinsiyetler yüzde 90 yanlış oluyor çünkü bebegin daha kendisinin bile haberi yok cinsiyetinden :D

0 oy
tarafından

10 .hafta da devlet hastanesindeki 27 yaşındaki doktor .

Bana kız olduğunu söyledi. 

Çünkü kemik yapısından belli ediyor kendini .

Doktorlarda aslında bunu biliyor ama söylemiyor:)) 
0 oy
(359 puan) tarafından
Tahmini söylemiştir onlar canım 
0 oy
tarafından
11 cok erken bellı olmaz 11de
0 oy
(148 puan) tarafından
Ben ikizlerimin cinsiyetini 12 haftalıkken öğrendim bu doktorun tecrübesine bağlı iki hamileliğim de de bilmişti doktorum 
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Benim bildiğim 13 haftadan önce pek bilinmiyor canım, hadi 12 olsun. Ondan önce kemik yapısından az çok tahmin edebiliyorlarmjs

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 411 göst.
22 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Sürpriz yumurta⚘ (1,615 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 383 göst.
14 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Sürpriz yumurta⚘ (1,615 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 299 göst.
6 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mevlanaa (4,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 240 göst.
2 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Burcu13 (299 puan) tarafından soruldu

380,044 soru

11,376,610 cevap

34,862 kullanıcı

...