0 oy
780 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,114 puan) tarafından
Dünden beri hastayım oğlumdan bana geçti gribi ama öyle böyle değil hatta gece post açmıştım göğüs kafesim batıyo her yerim ağrıyo diye. Gece eşimi uyandirmaya çalıştım götürsün diye milleti üstümüze mı guldurcen dedi sanki ne demek istedi anlamadım. Sbah oldu neyse dedim çocuğu annene götürcem ben hastaneye gitcem duramiyom ağrıdan dedim ben götürürüm dedi ama uyukluyo uykusuna çok düşkündür. Dedim sen kalkmazsin ben giderim. Neyse sonra kalktı o arada kaynanam aradı sen getirme ercanla arabayla getirin hava soğuk bizimde çatı yapılacak usta gelcek onu bekliyorum dedi. Tamam dedim hastaneye geçerken getieiriz ercanla. Sonra aradan zaman geçti esim duşa gir açılırsn onun için hastaneye mı gidilir hamilesin zırt pırt acile gidilmez dedi. Bende hamileligimden beri ne zman gittjm acile dedim o kadr gece bel kask ağrısından ağlayarak ağrı çektim evde ne zman gittim dedim. Duşa gir dedi yeniden giremicem halim yok halsizim dedim usengecliginden girmiyon inat ediyon dedi iyi olsam zaten gircem bende rahatlamak istiyorum dedim. Gitmiyom bı yere flan dedjm üzüldüm yani açıkçası. Sonra baktım kaynanam geldi biz goturmeyince çocuğu e gtmiyonuz mu dedi yok oğlum goturmuyo beni ds gondermiyo dedim o nasıl söz bı ilaç verir bişey yapar böyle ağrı mı çekilir dedi. Sonra ben geçtim yatmaya çocukla ilgilendi kaynanam sonra uyuttu bnde uyumusum kaynanam ben gideyim o zman gitmiyosaniz usta gelcekti dedi gitti sonra çocuk uyandı hemen bana gel çocuğa bak ya dedim yarım saat idare edemiyon mu hem götürmüyon hemde yardım etmiyon dedim başladı küfürler saymaya yine bnmde iyice moralim bozuldu çocuğu gittim aldım yanından defol git ne halin varsa gör dedim çıktım ama hâlâ ağlıyorum hem canım yanıyo hastayım hiç halim yok hemde bana hakaret ediyo 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah merhamet versin eşinin kalbine ne diyim bilemedim 
(1,114 puan) tarafından
Aynen şuan edilebilecek en iyi dua cnm kendine bişey olsun en önde acile hastaneye koşar. Nednse ben hasta olduğum zman hep oda hasta olur sbah annesine burnum tıkalı hastayım diyo yalan ne ara hastalandin ki
tarafından
Ay insanın boğası gelir ya asıl bizim iyi olmamız lazm evi çocuğu her şey bizde düşüncesiz Lik ya ailene giidp dinlenme imkanın var mı bnde çok rahatsızlndım çok fitil doktoea geçmedi yorgunluk dedi doktor eşim ailemin yanına getirdi geröekten çok zor
(1,114 puan) tarafından
Annemi cagircam bu akşam yanıma annmde çalışıyo ona da bişey diyemiyom
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah merhamet versin kuzum dicem birşey yok
(1,114 puan) tarafından
Aynen cnm şuan en iyi dua bu
0 oy
(74 puan) tarafından
Allah eline düşürmesin ne diyelim.
(1,114 puan) tarafından
Gerçekten rabbim elden ayaktan düşmiyeyim kocamın eline düşürmesin rabbim
0 oy
(135 puan) tarafından
Gecmis. Olsun çok portokal sık suyunu iç göğsüne sıcak havlu koy  
(1,114 puan) tarafından
Herşeyi yaptım cnm yumusamiyo göğsüm
(135 puan) tarafından
O zaman bırak eşini şen git bı doktora
0 oy
tarafından
Vicdan merhamet lazim Rabbim iyilik versin.
(1,114 puan) tarafından
Amin cnm inşallah
0 oy
(111 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum bende tek kendimi böyle zannederdim varmış herkesin başında. Bende hastalandığında hastaneye gitmiştim doktorlarda mal gibi bişey yapmiyoki parol kullan diyip hamilesin diyip gonderiyo sonra kocalarda haklı çıktık diye boburleniyolar
(1,114 puan) tarafından
Parolda geçirmiyor ki daha ne yapayım. Gecen sağlık ocağına gittim kan tahlili vermiştim doktor sesimden anladı grip Olcan dikkat et parol kullan diye ilerlerse doktora git demişti
