0 oy
345 göst.
Diğer kategorisinde (90 puan) tarafından
En son esimle 2 ve 3 ocakta iliskiye girdik 5 ocakta adet oldum ve tekrar 27 ocakta adet oldum 27 sinde adet olmam gerekirken suan 8 gun gecmis durumda 2 kere adet olmama ragmen hamile olabilirmiyim acaba 

7 Cevaplar

0 oy
(1,403 puan) tarafından
Benumki 5 gun gecti test yaptim cikti belki olabilirsin cnm vatana millete hayirli olsun varsa eger☺️☺️☺️
(90 puan) tarafından
Hayirli olsun canim
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bende şu an aynı durumdayım kız 8 gün geçti bekliyorum test yapmaya tırsıyorum vallahi :D

tarafından
Bu zamana kadar düzenlimiydi peki adetin
(90 puan) tarafından
Cokda duzenli degildi ama hep erken olurdum hic gec olmadim
tarafından
Test yap bacım an hiç bekleme
(90 puan) tarafından
Yarin saglik ocagina ugrim bi bakim
tarafından
Hayırlısı olsun
0 oy
(3,871 puan) tarafından
test yap aklinda suphe varsa
(90 puan) tarafından
Suphe var ama olmama gibi ihtimalide var cunku 2 kere adet oldum iliskiden sonra
0 oy
(4,552 puan) tarafından
Kan testi ver bebek geliyoooooooo
(90 puan) tarafından
Olabilirmiki iliskiden sonra 2 kere adet oldum
0 oy
tarafından

Bende yaptım bugün ve belirsiz silik çıkdı acayip depresyona girdim ağlamakdan içim çıkdı resmen 3 üncü bir çocuğa nasıl bakarım bilmiyorum hiç yarın sağlık ocağına gitcem kan vercem:'(

(90 puan) tarafından
Rabbim kolayligini verir insalalh canim benim oglum 3 yilin uzerine tedaviyle oldugu icin ikinciyi istiyorum ama iste durumlar karisik biraz
tarafından
Hamile msiin rahimem
tarafından
Bilmiyorum kızlar yarn kan vercem ama ciddi anlama morelim bozuk
tarafından
Kız rahime ben ilk hamile oldumu öğrendim de böyle olmuştum depresyona girmiştim :-D üzülme Allah hepsini riskiyle veriyor
(40 puan) tarafından
Allah rızkını veriyor canım üzülme sakın Allah'ın gücüne gider dua et en hayırlısı olması icin hakkinda
0 oy
(40 puan) tarafından
Son olduğun adetin eğer normalde olduğun adet gibi çok fazla kanama olduysa ve normalde sürdüğü kadar surduyse hamile olma ihtimalin yok gibi kuzum çünkü son adetinden sonra ilişkiye girmemişsiniz ama bence test al evde yap yada kan testi ver nasıl sabrediyorsun ben bile heyecanlandim sonucu bildir canım benim :))
(90 puan) tarafından
Evet herseyim diger adet gibi oldu bi kac gun daha beklim bakim olmazsa bi saglik ocagina gider kan testi yaptiririm
(40 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı canım benim
(90 puan) tarafından
Amin insallah

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 115 göst.
29 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ozgegzem (515 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 404 göst.
7 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esha (521 puan) tarafından soruldu
0 oy