0 oy
578 göst.
Aile kategorisinde (74 puan) tarafından
Ya kızlar bişey diycem benm 3 aylık kızım var 4 e girecek bnm kendi evim var ama tek çocuk eşim sürekli beraber gibiyiz onlar köyde kalıyorlar bizde 2 günde 1 gidiyoruz falan doğumdan önce Bi süre orda kaldım mecburen eşim yazın çalışıyor diye ama Bi insan herşey mi konuşur ya yaptığım şeyi bile gördüğü halde yap diyor sonra eşim benden bişey isteyince koşup kendi getiriyor odama girip çıkıyor bana sormuyor Du bende uyarma girme anne yani Bn iç çamaşır VS yıkayıp odama asıyorum istemiyorum dedim vay efendim ben sanki odayı kitlemişim eşime öle demiş bide millete gidip konuşuyor sürekli üstüme napacağımı bilmiyorum bişey dediğim zaman ağlıyor başından yukarı bağırıyor bayılıyor sanki yalandan çocuk doğduğu zamn bezini şöyle yap mamasını az yap kremi az sür stünü değiş uyardım benm işime karışma otur oturacaksın beynime girme dedim bide bnm kızım kolik ti psikolojim alt üst millete gitmiş demiş ki işte beni çocuğa süründürmüyor çok bunaldım çok rahatsızım değişik Bi kadın kaynanalar böylemi bana mı denk geldi şimdiden saolun

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ayy Allah sabır versin sana çok zor bi durum. Kaynanada akıl fikir versin inşallah.  Esin bu duruma bisey demiyor mu ki?
(74 puan) tarafından
Ya oda çok uyarıyor annesini ama dediğim gibi kadına bişe denmiyorki hemen başlıyor bağırma ya ağlamaya karışmıyacayım naparsanız yapın fln iki dkk sonra gene aynı napacağımı şaşırsdım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Vallahi canım sana böylesi denk gelmiş Benim kaynanam Kaynana değil anne bana. Allah anlayışlı insanlar nasip etsn
(74 puan) tarafından
Amin canım amin okadar da dua ediyordum sınanacaktım demekki annesiz büyüdüm hep derdim kaynanam benm annem olacak ama yok o sevgi şefkat yok bana yemek bile yaptırmıyor evde bişey elimi sürdütmüyor beğenmiyor yani ben temizlik napacağımı bilmiyorum
0 oy
(70 puan) tarafından
Allah sabır versin ilk defa böyle bi kaynana profiliyle karsilasiyorum
(74 puan) tarafından
Maalesef ben genel olarak böyle Bi insan profiliyle ilk kez karşılaşıyorum maalesef artık kıskandığını düşüncem yani herşey konuluyor herşeye aya ben ay diceksem o gene ay de diyor yani o derece beni cahil gibi gösteriyor görüyor
(70 puan) tarafından
Evin tek oglu falan mı esin
(74 puan) tarafından
Maalesef evet canım
(70 puan) tarafından
Kesin ve net seni kıskanıyor oğlunu paylaşmak biraz ağır geliyordur bence bian önce kendi düzenine geç yoksa daha fazlası olur
0 oy
(60 puan) tarafından
Valla canım benim kaynanamdan yaşlı aynı böyle her şeye karışır ama naparsin doğum yaptigimda gelip 25 gün yanımda kaldı ölüm gibiydi resmen herşeye bir bilmişlik yapıyordu. Sana denk gelmemiş yani çoğu kaynanalar bu şekilde çok boş konuşuyorlar bana kaynanam söylenmeye başladı bide diyor sen benim oğlumu ac bırakıyorsun bende dedim ac bıraksam göbeği böyle olurmu. Madem oğluna bu kadar düşkundun evlendirmeseydin. O yüzden sorun yapma herşeyi kaynanandan önce eşime anlat ben öyle yapiyorum 
(74 puan) tarafından
Ya eşim zten görüyor uyarıyor da tamam diyo naparsanız yapın iki dkk sonra gene aynı bana da öle dedi kendi evime inince bnm oğlum çok yemek yer nasıl doyuracaksın diyor allahım yaaa deli olucam milletin içinde eşim için onu sevmez bunu yer öle yapmaz böyle yapar Bi değişik çok itici
(60 puan) tarafından
Inanirmisin anlattıkların aynı benim kaynanam her boka karışır evde hiç biseyi artırmaz aman elektirik su doğalgaz az gitsin sanki kendi çalışıp ödüyormuş gibi yakında bende aynı binada oturucam ev yapiyorlar ben istemiyorum ama eşim istiyor bakalım ne olacak. Yani ben anlamiyorum ki bizden ne istiyorlar insan düşünür bende gelin oldum bana kaynanam yapsa hosuma gidermiydi diye kavga ediyoruz ben eşime söylüyorum oda eşime söylüyormuş 25 günde öldurmedigime şükrettim.
(74 puan) tarafından
Onlar hep çocuklarının biricik annelerinin sözünde olmasını istiyorlar kıskançlıktan başka bişe değil bu çok sinirliyim çok kırgınım yani bide öyle abartıyor ki herşeyi gidip dışarıda konuşmak nedir beni kötülemek nedir yani yükseliyor
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Canım küçücük bebekle 2 güne 1 nie gidiyorsunuz ki 
(74 puan) tarafından
Kayıpederim çok özlüyor çocuğu ona kıyamıyorum yoksa kaynanam dan sebep değil de işte Bi de tıkıyo çocuk ağzına bişeler yedirme diyorum yok anlamaz
(6,053 puan) tarafından
Ayy cinnet geçirtir adama kayinpederinden cekinmez mi kuzumm o uyarsa
0 oy
tarafından

