0 oy
453 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,114 puan) tarafından
Pazar gününden beri öksürük geçmedi evde herşeyi denedim nane limon tereyağlı pekmez zencefilli bak vs vs ama bana mısın demiyo artık hırlamaya başladı göğüsüm batıyo daha çok yarına sıra alıp gideyim diyorum artık :(

7 Cevaplar

0 oy
(3,136 puan) tarafından
Doktora görünmekte fayda var canım çok geçmiş olsun hamileysen çok fazla öksürük bebek için de iyi değil
(3,136 puan) tarafından
Daha gecikmeden git canısı inşallah rabbim şafi ismiyle şifa verir
(1,114 puan) tarafından
Yarını da bekleyemicem galiba şuan çok ağrılarım var her yerim batıyo. Hiç olmazsa serum iyi gelmişti pazar günü
(3,136 puan) tarafından
Biraz da olsa rahatlatıyor insanı çok geçmiş oksun kuzum
(1,114 puan) tarafından
Evet pazar günü serumdan snra ağrılarım gitmişti
(3,136 puan) tarafından
İyi olursun inşallah canısı
-Reklam-
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Viks bide denesene gogsune sirtina sur gogsune havlu koyy benimde gecmiodu doktor ilac yazmamsti anneme dedm viks al aldi yaptim onun etkisimi bilmiyorum belki gecme zamani gelmisti ama 2 gun sonra gecti rabbim şafi ismiyle şifa versn cnm
(1,114 puan) tarafından
Cnm o kaynamış suya viksi yaptım oğluma da yapmıştım kendime de yaptım
(30 puan) tarafından
Allah'ım acil sifalkar versin cnm öksürük çok zor helede hamileyken bende oğlumda tutmuştu hemde son haftalarda kaburgaların ağrıyordu artık
(1,114 puan) tarafından
Şuan resmen çürük gibiyim yani
(30 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun cnm
(1,114 puan) tarafından
Amin cnm inşallah
0 oy
tarafından
Kuzum bende cok ise yariyodu insallah sende de etkili olur. Sicak suya bol limon sık 1 bucuk tatli kasigi filan da bal koy gunluk icebildigin kadr ic 5-6 bardak benim hastaligimi 2 gunde gecirdi
(1,114 puan) tarafından
Limonum var akşam eşim bal da aldı onunda deniyeyim artık hiç bişey içmekte istemiyorum :(
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Canım keçiboynuzu özü denedin mi benim kız inanılmaz öksürüyordu onu kullandım hemen geçti artık her gün bir tatlı kaşığı veriyorum hasta olsun olmasın 
(1,114 puan) tarafından
Keçiboynuzu pekmezi mı cnm
(12,513 puan) tarafından
Yok canım keçiboynuzu özü
(1,114 puan) tarafından
Aktara sordurayim anneme cnm
(3,136 puan) tarafından
Kızın kaç aylıktı kullandın canım. Birde pekmezi iştah açıyor baya
(12,513 puan) tarafından
Büyük icin kullandım canım 3.5 yasında kücük daha 5.5 aylık başlamadık ek gıdaya
0 oy
(63 puan) tarafından
Git bacım git bende hafifken umursamadim nefessiz kalıp hirilti başladı göğüse gittim akut bronşit olmuşum bir poşet ilaç verdi serum verdi benim tansiyonuda yükselmişti bu hastalık
(63 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun zor oluyor öksürük bende atlatmaya çalışıyorum az kaldı doğuma gitmeden bi atlatsam
(1,114 puan) tarafından
Sana da çok geçmiş olsun cnm inşallah geçer doğumda öksürük daha zor öksürürken dikişler flan maf olur :(
(63 puan) tarafından
Çok fena oluyor ilk kızımda hastaydim sezeryandan sonra canım çıktı oksurmekten
(1,114 puan) tarafından
Doğrudur cnm bide sezeryansa daha zor. Benim normal doğumdu ilk doğumum dikislerim coktu o zman bile çok zorlandım öksürürken
(63 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Gecmis olsun canimm
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Aynı bende senin gibi oldum ilaç vermediler gidersede dahiliyeye git diğerleri vermiyor 
(2,874 puan) tarafından
Aynı canım bende oyleydi.m bir aya yakın sürdü
(1,114 puan) tarafından
Hamileyken de hiç çekilmiyor bütün kemiklerim etlerim sızlıyo. Normalde nazlı değilim canımın kıymetini pek bilmem tez canlıyımdr ama bu sefer hastalık beni yatırdı resmen
(2,874 puan) tarafından
Aynen ya zor oluyor hamileyken insanın beyni çatlıyor resmen oksururken
(1,114 puan) tarafından
Sorma valla ya çok zor gerçekten Allah tüm hastalara şifalar versin
(2,874 puan) tarafından
Amin canım

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 166 göst.
11 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mesel (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 93 göst.