0 oy
803 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Vjinm mantar oldu sürekli beyaz şeyler geliyor ne iyi gelir travazol nasıl 

14 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Doktor ıyı gelir doktora gıt bence 
tarafından
Valla az once bende sesli guldum ınankı senın yoruma :) hıc gulecek halim de yoktu ama sagol varol
tarafından
hangisi kiz buraya yaptığıma mı =D sonra sildim yaa malum durumum ortada bi de bunun bedduasini almim gece gece dedim bakarsın eşref saatine denk gelir filan islerim rast gitmez =D
tarafından
Millet o kadar kotu laf ediyor ıyı anlıyor ben ıyı bısey dedım kotuye anlıyor kadın .ne belli mantar olduğu belki baska bıseydır dedık yani kotu bısıy mi dedık .mılletın dedıgı kadar var aman karısmam bıdaha ne yaparsa yapsın
tarafından
bosver kuzum yaa ben bunu anladı kimseye iyilik yapmayacaksin kimseyi dusunmeyeceksin  sonra suçlu biz oluyoruz
tarafından
Bos yapma gece gece sjsjwkwkwiwiswjejeje t
-Reklam-
+2 oy
(2,102 puan) tarafından
Kestir at. Kesin çözüm 
tarafından
:)))))))
(1,403 puan) tarafından
Aha buldim seni ahahah☺️☺️
tarafından
Benimi ariyodun  :))
(2,102 puan) tarafından
Hsjsjdkajs napican la borcum mu vardi sana :D
(1,403 puan) tarafından
Evet☺️☺️
+1 oy
(14,079 puan) tarafından
Bu konuyu bu sormasaydın keşke çünkü herkes bisey der sen uygularsın sonra olan sana olur şeyin önemli ondan dediydim
(2,596 puan) tarafından
Allah seni :))))
+1 oy
(1,755 puan) tarafından

Yaaaa ben sana en guzel  yontemi soyleyim tugbasucum bi caydanliga suyu al boyle doldur iyice koy kaynasin bak arada gordunki boyle pik pik yapiyosa altini kapa 3 dolu yemek kasigi duz 3 az kalir baya sen en iyisi evde ne kadar tuz varsa suya bosalt oyle soymadan direk dok seyine  inan mantar filan kalmaz direk kurtulursun:D

0 oy
tarafından
Ayni sknti bende de var suan oturdum napsam diye dusunuyom
tarafından
Kasıntı vatttt
0 oy
(56 puan) tarafından
En iyi gelen elma sirkesi diye duydum travazol krem de iyi geliyor
0 oy
tarafından
Sirkeli su yap wc den sonra onla yıka  az da olsa azalır 
0 oy
(421 puan) tarafından
Travazol sür bide eczaneden fitil al mantar için kuru tut günlük ped asla kullanma elma sirkesiyle suyu karıştır onunla sil temizlen
tarafından
Sağol cnm bnmm
tarafından
Beyaz sirke olmaz mi
(421 puan) tarafından
Elma sirkesi daha iyi canım veyazla hiç denemedim ama evde yoksa dene zararı da olmaz sonuçta ama fitil birebir fitilsiz geçmşyo illet geçmiş olsun
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Mantar ozel bolgede temiz olmazsa olusur iyice temzliginden emin ol gecer
(7,972 puan) tarafından
Kız ne biliyim alınmıs gibi tripli tripli cvp yazmis her hafta ağdaya gidiyorum diye daha simdi okudum dun gece okumamistim
(2,104 puan) tarafından
Aman bdaha bunun hic bi paylasimina yorum yapmicam isterse acidan kivransin umrmda degl insan gbi bse dedm vallahi art niyetle hic bse demedm
(7,972 puan) tarafından
Tamam kuzum ben onun yorumunu gormemistim ayrica her hafta agdami olurmuş:D
(2,104 puan) tarafından
Kiz yalan soyluo her hafta agdaya gdecegne 2 ayda bi kalksin doktora gtsin
(7,972 puan) tarafından
Ahahaha oda dogru
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Travazol iyi geliyo ama yakıyo, varsa fito krem kullan o yakmıyo tugbasuuuuuu
0 oy
tarafından
Canım aynısı benim başımada geliyor ama o pislikten değil bende temiz bakıyorum ama oluyor sürekli olan birşeyse. 

Bir smear festi yaptır cnm belki vajinada enfeksiyon vardır benim ondan oluyormuş . 

Öncelikle sirke falan sürme . 

Kaşıntısı çok oluyor bilirim .

Iyice bi yika ve kurula ardından travazol krem var yeşil beyaz kapli onu sur oraya rahatlayacaksin
0 oy
(667 puan) tarafından
Kasinti yoksa cok takma,geciyor ama kasinri varsa sicak su buhar uygulamasi oluyor o iyi gelebilir,kasintiya
0 oy
(170 puan) tarafından

Hamile mısın  ? 

Ayni dertten bende de var fitil krem hic birşey fayda etmiyor... erken doğumu tetikliyo deselerde çaresizlikten üzüm sirkesine su karıştırıp günde 2 defa tahretlendm biraz iyi geldi gibi ama hala var sanirim son ayim olduğu için çok oluyor 

34+5 hamile degilsende doktora git canım altını batikonla yıkarlar kurtulursun 

İlgili bir soru bulunamadı

379,840 soru

11,370,348 cevap

34,853 kullanıcı

...