0 oy
167 göst.
Aile kategorisinde (295 puan) tarafından
Kızlar eşimle 4 yıl beraberligimiz var eşim bana çok yalan konuşuyor ona inancım guvencim hiç yok. Maaşını alınca parasını bana atar ona sözüm yok ilk evlendiğimiz zamanlar bunu yapmıyordu ama sonradan yapmaya başladı. Bana geçenlerde dediki bana para atarmisin 5 bin lazım arkadaşın kredi kartına yatırıp çekcez dedi ben ona güvenerek attım tamam dedim kendi cebindede para vardı gitmiş arkadaşına borç para vermiş 15 bin bunuda eve gelince söyledi. Ben altın yapmayı düşünüyordum kenarda kıyıda hiç birikimimiz yok borç verdiği arkadaşıda bekar bunu elinde oynatiyor resmen neyse dedim parayı verdimi diye soruyorum kaç haftadır vercek diyo ama o paradan hiç umudum yok. Şimdi işten çıkti 1 haftadır arkadaşının tirinda geziyor taa Gürcistan'a gittiler beni hiç umursamıyor bu adam evde karım yanlız çocuğum var ne yapiyolar demiyor anca mesaj atıyor bana benim karşılık veresim bile gelmiyor çok kırgınım. Sürekli beni oyalıyor yarın gelcem şu gün gelcem diye elimde son 14 bin para var evine gel iş ara diyorum strese girdim iyice bu adamla ne yapacağım kafaya takmayim diyorum olmuyor.

