0 oy
444 göst.
Diğer kategorisinde (77 puan) tarafından
Ev Alan varsa kac ayda cıkıyor taksit seceneklerı neler 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Peşinatınıza göre alacağınız evin fiyatına göre değişiyor biz yazıldık henüz çıkmadı 
tarafından
78 bin peşin verdik 36 bin kendilerine aldılar organizasyon parası vazgeçersen o parayı alamıyosun eminevim bizimki
(77 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım Allahım agız tadıyla oturmayı nasip etsin inş ❤️ 300=350 arası bakıyoruz canım bnm  ev cıkana kadar sıkarız kendimizi dıyoruz kirada hıc bir birikim yapamıyoruz esıme soylım konusmaya gidelim
(77 puan) tarafından
Pesınat vermesek de 40ayda cıkma ihtimali var mıdır
tarafından
Peşinat alıyolar diye biliyorum  ödeyrceğiniz miktara göre değişiyor ay 60 ayda var daha fazlası daha düşüğü de var
(77 puan) tarafından
Cok sagol canim benm ❤️
-Reklam-
0 oy
(143 puan) tarafından
Bn aldım canım birevimden
(143 puan) tarafından
İyi yapıyorsun canım nasip kismet ama  tavsiye ederim yani kredi nin altından çıkılmaz allah razı olsun böyle kiracılar için faizsiz ev almaya
(77 puan) tarafından
Cpk haklısın canım benim kredinin altından kalkamayoz anca birikim olacak  biz cok gec kaldık  :(
(143 puan) tarafından
Bnde 4 yıllık evliyim canim 3 yıl daha odicez;) sen kaç yılık evlisin
(77 puan) tarafından
Oyy masallah valla en guzelinı yaptınız  uc sene cabuk gecer   :) ❤️9 senelık evliyim   canım esım tek erkek babası olmıdgı ıcjn hem kardesını okuyordu unıversıte de hemde  annesine harclik gonderı yordu  babadan maas almıyordu ozmn   birikim yapamadık o yuzden arabamız var  tek onu satıp o sekılde girelim diyoruz
(143 puan) tarafından
Anladım canım allah yardımcınız olsun

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 180 göst.
12 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Fatmaaa... (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 282 göst.
13 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Sarikizzz (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 350 göst.
11 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Fatmabttl (25 puan) tarafından soruldu