0 oy
401 göst.
Aile kategorisinde (163 puan) tarafından
Eşim önceden sakalsiz di ama şuan  sakallı her akşam işten gelince sakallarıyla oynayıp duruyo flim falan izlerken  eli sürekli ağız çevresinde arada elini azına goturuyo yani sürekli eli ağız çevresinde önceden böyle değildi çok güzeldi hatta bana kızardı elini ağzına götürme diye ben götürürdüm o asla götürmezdi şimdi ise o daha beter bir erkek olarak hic yakistiramiyorum soyleyincede karışma diyo sakallarını kesmesi için yada bu huyunu bırakması için sizce ne yapabilirim lütfen cevap larsaniz sevinirim :( 

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah başka dert vermesin kuzum AMİN
(163 puan) tarafından
Amin  amin ama bu harekette hic hoş değil ben rahatsız oluyorum sanki sürekli tırnak yiyormuş görüntüsü var
tarafından
Uyurken kes uzunsa :D
-Reklam-
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Ben sakalli seviyorum esimi

Bide cnm esimde oynuyor hele alt tarafini yoluk yoluk etmis takinti bu yani
(163 puan) tarafından
Aynen takıntı yapmış ama hiç hoş  değil bence ben rahatsız oluyorum elimde değil eski hali çok temiz cok guzeldi
0 oy
(992 puan) tarafından
Adet mi olcan kiz
(163 puan) tarafından
Yok.hamileyim
0 oy
tarafından

O uyurken şekilsiz bir şekilde kes:D

(163 puan) tarafından
Aklıma gelmedi değil ama öyle şey yaparsan çok kızarım kalbini kırarım dedi
0 oy
tarafından
Eşimde öyleydi sakal sevdası diyorum ben buna zamanla alıştı artık ellemiyor bile.  Hep övgü yazdırdım cok yakisiyor çok güzel olmuş fazla elleme havaya dikiliyor sertlesir dedim hep öyle böyle bıraktı bu huyunu.  Sakalsiz erkek olmamali bence.  Sünnettir uzatmak 
(163 puan) tarafından
Ya zaten  be ona tamamen kabak gibi ol demiyorum ki kisalt  baya diyorum onada yanasmiyo  illa eline gelip oynucak
0 oy
(17,722 puan) tarafından
Çok büyük problem acilen masaya yatırılmalı sjskskk
0 oy
(3,101 puan) tarafından

Ay cok cirkin oldun de.byle pise bakar gibi bak surekli ama istemsizce.keser bence:)

(163 puan) tarafından
Onuda denedim fakat ben böyle seviyorum diyor
0 oy
tarafından
Bence karı kocanın bile bir sınırı olması gerekiyor. Kadin hangi kıyafeti giymek istiyorsa onu giysin istediği gibi makyaj yapsın istediği gibi saçını kessin boyasın aynı şekilde erkekte sakal istiyosa sakal bıraksın saçını uzatmak istiyorsa uzatsın herkes kendi sınırları içinde nasıl istiyorsa öyle davransınlar. Karo koca da olmuş olsak hepimiz ayrı bireyleriz kendi isteklerimiz var birbirimizi bu kadar kısıtlamamak gerekiyor
(163 puan) tarafından
Ya.haklisiniz tabi ama ben onda beğenmiyorsam bence bi çaresine bakabilir kısalta  bilir.en azindan onuda yapmiyo  o bende beğenmediği bisey olsa söylese ben.hemen yapmam degistiririm
0 oy
(2,191 puan) tarafından
Kocani gordugun an öğürmeye başla karsisinda parmagini bogazina sok zorla kudmaya calis salonun ortasina yatagin icine falan whatsapptan kusmuk fotosu flan gonder surekli ahahahah :D :D 
(163 puan) tarafından
Hahaha  ilahi yaa  :) bi iki kere hic hoş.değil  bune böyle gibisinden hareketler yaptim ama banamızın demedi malesef
0 oy
tarafından

Ya ne olacak bu kotu kaynanalarin hali :angry: yok o baska biseydi :D en buyuk derdin bu olsun ya :)) ama insan takinca basit bisey bile olsa igreniyo ne diyim takmamaya calis

(163 puan) tarafından
Yaa evet aynen basit gelebilir ama inan bence hiç.hoş  değil  oynama sa bari hadi.neyse dicem ama.onuda yapmiyo
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Gece uyurken bi yanindan kirpi wer mecbur kalsin kessin annem babaminkini oyle yapmisti☺☺☺
(163 puan) tarafından
Hahahah yapsam yaparım aslında ama.bu seferde tribinden kurtulamam:)
(6,053 puan) tarafından
Aman aman kirk sene belleniyor o:)
0 oy
tarafından
Sakallarini kesmezsen cocuk sevmez de batar de öcu gibisin de korkut 
(163 puan) tarafından
Iyi.fikir dur ben onuda.bj deneyim :)
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Uyurken azcık kes sakalını, ***** olunca nasıl olsa keser.  Ya da sakalında pislik kalmış de
(163 puan) tarafından
Ilahi yaa varolun sizler :) artık olmassa son çare o gibi görünüyor
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Bende hem çene altını hem bıyıklarını kivirirlar ya ona uy.uz olurum 
(163 puan) tarafından
Ben  her şekilde sınır oluyorum birde cücük dedikleri çenenin dudağın tam altında olan yerdeki sakalida iikodebi  azına alıp duruyo
(6,136 puan) tarafından
Işte onu kıvırıp oynuyorlar ya ondan nefret ediyorum
(163 puan) tarafından
Bende  bende sınır oluyorum hic yakışmıyo o hareketler yaa off napcam bilmiyom
0 oy
tarafından
Sakallı durmak hoşuma gitmiştir oynamak falan sakin ol kız 
(163 puan) tarafından
Ya tamam ama benim hoşuma gitmiyor bari sakallı tamam onada tamam olgun gibi davransın oynayıp durmasın azına falan almasın ben sınır oluyorum
0 oy
(894 puan) tarafından
Bi rahat bırak canım ya ne olmuş eli sakalında ise sen takıntını bırak bence. Beden onun bedeni bırak nasıl istiyorsa oyle yapsın insanın biraz kişisel bir alanı olmalı kişisel tercihleri eşiz diye de herşeyine ayar çekemeyiz
(163 puan) tarafından
Zaten  olabildiğince rahat ben karismamki ona ama bu davranış şekli hoş değil sadece ben benden geçtim görünüş olarakta elinin sürekli oralarda olması falan öyle yani

İlgili sorular

+3 oy
28 cevap 845 göst.
14 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 124 göst.
7 Aralık 2023 Aile kategorisinde Tenha bitirim (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 34 göst.
7 Aralık 2023 Aile kategorisinde Tenha bitirim (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 102 göst.