0 oy
860 göst.
Aile kategorisinde (257 puan) tarafından
Kızlar bana akıl verin 22 haftalık gebeyim ve organ taramam hâlâ yapilmadı bizim durduğumuz şehirde yok baska bisehire  gidip yaptirmamiz lazm ve ilk bebegim 4 seneden sonra tedaviyle oldu altını çizerim o kadar sinirliyim ki  ve gideceğimiz hastane 5 saatlik uzaklikta düşük tehlikem var mide bulantm ve kız bebek olduğu icin normal bi hamilelik degil durumumuz da allaha şükür iyi para olmasa hadi neyse dicem eşimin tarafı herhalta tatile olsun piknige olsun araba kiralarlar beni organ taramasına otobusle gönderiyolar cıldrdm aşırı sinirlendim ben bu durumda  nasıl gidecem allah aşkına araba kiralayın diyorum yok diyolar kaynımın var o versin 1 günlük diyorum oda yok çarşamba gidecez ben napıcam nasl dayanicam yola sasrdm otobüs beni bide tutuyo kimsenin umrunda degilim gidersin gebermessin dedi eşimle anası olacak kadın dünde araba kiralayip görümcemin yanına gitmişler gezmeye anlatamadm ama inşallah anlamssnzdr napim simdi ben bana layk görmüyorlar kızlarına gidiyolar 

13 Cevaplar

+1 oy
(50 puan) tarafından
Bence açıkça lafını söyle bu bütün düşüncelerini kaynanan bilsin bana gelince bişey yaptığınız yok ben değerimi anladım hamileyken bile değerim yoksa bundan sonra benim içinde kimse yok de kocanda eğer anasını tutacaksa hiç durma o evde zaten sana hayat yok yakın yer olsa neyse dayan diycem ama içine atma emin ol bebeğin mutsuz ve hissediyor git onlara at sıkıntını onlar düşünsün birazda bi tane gelinin gönlünü edemiyorlar daha neye yarıyolar
(6,978 puan) tarafından
Hay ağzına sağlık
(257 puan) tarafından
Aynn oyle haklsnki ben bunlarla savasmaktan usandm gücüm kalmadı bian once bebegim doğsun bosanicam
-Reklam-
0 oy
(2,484 puan) tarafından
İş kocada bitiyo valla

