0 oy
937 göst.
Diğer kategorisinde (170 puan) tarafından
Kızlar ben 10 aylk evlym 3 bilezgm var aslinda 5 ti ama 2 sini eşime vermiştim borc icin

Şimdi eşim diyoki yarin gidelim bilezikleri paraya bozdurup senin hesabina atalım maksat evde durmasin ilerde istersen yine bilezik yaparsin dedi siz olsaniz napardiniz

23 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Altın hesabına yatır degısen bısey olmaz o zaman 
-Reklam-
+1 oy
(2,891 puan) tarafından
Altın uçtu bu ara onun derdinde olsa gerek. Ama bence yapma hazır para sıkısnca hemen akla gelir yenir gider
+1 oy
(135 puan) tarafından
Zarar edersin para oldumu en küçük sıkıntıda harcanır    tabiki sen bilirsin  evde tutmak istemiyorsan  altın hesapları var kasalar var var yanı
(1,755 puan) tarafından
Aynen+++++
0 oy
(1,114 puan) tarafından
Bnce elleme cnm hiç altın sürekli çıkıyor her sene yükseliyor çünkü. Bide para olunca sıkışık olunca o paraya güveniliyo zaten yeni evliymissin tak hevesini al bence yine de sen bilirsin
(170 puan) tarafından
eşim çok ısrar ediyor
(1,114 puan) tarafından
Etsin cnm boşver ben takip hevesimi almak istiyorum bidaha ne zman takcam de. Ben verdiğime çok pişmanım içimde ukde kaldı yeni gelinligimde hep bomboş gezdim. Her zman takma msafirlige giderken düğünde vs takarsn
(170 puan) tarafından
Yok kuzum takmayi pek sevmyorum zaten
(1,114 puan) tarafından
O zmn sen bilirsin cnm o zman bankaya altın hesabına atabilirsin çünkü altın devamlı yükseliyor
0 oy
(901 puan) tarafından
Bende bugün yüzükleri mi sattım 2 tane iki bin 40 lira tuttu eskimiş ve taşları düşmüştü altın uçmuş zarar etmedik bizde 
0 oy
(315 puan) tarafından
Boz bence cunku altin alacaktım kuyumcu soyledi zannedersem devlet bu altinin yuksek olmasi sorununa el  koyacakmis düşecekmiş dusmeden boz derim dedigi gibi evde durmasin  
(170 puan) tarafından
aynen sürekli takmiyorum zaten
(246 puan) tarafından
Ay insallah düşer  ya bende ceyrek altin alcam cok pahali
0 oy
(571 puan) tarafından
Elleme kalsin canim hesapta durmasinin anlami yok 
0 oy
(120,193 puan) tarafından
Kiz elinde olan altini bozdurma sakin surekli deger kazaniyo ceyrek 530 olmus bozdurma 
(170 puan) tarafından
Kaynanam eşime diyor eşimde bana
0 oy
(701 puan) tarafından
Son zamanda altinin havalara ucmasindan kaynakli olabilir bozdurmak istemesi. Nakite cwvirseniz ufak bir para lazim olsa ordan yersiniz, bir bakmışın para bitmiş. Bozdurma 
(170 puan) tarafından
Aynen dedigin gibi olur
0 oy
(742 puan) tarafından
Sakin oyle bisey yapma canim dursun durduğu yerde
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Bende bozdurma cnm zarardan ziyade paraya cevirsen ister istemz harcarsin nasl olsa var dersin ama altin olsa oyle bi dusuncen olmaz
(170 puan) tarafından
Haklisiniz bozdurmycam
0 oy
tarafından
Altını yüksekten bozdurup istediğinde alcaksan yüksekten alcaksın zarar etmiş olacaksin bide altınla para bir olmuyor bende 10 tane var 1 tane bile bozdurup para yapmam açıkçası 
0 oy
tarafından
Satma deeim canim nakite cevirmen zarar oluraltin olarak kalmasi her zmaan karlıdır  altin hesabi acin bankada ona yatirin hem guvende kalif hem bozdurmaniza gerek kalmz 
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Eğer ilerde altın dusecekse şimdi satsan kar edersiniz canım altın su an zirvede çok çok yuksek
0 oy
(664 puan) tarafından
Bozdurursan gider canım altın satılmaz tak koluna gez yeni gelin sin sonra çok pişman olursun sattıklarını yerine koymuyor da kalanlarımı bozduruyor kusura bakma canım sonra çok kafani vurursun 
0 oy
(7,280 puan) tarafından
Asla elleme altın yaza daha da çıkacak 
0 oy
(359 puan) tarafından
Canım bu dönem de altın bozdurulmsz çok oynak piyasa 
0 oy
(776 puan) tarafından
Eski bir bankaci olarak soyluyorum banka altin hesabini normal kurdan biraz daha düşük alarak açar gram hesabı yapar gram altın yukselirse yukselir düşerse düşer azsa altın degisen bir sey olmaz çünkü vergi ödersin çoksa evet mantıklı dunyanin binbir turlu hali var secim sizin
0 oy
tarafından

Satma bence hazir para kolay harcanir sonra giden geri gelmiyo

0 oy
(5,436 puan) tarafından
Aynısını eşimde demişti olmuyor cnm en ufak sıkıntıda hazır para yenme riski var 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 47 göst.
25 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Salamlar (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 129 göst.
0 oy
21 cevap 980 göst.
21 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Salamlar (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 278 göst.
21 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prensimibekliyorummm (196 puan) tarafından soruldu

386,002 soru

11,540,352 cevap

35,213 kullanıcı

...