4 Cevaplar

0 oy
(118 puan) tarafından
K.bkma böyle arkadaşlar yoldan çıkarır kiii eşinde zaten evinin eş ve babalık sorumluluklarina karşı bir yükü yok işten çıkmış birde Allah akıl fikir versin 
(295 puan) tarafından
Amin amin canım. O kadar basit bir sebepten isden cikdiki bide çocuk gibi ya bıktım bundan. Kiradayiz çocuğumuz var zaten zor geçiniyoruz kafasına estiği gibi iş birakiyor tirinda gezdigii arkadaşıda bekar zaten gotunddn ayrılmıyor arkadaşının ne yapcam bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
(768 puan) tarafından
Şu evli erkeklerin bekar arkadaş işine aşırı karşıyım..benmki de oyleydi de bı iki gün öncesine kadar arkadaşlarm diye diye geziniyordu ..ama vukuatlari çoğaldı ve hepsini hayatindan çıkarmak zorunda kaldı ..Evli erkeği bekar erkek yoldan çıkarır net...onlarla iletişimi kesmesini sağla Allah kolaylık versin 
(295 puan) tarafından
Ben evliliğimin başından beri çekiyorum bu Bekar arkadaşlığı bıktım gerçekten. Bastada bir tane vardı sonra araları bozuldu ona ders oldu sanmistm ama yanılmışım bunun akillancagi yokmuş. Şimdi yine aynı şeyi yapıyor arkadaşlarına çok değer veriyor bekar arkadaşının peşinde geziyor tırlarda . Çok ofkeliyimm eve gelmesini bile istemiyorum
(768 puan) tarafından
Hayır yani madem bekarlarla takilacaksin bekar kal dimi..Kız vala artk ne desen boş böylelerine ..ama tepkini koy enazindan rahatsız olduğunu bilsin
(295 puan) tarafından
Ya tepkimi koyuyorum yüz vermiyorum ama anlamıyor yine bile akşam dedim 1 haftadır disardasin arkadaşının peşinde geziyorsun çocuğum ne yapiyo karım ne yapiyo yalnız başına diyomusun dedim hep kendi kafana göresin diyorum adam bana heee hee yazıyor beni dalgaya alıyor.
(768 puan) tarafından
Şuursuz n'olacak...İkinciyi yapma sakın ..iflah olmaz buu
(295 puan) tarafından
Yapmamak için gizliden korunuyorum doğum kontrol hapı içiyorum. Her ay gidip alıyorum mecbur ne yapayım bunlami uğraşacam böyle..
0 oy
(1,332 puan) tarafından
Okadar masrafin içinde calismiyorken bide elini gotl.tune atmış geziyormu pesss.esim ek iş yapıyor yeri geliyor canı çıkıyor adamin.ben bile bazen stres yapıyorum yetmeyecek yetiremicez diye Allah sana yardım etsin .esinin ailesi yokmu konuş et devreye birierini sok olmuyorsa yola gelmiyorsa çözümü biliyorsun.
(295 puan) tarafından
Benimde kızdığım nokta bu. Mahkeme cezası gelmişti 6 bin lira daha onu ödememiş milletin borcuna kosuyo hayır sanki çok zengin gibi arkadaşıda bekar yani kendi kafasına göre ödesin borcunu biz ev gecindiriyoruz kira fatura mutfak masrafı pazar derken zaten elde avucta para kalmiyo. İş bul diyorum sözde iş hazır diyo ama hala gezme peşinde. Sıkıntıdan basım ağrıyor inanki uyuyamıyorum
(1,332 puan) tarafından
İş hazırsa girsin calissin neyi bekliyormuş .birgün calismayinca inan herşeyin rengi değişiyor düzen gidiyor .ay sonu çabuk geliyor valla .kirayı , masrafları neyle odeyecekmis evdeki para neye yetecek.ben anlamıyorum bu ne rahatlık adamdaki.birde bekar adamla Gürcistan'da ne işi varmış aldatmaz demi
(295 puan) tarafından
Bilmiyorum aldatmaz diye emin konusamiyorum ne yazikki. Sözde arkadaşı parasını odicekmis gel beraber gidek demiş. Ben hiç inanmadim. Bu sırf gezmek için gitti kendine macera ariyo beyfendi.
(1,332 puan) tarafından
Ailen varmı canim arkanda duran.? Sen mesel a sürekli böyle yapıyorsun ya sessiz kalıyorsun onun için alışkanlık yapmış.aldatiyodur kesin sürekli ilişki di yeme m ama tek gecelik yapar arkadaşı iyi ayak değil belliki
0 oy
(442 puan) tarafından
Ailesiyle arası nasıl ailesine soyle böyle böyle yapıyor diye. Sen yine böyle bı post acmistin hatırladım. Yani şuan susup oturursan eminol bunu alışkanlık haline getirecek. Gerekirse geldiğinde kocanın telefonu al o gereksiz arkadaşına msj at benim evimin yuvamin çocuklarımin sebebi olmayın diye. Ailen arkanda duran insanlarsa onlara durumu anlat kocanada msj at ya hemen gel iş bul yada ben gidicem senin g.öt gezdirmeni bekleyemem diye. Biraz burnu sürtsun
(295 puan) tarafından
Ee babasida biliyo. Bugün beni aramış dayısı diyoki dedi işte dışarda geziyor diyo dedi evet dedim bende Gürcistan'a gitti taa dedim. Oda iş bulacağına geziyo dedi babasida farkında bende bıktım artık dedim. Oda işte anlıyorum seni kızım benide dinlemiyor diyo adam yerine koymuyo bizide diyo calismicaksa gelsin koyunlara baksın diyo babasida başka bir alem.
(442 puan) tarafından
Senin işinde zor ailesini de dinlemiyorsa sıkıntı. Sen dediğim gibi biraz ayrılıkla falan gözünü korkut. Belki öyle aklı başına gelir. Bekarlarla orda burda para harcayıp dolanması pek hayra alamet değil yani. Allah bilir o parayida borç vermeyip kendi yiyordur. Koçanı en iyi sen tanıyorsun onu ne durdurur yine sen bilirsin. Ona göre tehdit et
(295 puan) tarafından
Belkide borcda vermemiştir. Güvenmiyorum.ona gerçektende çünkü hep yalan konuşuyor. Valla gözünü korkutamiyorum bacım ne yazikki. Gözü korkan insan karisini bırakıp uzagami giderki. Ben ona dedim eğer bidaha böyle şeyler yaparsan seni bosarim sende arkadaşınla beraber yaşar gidersin dedim onu bile dalgaya alarak boş boş konuşma diyor. İşim her anlamda zor sabit diliyorum kendime bakalım nereye kadar.

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 454 göst.
19 Kasım 2023 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (295 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 781 göst.
29 Şubat 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ♥️♥️Miracım♥️♥️ (1,114 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 197 göst.
25 Nisan 2024 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (295 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 89 göst.
27 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Hiraa (14 puan) tarafından soruldu

381,120 soru

11,409,774 cevap

34,946 kullanıcı

...