Ayy sorma bir kızım 1.5 öbürü 3 .5 aylık bide küçük kızım kolik kendi de umreden geldi gelen giden büyük kız beni istiyor küçüğü kolik gazi var bu çocuğun her istediğini yapıyorsunuz sonra ne okir6bu oburunu kucağa alıştırmayın alışmış doymuyor o biberine biraz su biraz inek sütü ver doysun çorba ver yoğurt ve emek suyu ver şimdikiler çocuk bakmayı mi biliyor çocuğa atlet zıbın citcitli badi kazak yelek giydirdiğim halde üşür oo ya zaten soba cehenneme gibi yanıyor 

3.5 aylık çocuğa süt ne ya büyük kızıma 5 aylıkken ben yokken vermiş ve sürekli ben yokken veriyormuş emzirmedim onu  2ay ancak emdi ilaç kullandım hastaydım çocuğu mahvetti doktor çocuğun midesi bağırsakları kurumuş dedi inek sütü verilir mi dedi onlar be bilmiş eskiden öyle miydi herşey verirdik ya zamanı var zamanı eskiden de herşey doğaldı böyle miydi ayrıca sütüm de var sütün yok diye sütüm azaldı resmen millete de sütü yok diyor ya sütüm olmasa ayda 1 kilodan fazla alır mı çıldırıyorum artık Evim ayrı ama duvar duvarayız bazen gidiyorum çocukları evde bırakıyorum uyurken babaları yanında duruyor 5 dakika gidip bakıp geliyorum ama napalim götürmek zorundayım yoksa bu kaynanalar hep aynı hepp sir tutuyorum kendimi valla yoksa kafayı yedirir :angry: hep aynılar hepppp

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Sana denk gelmiş cnm Allah sabır versin çekilecek gibi değil
0 oy
(333 puan) tarafından
Canim o karisma isi butun kaynanalarda var bence torun sevgisinden oluyor ama diger ozellikler sana denk gelmis
0 oy
(1,240 puan) tarafından
En azindan benimki oyle değil;) burada kaynana yonunden sansli kimse yok hele ki gorumce elti konusu felaket;);) allah yardimcin olsun
0 oy
(4,101 puan) tarafından

Cnm seninki tek evlat oldugu icn asiri duskun bide kiskanyodr oglunu ayrca o ndr oyle yatak odasna girmek felan insann bi ozeli var benmde kaynanam oyleydi ilk evlendgmde onunda tek oglu herseye karsirdi tabi ben yuzumu asardm artk cesaret edemyor oyle ypmaya:angry:

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 135 göst.
16 Şubat 2024 Aile kategorisinde Suda (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 237 göst.
0 oy
3 cevap 177 göst.
11 Ocak 2024 Aile kategorisinde Aysekkkk (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 171 göst.
7 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu