0 oy
650 göst.
Diğer kategorisinde (2,924 puan) tarafından
Baktım ki çoğu ya aylik ya haftalik yapıyor ben kaynanamla kaliyorum kendisi her gun markete gidiyor hic toplu alışveriş huyu yok kadinda 

Ben annemde hep toplu alışverişler gördüm hep te anlatırım kaynanama yeni geldigimde baya uğraştım annem gibi yapması icin ama onun düzeni farkli bende boşverdim ben anlamiyorum diyo nasıl toplu yapılıyor.

Lakin zor oluyor oyle ben misal yarın hamur işi yapmak istiyorum un yok cunku 1 tane en çok 2 tane aliyor. buzlukta et asla bulundurmaz 1 tavuk alir donmus bi sekilde o gun çözülmesini bekleriz anca diger gune pişirilir. Her gun gidip 2 yoğurt peynir küçük pakketlerde yumurta ekmek alıyor ben bi yemek yapacaksam etli fln önceden dusunup sipariş vermem gerek.

Kendi evim olunca gostericem ben ona nasil oluyor alışveriş peki siz neler alıyorsunuz mesela genel olarak her gun mu gidiliyor markete 

22 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben genelde aylık yada haftalık alısverıs yaparım biten seyler olursada gunluk istediklerim oluyo tabi ama cogunlukla aylık olur yanı canım hergun parca parca sey mı alınır 
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 488 göst.
15 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Seymaseyma (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 161 göst.
9 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Abcdefkjlmn (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 408 göst.
7 Eylül 2022 Aile kategorisinde Janya (245 puan) tarafından soruldu
0 oy