0 oy
338 göst.
Diğer kategorisinde (2,612 puan) tarafından

Ya kizlar oglum baba dede diyo ilk kelimesi baba oldu zaten yarin dogum gunu 1 yasina gircek surekli ugrasiyorum bana anne desin diye dun 2 3 kez anne dedirtdim o kadar mutlu oluyorumki hep desin istiyorum cok kiskaniyorum ya baba demesini :'(

Ole bole degil ruyalaruma bile giriyo artik nene de demeye basladi 2 3 kez nene dedi sizin cocuklariniz nasil ne zaman size anne dediler mesela ne zaman anne diye arkanizdan aglamaya basladilar yani yarin t 12 aylik olcak 1yasi olcak olabildigince yaninda konusuyorum kelimeler ogretmeye calisiyorum siz ozel bi siy yaptinizmi size anne desin diye mesela bi yonteminiz varmi ben sunu yaptim dedi diyebilecegini yontem uzun oldu kusura bakmayin 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benimki 8 aylık bildiğin anne die bagrio gülerken oynarken falan eşim baba desin die ugrasio yüzüne bakmio ne kadar zorlarsan olmazz
(2,612 puan) tarafından
Yaaaa napim o zmn ben tum gun benle oluyo babayi aksamdan aksama goruyo ama bi gorsen surekli baba diyo cok kiskanuyorum ya
-Reklam-
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Anne kelimesi daha zor baba ve dedeye nazaran oglum 16-17 aylik yeni yeni anne diyo yani
(2,612 puan) tarafından
Evet zor bilyorum ama napim çok istiyorum beni bilsin agladiginda seslensin istiyorum etrafimda anne diyen cocuk gorunce icim gidiyo cok ozeniyorum
0 oy
(5,376 puan) tarafından

Benmki 40 günlükken anne anne diye ağlıyodu :D

(2,612 puan) tarafından
O nasi oluyoo yaa
(5,376 puan) tarafından
Valla diyodu bilinçli değil tabiki ama sürekli anne anne diye ağlardı şimdide mama baba anne bi sürü şey söylüyo 5 aylık
(1,078 puan) tarafından
Bizim de 5 aylık ama hiç biribi söylemiyor agu da kaldık
0 oy
tarafından
Benim kizimda ilk baba dedi ama dedeyi öğrenince babayi da unuttu. Aslinda bi cok kelime biliyo anne hadi gel mama meme baba gbi. Ama bi tek dede ve gel diyo. Digerlerini cani isterse anneyi de bi tek ağlarken:(
(2,612 puan) tarafından
Yaa aglarken bile solese kabulum yeterki desin ya kiskancliktan catliyorum
tarafından
Napsin annesi ya cok zor sana da seslenmek :) biz zaten aglamalarindan bile anlıyoruz ne dediklerini. Yavrm kendini mi yorsun
0 oy
(15,647 puan) tarafından
13 aylık oğlum ilk baba dedi sonra mama şimdi dede ve nene diyor ama annesi kayıp 
(2,612 puan) tarafından
Sanirim ayni durumdayiz baba dede diyo 2 gundur de mama ve nene demeye basladi anne yok naparsam yapiyim 40 kere anneeee diye bagiriyirum 41 de zorla soluyo kaciyo
0 oy
(158 puan) tarafından
Baba dede demek daha kolay geliyodur cnm o yüzden şimdi 15aylık anne anne diye peşimde dolanıyor zamanla söyler üzülme:)
(2,612 puan) tarafından
Ayy insallah cnm yaa o gunler bi gelse anne diye pesimde dolansin istiyom bende
(158 puan) tarafından
Gelecek inşallah cnm az sabır:)
0 oy
(738 puan) tarafından
Kuzum bebeklere ba ba demek daha kolay anne demek onlar için zor şuanda boşa uzuluyorsun aslında o baba dediginin farkında bile değil ba ba seslerini çıkarıyor çünkü dili en çok ona dönüyor zaman ver sıkıntı yapma çocuğu zorlama 
(2,612 puan) tarafından
Yok zorlamiyorum ama bole oturup bekleyemiyorum da anne desin diye ugrasiyirum
0 oy
(111 puan) tarafından
Canım çocuktan çocuğa değişiyor. Aslında dede ağızlarına kolay geldiği için söylüyorlar. Baba demesini de kıskanma bence sonuçta babası. Benim oğlumda ilk anne anne diyordu sonra dede dedi sonra baba dedi şuan 1.5 yaşında herkese anne diyo :) der merak etme sonrada sikilirsin tuvalete bile gitsen anne anne rahat bırakmaz :)
(2,612 puan) tarafından
Bende birakmasin istiyom iste anne desin surwkli ya hep baba diyo istemesemde kiskaniyom artik
0 oy
(196 puan) tarafından
bende tam tersi  doğsun  baba desin istiyorum ilk baba kelimesini öğretcem hep baba baba diye ağlasın baba diye kossun peşinden . kızım o kadar 3 yaşına kadar ismimle hitap etti cok kızıyordum ismimle hitap ediyor diye ama sonra bi  anneci oldu ki allahim kafayi yerdim 10 yaşına geldi hala 5 dk da bir anne anne çıldırıyorum deme artık yeter diyorum 
(2,612 puan) tarafından
Yaa deme ole ben anne diye arkamdan kossun aglasin istiyorum ya o kadar ozeniyorumki anne diyen bebeklere
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Ilk oglum 14 aylıktı anne dedi ikinci oğlum 7 aylıktı anne dedi 13 aylık şimdi sürekli annem diyor 
(2,612 puan) tarafından
Benimde ikinci bebeyim erkek olcak cnm bakalim hayirlisi oda ilk baba derse kalpten giderim herhalde

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 1,283 göst.
21 Eylül 2021 Aile kategorisinde Nursena324 (550 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 223 göst.
25 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Kelebek0707 (1,363 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 376 göst.
19 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde eylul_ (1,319 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 109 göst.