0 oy
697 göst.
Aile kategorisinde (373 puan) tarafından
yeniden gösterildi
Bu gun eslerinizden ne aldiniz hediyye olarak?

20 Cevaplar

+5 oy
tarafından
bgunun anlamı olen kadnlarla ilgili emaktar kandlarmzla ilgilli biz bayanlar neden bugün hediye bekliyoruzki ben anlamıyorum bgunun anlami bence yanls lans ediliyo kutlanmasi gereken bir gun degl anılması gereken bir gün
(373 puan) tarafından
Ben her kesden degil kocamdan hediyye beklerim.
tarafından
ben herkestenmi bekliyosun dedm cogu bayan hediye bekliyo cogul konustum orda
(373 puan) tarafından
Hayir yanlis anladim canim benim.yani kadin olarak esimden beklentim var.evet isci kadinlar olmeseydi bu gun kadinlar gunu olarak kutlanmazdi.
tarafından
aynen cnm kadnlar olmusya bgun hani hediye bekliyozya bizde o yanls geliyo bana gerci biz bayamlar her frsati degerlendrmek istiyorz ama genelde alanda olmuyp:))
-Reklam-
0 oy
(342 puan) tarafından
Hic bişey bi msj bile almdım canım benim goca odun
(373 puan) tarafından
Bende bekliyorum hala
(1,327 puan) tarafından
Hiç birşey istemiyorum beklemiyorumda bana sacma geliyor sevgililer yok tanişma yok dogum günü önmsedıgım tek gün sadece evlilik yildonumu
(373 puan) tarafından
Her kesin kendi fikri bizede saygi duymak kalir
(1,327 puan) tarafından
Tabiki canım benim fikrim düşüncem bu sizinde farklı
(342 puan) tarafından
Uyarıveren km ise neden verdi anlam veremiyorum benm esim bi bugunu degl diger hergünü hatırlamz ayrıca herkez kendi düşüncesi ile özgür
0 oy
(43 puan) tarafından

Doğum günümü unuttu geçen sene ama kadınlar günümü msjla kutladı saolsun te Allahım ya :ermm: valla kadınlar günü herkes ayrı kutluyor kimi geeçekten hediye alıp veriyor kimi yas günü diye kutlamayı tercih etmiyor ama şahsen ben kadınlar gününde getirceği hediyeyi çiçeği bir gün bekkenmedik anda alsam daha çok sevinirim heralde yada dogum günümü unutmasın yeter :D

(373 puan) tarafından
Canim benim yaaa
0 oy
tarafından
Bence bugün özel bi gün değil diye düşünüyorum o yüzden birey almadı eşim aldırmak ta istemem gerek yok bence 
0 oy
tarafından

Sadece kutladı onda bile çok mutlu oldum bu gün bir çok mutluluğu birden yaşıyorum oğluşum kilo almış maşallah askerlik 6 aya düştü çok şükür :angel::angel::angel:

(373 puan) tarafından
Daima mutlu ol canim
tarafından
30 bin TL bedelli olmuş yandık biz:)) devlete çok borcumuz var okul kredisi bir de bu
0 oy
(137 puan) tarafından

Hediyeyi gec kadinlar gunu oldugundan haberi varmi ondan supheliyim kutlamadi ki hediye alsin Allahin öküzü:D

(373 puan) tarafından
Kiz Allah guldursun seni
(137 puan) tarafından
Amin canim hepimizi
0 oy
tarafından
sadece kadinlar gunun kutlu olsun msji aldim . hediye beklemiyordum acikcasi . cok da onemsedigimi soyleyemem hediyeyi bu gunde . ama anneler gununde hele bi almasin :)
0 oy
(413 puan) tarafından
Cok sacma bisey beklemek. Allah bizi kadin olarak yaratmis. Erkegin görevi biz kadin olduk diye bize hediye almak mi yani ? Kadın olmanin zorluğunu anlasinlar verdiğimiz emekleri görsünler saygi duysunlar yeter.. Dunya uzerinde dövülen öldürülen o kadar kadin varken bizim bugün hediye beklememiz şımarıklık. 
0 oy
tarafından
Eşim yemeğe çıkardı sadece :) o da yetti beklemezdim ama ❤️
(373 puan) tarafından
Sag olsun dusunmesi guzel
tarafından
Cikarmasa da takmazdim zaten. Önemli olan doğum günü evlilik yıldönümü. Yemekle yirtamaz :)
0 oy
(822 puan) tarafından
Sesini duydum ve çok şükür iyi olduğunu biliyorum bizden çok uzakta ama iyi bunada şükür...
0 oy
(514 puan) tarafından

<3Benim kocişim elinde 3 tane pembe pamuk şeker ortasına da karanfil koymuş kapıyı açtım arkasında saklıyormuşmuş bana doğru uzatıp kadınlar günümü kutladı <3 canımmm eşimmmmm:kissing::P

0 oy
tarafından

Bir mesaj bile atmadı hatırlatmama rağmen odun :angry:

0 oy
(571 puan) tarafından

Eşim bana yemek yaptı bu aralar iş olmadığı için parasız kaldık çiçek alsamda solacak buda sevgimin simgesi deyip yemek yapti<3

0 oy
(2,931 puan) tarafından

Tabikide hayir:D kendime esimin kartiyla sutyen tayt aldim :D:D

0 oy
(8,311 puan) tarafından
Dogum gunumde bı hedıye almadım kı kadınlar gununde talep edeyım 
0 oy
(340 puan) tarafından

Yeni telefon almis suan ondan yazuyorum sok oldum:angel:

0 oy
(4,760 puan) tarafından
Benim kocişim dün gece saat 12 den sonra kadınlar günün kutlu olsun kadınım dedi hediye falan yok çünkü bugün şehir dışında gelince alır mı bilmiyorum canım hatırlayıp söylemesi sarılıp öpmesi bile yetti ama ben bugün minik kızıma hediyeler aldım doğmamış prensesime çok güzel cicişler aldım teyzesi annem ve kızım hayatımda ki en değerli kadınlar onları çok seviyorum ❤️❤️❤️
0 oy
(2,423 puan) tarafından
Ohoo her gube hediye beklersek onlarada yaziikk
0 oy
(673 puan) tarafından
Ben beklemedim şahsen her özel günde hediye almak zorunda değiller eşim zaten beni bi kadın olarak değerli olduğumu ger gün hissettiriyor davranışlarıyla bu en önemlisi bence hediye alıp diğer günler burnumdan getirmesinden çok daha iyi ben zaten kendim değerli hissettiğim sürece bunu bana yasattığı sürece benim için her gün özel:) 
0 oy
(645 puan) tarafından

Evdeydi gece bebişim uyutmamıştı bebeğe baktı ben bi uyumuşum ohhh bana en büyük hediyeyi verdi bebişe 2-3  saat bakarak normalde ya işte ya sporda olurdu:D

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 421 göst.
8 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Naremmm (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
54 cevap 867 göst.
8 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 705 göst.
13 Şubat 2021 Aile kategorisinde Ipek_V (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 1,099 göst.