Ne diyim ki
(257 puan) tarafından
Kocamda saf anasına asla bisey söyleyemez sunu bunu yapalim diye cıldrtiyo beni
0 oy
tarafından
GEREKSİZ GORMUSLER BENCE O YUZDEN YAPIYORLAR 
(257 puan) tarafından
Aynn hic umurlarında degilim
0 oy
tarafından
Esin kiralasn canım brak ailesini naprsa yapsın esin ne diyo
(257 puan) tarafından
Eşim anasyla beraber is yaptıkları icin ondan para aliyo anasına verirse yapar vermezse yapmaz daha diyorki banada ne gerek var otobüsle gidek diyo
tarafından
Otobüsle git ozmn bişey olursa onlr utansin
(257 puan) tarafından
Kıyamıuom nasl gidiyim doktorum yüz kere tembih etti özel arabayla git otobus tehlikeli diye bile bile çocuğuma zarar vermis olacam bisey olursa ben taşıyamam o adiler düğün kurar oynar umrunda olmaz benim canım yanar
0 oy
(335 puan) tarafından
Hmmm tuhaf bence. İlginç yaaa. Ben olsam ben de sinir olurum. 
(257 puan) tarafından
Basima ağrılar girdi sinir krizi geçirdim  bana hicbiseyi layık görmüyorlar resmen bana giden para haram onlarn gozunde
0 oy
(233 puan) tarafından
Allaha havale et bebegine dua et canim benimmm o cocugu sevmeye kalktiklarinda dogunca bunlari bir bir yuzlerine vur baba olmaya yuz yokmus kocanda 
(257 puan) tarafından
Babalığı batsn 4 sene boyunca hergun hastanelerde süründüm bi çocuğum olsun diye bütün emeği verdim halada veriyorum ama  allaha havale ediyom artk dayanicak halim kalmadı valla
0 oy
(648 puan) tarafından
Torun doğduktan sonrada torunum torunum diye sevmesini bilirler ......
(257 puan) tarafından
Aynen öyle akrabarina o adi kadn torunum olacak diye laf soyluo ama bi görseniz 5 kuruş faydasi yok
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Suç onda bunda değil sadece kocan da canım çocuk ikinizin onun düşünmesi lazım bunları 
(257 puan) tarafından
Ana kuzusu olduğu icin anasi izin vermezse yaprak oynamio bizim evde
(7,441 puan) tarafından
Sonuç olarak suç yine kocanda kaç yaşına gelmiş anasının sözünü dinliyorsa hala demekki daha olgunlaşmamış canım
(257 puan) tarafından
Aynen öyle evlendigime binpismanim
0 oy
(60 puan) tarafından
Valla canım iş kocada bitiyor. Nasıl insanlar bunlar anlam veremiyorum gerçekten aynı benim kaynanamda öyle kendine gelince var bana gelince yok 1 senedir evliyim hala ayrım yapiyorlar. Inşallah sana yapılan olan kendi kızlarından çıkar sen sakin ol kendini kasma iki canlısın sonuçta..
(257 puan) tarafından
Kendi kızlarıda ayni duruma düştü kocası hamileyken kapıya atti ama kaynana denen yaratık kızına oyle bi sahip ciktiki herseyiin en güzelini yaptı etti bana gelince binsin otobüse gitsin bide tek basima
0 oy
tarafından
Canım bende otobusle gitmiştim tarama için 1 saatlik yol başka şehre gittim sende biraz anlayışlı ol nolacak herkes doğuruyor belki imkanları el vermiyor belki istemek istemiyor
(257 puan) tarafından
5 saatlik yol canm bide kış burası ve tehlikem var bisuru saglik sorunum var eşimin tarafini durumu gayet iyi bana layık görmüyorlar
tarafından
Hmm ayıp etmişler vermeliler eğer varsa madem bu kadar riskli
(257 puan) tarafından
Durumları baya iyi canm herhalta çeşit çeşit araba kiralarlar alırlar satarlar para *** gibi onlarda ama bana gelince yok eşim safı anasını agzina bakıyo öl dese ölecek anasını karşısına daha cikip biz hastaneye gidecez bile demedi 3 gun kaldi hala bekliom  anasi tek basina binsin otobüse gitsin demiş eşim safı gelmis bana oyle diyo bin git diyo
tarafından
Yok artık ya şu 40 yaşına gelipte ana kuzusu olan erkekler var ya sinir oluyorum
(257 puan) tarafından
Az kaldı son sabredislerim atacam anasının kapısına ne halt ediyosa   etsin
0 oy
(99 puan) tarafından
Kendi ailen ne diyor bu duruma. Onların tepkisi ne. Onlar yardımcı olsa. 
(257 puan) tarafından
Benim ailemde tuaf bi sekilde onlara kıyamıyo gitmesen nolacakki sanki biz gitmedik noldu ki diyolar
0 oy
tarafından
Kaynana olacak çingeneye söyle araba kirala otobüsle gidemem 5 saat bu halde midem bulanır araba tutuyor de beni düşünmüyorsan torununu düşün de belki insafa gelir kocana gelince ona diyecek sözüm yok Allah onu ıslah etsin 
(257 puan) tarafından
Söyledim kaç kez karşımda essek olsa beni anlardı o anlamadı
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Hakli öfkeni anlıyorum canım, o zaman bu bebek doğduğunda babaannesine göstermeyeceksin, 1 gün görmezsen gebermessin heralde deyip lafı sokacaksın gediğine. Ben otobüsle gidemem deyip tavrını köy, ya beni arabayla gönderirsiniz ya da bu çocuğa bisey olursa iki ekim yakanızda diye okay çıkar bacım, kusura bakma bazı insanlar cirkeflikten anliyir
(6,978 puan) tarafından
Vay ******** kadın vayyy! Terket evi bikac gün gidecek yakının yok mu, gözü korksun! Yalvarsın dön diye, yatacak yerleri yok bunların ya
(257 puan) tarafından
Annemlere gidecem gidersem gel diyen olmaz bunlar gideni hemem bosatiyolar eltim gitti kimse gel demedi  oda boşandı
(6,978 puan) tarafından
Şunlara bak ya...kendilerini ne sanıyorlar acaba...çocuğu varmıydı eltinin, çocuk varken o kadar kolay değil, yüzünü goremediklerinde kalacaklar...
(257 puan) tarafından
Cocugu yoktu boşandılar başkasıyla evlendi eltim ondan var  şimdi  hamileymis
(6,978 puan) tarafından
Hayırlısı canım benim diyecek bisey bupamiyorum

İlgili sorular

0 oy
52 cevap 1,737 göst.
8 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Seydanur6363 (8 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 126 göst.
26 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,690 puan) tarafından soruldu
0 oy