0 oy
334 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Arabamız var.   Biraz panigim ama başarmak istiyorm ehliyet almak istyorm. 4 arkadas sürücü kursuna yazilcaz .sizce yazılsammııı yaaa. Bi yandan cok istiyorm.  1.700 müş kurs. Ama bize 1.500 olucak.  Ehliyet ayrı 

19 Cevaplar

0 oy
(4,544 puan) tarafından

Bence yazıl eşimde bugün yazılmış ama arabayla alakası yokkk :D

tarafından
Bakalm yazilcm insallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
bence kadinlar istedi mi yapamayacağı sey yok ben de yazilcam nasip insaAllah basaririz
tarafından
Insallahhh cnm ya
0 oy
(119,282 puan) tarafından
Hic dusunme hemen yazil
tarafından
Dimi kuzum
0 oy
(148 puan) tarafından
Bende istiyorum cesaret edemiyorum kazanmam diye 
0 oy
tarafından
Zam gelmiş 1200 du yazıl kesinlikle
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Yazıl ben alamadım daha sen al 
0 oy
(72 puan) tarafından
Ben aldın ehliyet kursa gitmemezlik yapmadım.hocalardan soru istedik.onlari çözdüm.ve internetten son  5 yılın çıkmış soruları  çalıştım.yazili sınavı soruları air motor sağlık trafik diye daha rahat çalışılır. 35 doğru 70 puan al.araba kullanırken aynalara bak aracı  calistirmadan once kemeri tak sag ve sola donuslerde sinyal ver.onde konmisyon başkanı arkada yardimci ve hoca arabayi ogreten  bunlarin tersini yaptigin anda aractan iner sinavi gecemezsin. 
0 oy
(194 puan) tarafından
Kiz yaparsin ne olacak zaten baslayamssan hic baslamazsin ben calisirken sabahin korunda anasinin seyine kadar egitime gidiyordum kursa hic gitmedim kitaptan 3 gun calistim sinavi gectim.Egitime de gittim gectim ustumden bir yuk kalkti.Basimiza ne gelecegi belli olmaz en azindan bi durumda atlar arabaya kullanirsin.Inanmak basarmanin yarisidir.
0 oy
(160 puan) tarafından
yazıl cnm yazıl bnde cok korkak bi insandim zar zor aldm 3.de B sinıfi ehliyeti sonra eşimle tanistim surucu kursunda calisiyodu bana Motor ehliyeti bile aldirdi ilk girişte meger ne korkakmisim diyorm hepsinide aktif kullanicaksin evlenince demisti bayansin motora binme.demem dedi oylede yapiyor kullaniyorm ikisinide cok sukur saolsun hep arkamda korkacak birsey yok 
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Kuzum düşünmeden yazıl. Bu devirde kimyik gibi gerekli ehliyette herah ihtiyaç olabiliyor
0 oy
(701 puan) tarafından
Al bence de bir yere gidecegin zaman kullanırsın. 
0 oy
tarafından
Ayy bende çok istiyorum kullanmayi evde çalışıp bende yazilicam inşallah 
0 oy
(664 puan) tarafından
Canım kendine inan yapabilrisin ama şöyle birşey var indirim yapıyoruz diye kandırıyorlar sorma direksiyondan bırakıyorlar ona da bayağı bi para verip tekrar giriyorsun 
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Eşimle derslere başladık öğretiyor bana bende öğrenip alacam inşaallah çok gerekli bişey
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Yazıl tabiki deee
0 oy
(838 puan) tarafından
Valla 18 yaşına girince hemen gidip yazılcm dedim ve tek seferde aldım 24 yaşındayım şuan 9 aylık oğlum var . eşim olmasa bile oğlumu aşı kontrol hereyere gidiyorum kadın erkeğe muhtaç olmamalı almalısın
0 oy
(1,713 puan) tarafından
Yazık al ehliyetini 10 sene öncesi almıstım. Her işimi kendim görüyorum araba olunca her yere istediğin gibi gidiyorsun. Manuel kullanamazsın otomatik araba kullanırsın aynı akülü araba gibi kullanması cok kolay
0 oy
(89 puan) tarafından
Araba sürmek özgürlük valla 
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Ben aldm tarfik fobim var cikamyrum esimde arabyo vermez al bence her seyi bilmek lazm 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 170 göst.
3 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifgaye (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 110 göst.
12 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mursi (523 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 101 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Melekannesiym (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 311 göst.
15 Aralık 2023 Aile kategorisinde Beratcinar (2,475 puan) tarafından soruldu

379,532 soru

11,361,669 cevap

34,839 kullanıcı

...