0 oy
514 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
15 aylık oğlum var çok yaramaz ne kadar dikkat etsek de sürekli düşüp kafasını vuruyor artık korkmaya başladım kızlar bisey olur mu bizim gibi olan var mi?

5 Cevaplar

0 oy
(1,462 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Olmaz canm inşallah Allah koruyor onları benim oglanda öyleydi inan ki o kafası hep mor gezerdi banyo yaptırırken görürdüm hep bacağında bile morluklar olurdu hep durmuyor ya sürekli oraya buraya carpmaktann
tarafından
Aynı benimkide canım inş Allah korusun sürekli olunca insan korkuyor
(1,462 puan) tarafından
Aynen canm hemde ne sert vururdu o kafayı bi ses gelirdi ki sorma ama hiç bişey olmadı çok şükür canm
tarafından
yerden küt diye ses geliyir sonra canı açıyor agliyor Allahım korusun yavrularımızı sag ol cevabin icin için rahatladi yawrum
(1,462 puan) tarafından
Amin inşallah canm rica ederim ne demek
-Reklam-
0 oy
(193 puan) tarafından
Aynı benim oglusda öyle inşallah birşey olmaz bizde 15 ayligiz
tarafından
inş Allah korusun ya sürekli olunca korkuyorum 27 ekim doğumlu siz ?
(193 puan) tarafından
28 Ekim'de biz:;)))
tarafından
ay Benim^ ogluusm 1 güncük büyük :)) normal dogum mu oldu
(193 puan) tarafından
Ewet canım normal doğum
0 oy
(2,723 puan) tarafından

Aynı dert bızde de var. Asırı yaramaz oldu durmak bilmiyor hep dusuyor benımde 15 aylık. Cok sert sekılde dusmedı gı sürece bir problem olacagını dusunmuyorum. Eskiler ne demıs. Bebek dedıgın duse kalka buyur :)

tarafından
bndr hep öyle diyorum da sürekli düşüyor küt diye ses deliyor ne biliyim korktum biran
(2,723 puan) tarafından
Ciddi sekılde dusme yasarsa eger en, az 2 saat uyutma. Hareketlerini gozlemle. Kusma felan olursa zaten, hemen, acile gıt. Ama dıger dusme ler normal, canım :)
tarafından
Tamam canım 2 saat beklemeden bazen uyutmam gerekiyor Allaha emanetler artık Allah korusun hepimizinki:)
0 oy
(360 puan) tarafından
Benim 18 aylık bş oğlum var vukaatları saymakla bitmez çamaşır suyu mu içmedi bebe yğı mı içmedi düşüp kalkmalatını saymıyorum bile saçlarım beyazladı saçlarım bide 7 aylık oğlum var hele ısa büyüsün bakalım nasıl baş edicem 
tarafından
Sendende canım çok tatlıdır o ya ne güzel işte ablalık yapar kardeşlerine
(360 puan) tarafından
Yapıyo çok şükür teyzesi teşekkür ederim ❤️
tarafından
rica ederim canım öp yerime Allah kazadan beladan korusun sana bagislasin❤
(360 puan) tarafından
Amin inşallah canım cümlemizin evlatlarını ❤️
tarafından
Amin canım amin ❤
0 oy
(111 puan) tarafından
Canım evdeki iviri ziviri kaldır. Köşelere dikkat et. Çocuk emniyeti için plastik koselikler satılıyor alıp yapabilirsin. Benim oğlumda çok düşüyor bı bakıyorum pat yerde. Allah'ım korusun yavrularrimizi
(111 puan) tarafından
Düşünce morarmasin diye bebek viks i kullanabilirsin. Az bişey düştüğü yere sürünce morarmiyor
tarafından
tamam canım yarın alırım düştükten hemen sonra dimi kafasınada sürülür mu
(111 puan) tarafından
Sürülüyor canim eczaneden bebekler icin olanından al. Düştükten hemen sonra surersen morarmaz. Bizimkisi morarmiyor alnına felan azıcık sürüyorum düştükten sonra
tarafından
Tamam kuzum Allah razı olsun ❤
(111 puan) tarafından
Sende de canım hayırlı geceler :)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 247 göst.
21 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,112 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 144 göst.
6 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Damla berna (1,752 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 186 göst.
26 Mart 2023 Diğer kategorisinde eskilerdennn (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 300 göst.

380,706 soru

11,398,605 cevap

34,923 kullanıcı

...