0 oy
443 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (31 puan) tarafından

Merhaba kızlar

Tozlu.com dan alışveriş yapan oldu mu acaba ya ? Sipariş verdim 4 gün oluyor hala kargolanmamış şikayetlere baktım yüzlerce kişi aynı şeyi yazmış iptal edicem de.

12 Cevaplar

0 oy
tarafından

Postun yukarı çıksın diye yazıyorum

(31 puan) tarafından
Teşekkür ederim :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim annem aldı bir kaç kere oturduğun şehre bağlı olarak geç gelebildi kargo 
(31 puan) tarafından
İstanbul dayım bir kaç tane tayt ve eşofman siparişi verdim hala kargoya verilmedi. Normal de trendyoldan n11 den sürekli alışveriş yapıyorum 2-3 günde elimde oluyor. Şuan 100 şikayet okudum kargoya verilmedi diye. Aslında bilindik bir site ama bilmiyorum. Umarım gelir ürünler
0 oy
tarafından
Ben yaptim canim bi sıkınti olmadi hatta urunlerde baya kaliteli guzel 
(31 puan) tarafından
Bende hep trendyoldan alıyorum hemen gelirdi neye yoğunluk var demekki sitelerde
tarafından
Olabilir canim artik insanlar internetten daha cok alisveris yapiyo hem uygun hem kaliteli
(31 puan) tarafından
Kesinlikle öyle ben  bebeğime bile alıyorum
tarafından
Bende internetten cok sey aliyorum ya ayakkabi babet canta kiyafet ic camasir güvenilir sitelerden ama
(31 puan) tarafından
Bende öyle :)
0 oy
(58 puan) tarafından
Biz geçenlerde bi.sipariş vermiştik oda geç geldi ilçede oturuyoruzz merkezden gelmesi falan uzun sürmüştü 
(31 puan) tarafından
Ben İstanbul dayım merkezi bir yerdeyim ama bilmiyorum çok şikayet okuyunca tedirgin oldum.
0 oy
(370 puan) tarafından
Ben sürekli alıyorum canım geçen gün aldım tekrardan sipariş verdim onu bekliyorum çok memnunum yoğunluk oluyor siparişlerden dolayı ondan geç gelebilir
(31 puan) tarafından
Peki iptal etmeyeyim o zaman eşofman tayt falan aldım. Normalde trendyol n11 falan 2-3 günde teslim ediyo hep oralardan aldım buradan ilk defa sipariş verdim 4 güde de kargolanmadi ve herkes aynı şikayette. Sorun var demekki şuan için
(370 puan) tarafından
Aynen öyle canım benimki de gelmedi daha gelir bekle memnun kalırsın
(31 puan) tarafından
İntgramdan yazmislar daha tedarik aşamasında diye bakalım canım
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Yaptım bir sıkıntı olmadı.. 

1 hafta sürüyor gelmesi cnm 
(31 puan) tarafından
Ben ilk defa aldım buradan normalde başka siteden alıyorum hemen geliyor canım. Bir sorun oluştu demekki
(4,875 puan) tarafından
Stokta kalmadı ise ürünü tedarik etmeye çalışıyordur. Numaraları var ara gerekli bilgiyi verirler
(31 puan) tarafından
İntgramdan yazdım tedarik aşamasında diyor
0 oy
(64 puan) tarafından
İnanki bende e bebekten iki haftadir almisim bezler geldi erbiseler gelmedi ücretinide odemisiz
(31 puan) tarafından
Bende odedim maalesef. Diğer siteler hemen gönderiyor demekki yoğunluk var. E bebek mağazasına gidin söyleyin sizde hallederler
(64 puan) tarafından
Vallah aradim o tarafa biz bakmiyoruz bugin yarin gelir dediler 2 hafta oldu artik
(31 puan) tarafından
İptal yokmu
(64 puan) tarafından
Bilmiyorum ki hic bi bilgi verilmedi bize ayin 24 gelecek dediler bugun mart 4 ama hala yok
0 oy
(21 puan) tarafından
Canım ben çoğu kez sipariş verdim tozlu dan. Evet çok bekletiyorlar ama sağlam gönderiyorlar. Ben malından da fiyatından da çok memnun kalmışimdir. Belki yoğunluktan dolayı kargolanmamistir 
(31 puan) tarafından
Anladım canım aradılar ama bakalım henüz verilmedi kargoya. Bende eşofman tayt falan aldım bayağı indirim vardi
0 oy
tarafından
Ben surrkli aliyorum canim bi sorun olmuyo
(31 puan) tarafından
Şikayet sitesinden baktım 1 hafta içinde gelmedi diye 200 şikayet vardı canım ya. Demekki bu hafta bir sorun oldu yada indirimden dolayı talep falza
0 oy
(194 puan) tarafından
Bende ederdim sipariş geç geliyor ama geliyor en az bir hafta bekliodum
(31 puan) tarafından
Hmm duzgun gelsinde 1 haftaya raziyim :)
0 oy
tarafından
Ben sipariş verdim geçen hafta pazartesi geldi canim kargo geç gelse bile aldığım ürünlerden çok memnun kaldım beklemeye  değer 
(31 puan) tarafından
Öyle mi inşallah ya tayt eşofman falan aldım bakalım canım inşallah gelir
0 oy
(867 puan) tarafından
Canım.ben internet alisverisimi her zaman tozlu dan yaparım. Hem.de her zaman. 5 gün içinde de kargomu alırım hep. Aman sürat kargo ya denk gelirse işin sıkıntılı tamamen kargo şirketiyle alakalı bir durum.  Ama tozlu müşteri hizmetlerini ara derim.neden hâlâ siparişim kargolanmadi diye. Benim de bir kere öyle oldu aradım hemen ardından kargoladilar. Bazen yoğunluktan kalıyor öyle 
(31 puan) tarafından
Bende ya n11 yada trendyoldan alıyorum çok membundum. İndirim vardı bayağı tozluda o yüzden aldım. İntgramdan yazdılar canım hemen ilgileneceğini diye bakalım. surat kargoyu bende sevmiyorum ellerinde olsa bile 2-3 güne geliyo

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 101 göst.
24 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,435 soru

11,419,719 cevap

34,975 kullanıcı

...