0 oy
1,739 göst.
Aile kategorisinde (311 puan) tarafından

Abinizin eşiyle karakolluk olsanız kus olsaniz size küfür etse o...bu dese . Si..smis or.. bu dese annenize küfür etse ve yüzsüz yüzsüz annenizde gelinini kabul etse kızı kabul etmediği halde ne yapardnz arkdslae çok sinirlym çok sinirden yuzugumu falan kırdım hep altn:(((

27 Cevaplar

0 oy
(311 puan) tarafından

image

Buse abla baksana bu duzelirmi kuyumcuda
tarafından
Evet duzelir cok fazla egilmemis
(311 puan) tarafından
Tşk ederm ablam
tarafından
♡♡♡♡♡♡
(311 puan) tarafından
♥️ ♥️ ♥️ ♥️
-Reklam-
0 oy
tarafından
:(  ah aysecim ah Rabbim inşirah gibi ferahlik versin cok zor 
(311 puan) tarafından
Amin ablam amin ever çok zorrr:((
0 oy
tarafından
O gelinin Bi tarafını yırtar eline veririm o kim bana küfür edecek öyle abiye de anneye de tövbe tövbe ya 
(311 puan) tarafından
Iste anlayan yok abla birtek geliniyle oğlu vae
tarafından
Muhattap olma uzak dur kız hadi annen kardeşlerin arası bozulmasın diye ses etmemiştir belki ama abin nasıl ses etmedi
(311 puan) tarafından
Abim zaten sevmiyorki istemior oda abimide kaçkere karakolluk etti . Oyzdn abimde bıktı ama çocuklar için sabır diyor . Ha ****** ha karısı
tarafından
Lanet Bi kadın yani herkes bıkmış kocası bile bıkmış ise diyecek söz yok
0 oy
(1,347 puan) tarafından
Yorumları okudum sen evli değil misin niye aynı evde yaşıyorsun anlamadım ama bazen anneler oğullarına daha düşkün oluyorlar benim annemde öyle onları tutar beni atar ben karışmıyorum ne halleri varsa görsünler sende karışma sonra suçlu sen olursun
(311 puan) tarafından
Aynen öyle oldum canm :( gdecek başka biyerim yok
0 oy
(28 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun inşallah düzelir 
(311 puan) tarafından
Düzelmez abla bi insan 7 de neyse 70 dede ole olur hayır çıkmaz bizimkilerin anilari catlamis arlanma utanma yok ..
(28 puan) tarafından
Hayırlısı neyse o olsun canım sıkma canını üzme kendine iyi bak yeter başkası için üzülmeye değmez dert etmeye degmez kendini düşün canım
(311 puan) tarafından
Evet doğru soluosnz takmyrm
0 oy
tarafından
Valla ben iletişimi keserim hepsiyle. Onlar nasıl küfürler mahalle ağzı şeyler.. böylelerinden uzak dur canım. Çocuklarını da uzak tut. Allah ıslah etsin.
(311 puan) tarafından
Çocuğum yok kaybettim eşimden boşanma asamasndym ve ailemn yanındayım:(
0 oy
(56 puan) tarafından
Geçenlerde bende kavga ettim yengemle. Akşam yemeğe gelebiliriz diye aramış Annemi annemde yemek hazırlamak için haber bekliyor. Neyse akşam oldu arıyorum arıyorum açmıyor en son açtı şükür dedim öldünüz mü b2n bunu dedim diye bana demediğini bırakmadı ben nasıl ona öldün mü dermişim yani ölmesini istiyormuşum. Annem aldı konuştu diyor ki bana dese tamam ama çocuklarıma nasıl der ben o çocukları kendi canımdan çok seviyorum o da biliyor. Annemi de ağlattı hüngür hüngür. Ben hem hamileyim hem boşanıyorum psikolojim çok kötü durumda zaten yaşattığına bak birde 7 8 sene oldu evleneli hiç aramız bozulmamıştı. İnsanlar ne yazık ki kötü gününde belli oluyor en çok onlardan destek beklerken ilk tekmeyi onlar atıyor. Hiç sıkma canını bundan sonra herkes yerini bilsin Allah ve ahiret var bizim şüphemiz yok. Rabbim ferahlık versin sana da inşaAllah canım
(311 puan) tarafından
Amin canım el kızı girince öyle oluyor kızın gidiyor el kızı daaha kıymetli oluyor bende bosanyrm sendemi bosaniosn cnm?
(56 puan) tarafından
Evet ne yazık ki karaktersizin yaptıkları bi yere kadardı. Öyle olmak zorunda kaldim
(311 puan) tarafından
Sağlık olsun ablam ♥️

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 438 göst.
19 Şubat 2021 Aile kategorisinde Mervees (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 689 göst.
14 Mayıs 2019 Aile kategorisinde Eymen kuşum (7,062 puan) tarafından soruldu

399,769 soru

11,957,911 cevap

36,124 kullanıcı