(111 puan) tarafından
Canım sıcak suyun içine limon sıkıp iç boğazının mikrobunu kırsin.doktorada git tabi geçmiş olsun
0 oy
(259 puan) tarafından
Öyle erkekleri bana verseler varya önce bi guzel iskence ederim bak nasi adam oluyolar
(1,114 puan) tarafından
Ah cnm hakindan geliyorum da şuan boğazım göğsüm batıyo konuşamıyorum laf yetiştirmeye halim yok hiç
0 oy
tarafından
Ay onlara ne kadar basıt geliyor cocuk yapmak kadar gerısıde kolay sanıyorlar 
(1,114 puan) tarafından
Dedim sana iki çocuk verdiğim için yazıklar olsun olan bana oluyo dedim bide 8 aylık oğlum var :(
tarafından
Bende yemekten sonra çok rahatsız oluyom benımkıde dogursanda kurtulsak dıyor sankı o tasıyor mıkrobık
(1,114 puan) tarafından
Sanki umurlarinda anca uzaktan sevmeyi bilirler
0 oy
(1,422 puan) tarafından
Aynı şekilde o da hasta olsunda görsun bakalım dusla geciyo mu yüzüne yüzüne hapsur kendi bardağına su ver ona da gecsin
(1,114 puan) tarafından
Hapşırık flan yok öksürük var ama oksuremiyorum boğazımdan batıyo
(1,422 puan) tarafından
Kıyamam pekmezle zencefili karistr canm öksürüğe iyi geliyo
(1,114 puan) tarafından
Tamam cnm denerim inşallah faydası olur
0 oy
(1,240 puan) tarafından
Ben böyle kocayi gece uykusunda boğarım...
(1,114 puan) tarafından
Yok sanki her gün acildeymisim gibi konusuyo. Kaç gece ağlayarak oğlumu salladigimj biliyorum kask bel ağrısından o halde bile götür demedim geçer diye bu sefer ki grip gibi uzun sürdü yoksa yine demem götür diye
(1,240 puan) tarafından
Ah ah boyle erkeklerden nefret ediyorum yaa ya onemli bir sey olsa sana bir sey olsa bunun vicdan azabi ile nasil yasayacak ben anlamam...Ben kiyas yapmak sizi uzmek istemiyorum ama ben bile ufak bir agrim sizim olsa doktora goturmek istiyor ve biz dogudayiz ve bulundugumuz yerde hastane iyi degil il degistiriyoruz agridan erzuruma geciriyoruz yani saglik bu ya ertelenir mi umursanmaz mi yazik boyle adamlardan nefret ediyorum ben erzurumdan daha yeni geldim gece 1 de ciktik bebegim ve ben rahatsizlandim esim goturdu daha yeni geldik ve bu adam tekrar gitti oraya sanayiye arabaya baktirmaya babasin sen ya biraz sorumluluk al bu ne umursamazlik yataga yatmaya gelince yatarlar ama sorumsuz esin ama boylesi adam nasil duzeltilir bilmem
(1,114 puan) tarafından
Ya hadi gece ugrasmadin uykuluydun sbah niye goturmedin yada beni niye yollamadin. Neymiş bahanesi de hamileymisim hastaneler daha çok hastalikmis. Ama normal grip değil benim ki hiç böyle olmamıştım göğsüm batıyo hareket ettirmiyo diyorum sıcak duş al geçer diyo bana
0 oy
tarafından

Aynı hastalik onun başına gelsin goreyim onu nasıl koşuyor acile 

(1,114 puan) tarafından
İnşallah rabbim yanına bırakmasın ya diyom sen uğraşma ben gideyim diye
0 oy
(592 puan) tarafından
Cok gecmis olsun, esin olacak kisiyi dinleme ve git sana ve bebegine yazik, olmaz bu sekilde. Bir suru virus dolasiyor allah korusun. Yazik ne merhametsiz vicdansiz bir insanmis senin adina uzuldum..
(1,114 puan) tarafından
Bnde çok üzülüyorum nasıl böyle bir insanla evlendim diye

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 462 göst.
25 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Kafanereyebizoraya (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 165 göst.
30 Nisan 2024 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (293 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 449 göst.
19 Kasım 2023 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (293 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 765 göst.
24 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Mavissss93 (146 puan) tarafından soruldu

380,471 soru

11,391,746 cevap

34,899 kullanıcı