0 oy
826 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,769 puan) tarafından

Özele gittim göründüm bugün durumumu konuştuk güzelce baktı fln bebek yok kalp atışı yok zehirleyeblrms beni bu zaman a kadar neredeydn dedi bir süre şey dedi kürtaj olucam yarın kendi kas h. Gidicm yazı yazdı 

Uzun uzun yazayamayblrm kizlar hiç konuşacak durumda değilim çünkü:(

16 Cevaplar

+7 oy
tarafından
Bunu istemiyo muydun zaten? Insallah düşük olur , hayatımın aptalliginu yaptim filan diyodun. Istedigin oldu allah kalbine gore vermis. Kutla....
(77 puan) tarafından
O sekılde konusup bide uzuluyor mu post sahibi Allahım cocuk isteyenlere versin ıns ıstmewyneler vermesin yazık cocuk hasretiyle yananlar varken biraz bencillik olmus bu
tarafından
Aynen oyle diyodu rahimenin postuna bakin gorursunuz
(77 puan) tarafından
Yazıklar olsun   insan nasıl ıcın deki mucize ı ıcın kotu anlamda dua eder ya valla psikolojisi normal degıl herhalde bu kısının istemiyorsa alsın onlemını
(2,484 puan) tarafından
Aynen oyle bide uzuluyomus gibi davraniyo. Yazik.
(77 puan) tarafından
Valla dobra insanın basımızın ustunde yeri var ama uzuluyor gibi yapıp da oynayan insanlar da bırwz gurur olur canm benm dedıgının arkasında durur   dıger tarafta hamile olabilmek ıcın nasıl dua isteyen anneleri gordukce ıcım sızlıyor ama bunun gibileri de gordukce nefreti ediyorum
-Reklam-
+2 oy
(9,200 puan) tarafından
Zaten istemiyordun şikayet ediyordun surekli.. hayrlsı olsun hakkında. Geçmiş olsun..
tarafından
Ama oyle denmez ki ya
Allah rahmet eylesin nediyim rabbim birdaha gostermesin
(12,513 puan) tarafından
Ben şok :(
tarafından
Hangi post canim o ben gormedim
(9,200 puan) tarafından
Tek adaletli ölumun profilnee girip son etkinliklere bak. Sanırm hamileym yazan post. Yorimlandı yazısna tıklaynca direkt geliyor yorumu
(1,567 puan) tarafından
Evet canim dogru oyle diyordu malesef .. ağzımızdan cikanlara dikkat etmek lazimm...
+1 oy
(7,118 puan) tarafından
Postuna ve yorumlarına denk geldikçe gördüm zaten istemiyordun ki. Hayırlısı olsun ama inşaallah düşük olur gibisinden birşey yazmıştın çok üzüldüm.
0 oy
(14,079 puan) tarafından
ALLAH yar ve yardımcın olsun canım inş hakkinda hayırlısı neyse o olsun 
0 oy
(2,201 puan) tarafından
Ciddimisin?? Cok cokkk üzüldüm yaa :(((((
0 oy
tarafından

Kaç hastalıktı ki kuzum allah yardimcin olsun ya:(

0 oy
(751 puan) tarafından
Rabbim yar ve yardımcın olsun kuzum üzülme Rabbim hakkından hayırlısını versin İnşaAllah geçmiş olsun 
0 oy
tarafından
Veren de Allah vermeyende cok uzucu gercekten Allahım yardımcın olsun canım 
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Yaa çok uzuldum rabbim yardımcın olsun 
0 oy
(119,231 puan) tarafından
Cok uzuldum Allah yardimcin olsun 
0 oy
(353 puan) tarafından
Ben hep ne dedim sana? Hersey Rabbin imtihanı. Gelişi de gidişi de, oluşu da olmayışı da... Tevekkül ettin. Niyet ettin.  Dua ettin. Rabbim de hayırlısını böyle yazdı demek... Haberlerini bekliyorum kuzum. Kızçeni öp benim için. Ve uyu bugün. Dinlen iyice, hem bu gün hem yarın. Allah'a emanetsin güzel anne... 
0 oy
tarafından

Hakkında hayırlısı olsun canım zaten zordu senin için istemiyordun:(

0 oy
tarafından
Rabbim yardımcın olsun cnm 
0 oy
(2,189 puan) tarafından
3 aylıktan küçük bebekler anneyi zehirlemez ki. Vücut bi süre sonra kendiliğinden atıyor zaten 
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Ne olursa olsun hayırlısını istemek lazım. Yorum ve cevaplarda gördüm şok oldum.. Ne diyeyim............ Sadece üzüldüm. 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 214 göst.
21 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Simgeli (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 169 göst.
19 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Ummu ahmet yasin (2,049 puan) tarafından soruldu

379,092 soru

11,347,903 cevap

34,813 kullanıcı

...