0 oy
482 göst.
Diğer kategorisinde (389 puan) tarafından
5+3 hamıleyım doktora ne zaman gdım ne zaman kese ve kalp atısını duyarım kızlar 

7 Cevaplar

0 oy
(4,101 puan) tarafından
7 haftalik olnca git bence
(389 puan) tarafından
eşim randevu almış bugun doktora ayın 10 na bana erken geldı bıraz yada bıse cıkacak dıye korkuyorum
(4,101 puan) tarafından
Ozaman bisi olmaz cnm git daha onunde 40 hafta var:)))
(389 puan) tarafından
beklerım ben :) o sorun degıl saglıklı olsun da
-Reklam-
0 oy
(6,978 puan) tarafından
8 9 haftalıkken rahat duyulur canım, bekleyebilirsen bu zamanı bekle en azından 6b7 hafta olmadan gitme derjm
(389 puan) tarafından
bana kalsa beklerım ılk dusuk oldu kımyasak gebelık eskm randevu almıs haberım yoktu ayın 10 na korkuyorum bıse cıkacak dıye ya erken bana gore aslında
(6,978 puan) tarafından
Ne kadar düşünceli eşin MaşaAllah, sen içini ferah tut, bu sefer sorun çıkmaz inşaAllah,  o zamanda nerdeyse 7 haftalık oljr
(389 puan) tarafından
inşallah saglıklı olsun da baska bıse ıstemıuorum ya rabbım herkeze tattırsın
0 oy
(14,079 puan) tarafından
1 haftaya gidersen iyi olur 
(389 puan) tarafından
esımın aldıgı randevuya gore 1 hafta oluyo zaten ama ben endıse edıyorum bı sıkıntı cıkar dıye sureklı tetıkte gezıyorum kan gelecekmı dıye ılk dusuk yaptım
(14,079 puan) tarafından
Inş bi sıkıntı olmaz korkma RABBİM'in izniyle sağlıkla kucağına alcaksın yavrunu
(389 puan) tarafından
inşallah canım benım cok saol
0 oy
(40 puan) tarafından
Hamile olduğunu öğrendikten hemen sonra gidilmiyor mu doktora beklemek mi gerekiyor ki 7-8 haftalık olana kadar canım bu ay bebek haberi bekliyorum bende inşallah bi bilgim yok bu konularda cevaplarsan sevinirim hayırlı olsun bu arada bebisin
(40 puan) tarafından
Ay çok sağol insallah canım :) Yarın ben bakayım bi eczaneye
(389 puan) tarafından
bak bak zaten o ılac degıl vıtamın kahvaltıdan sonra ıc hergun bı tane normalde hamıle kalmadan 3 ay onceden ıcılır hamıle kalırsın 3 ay daha devam edersın :)
(40 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim baya bir şey öğrendim senden hiç bir şey bilmiyormusum yahu daha neler neler ogrencem zor işmiş annelik
(389 puan) tarafından
bende senın gıbıyım kuz merak etme bı hamıle kal bak arastırmacı gazetecı oluyon defter tut kendıne neler yenır neler yenmez falan uu bı gor bak ınsallh sende tadarsın :)
(40 puan) tarafından
Hahahah ay çok sağol çok tesekkur ederim :))
0 oy
(60 puan) tarafından
7 8 Haftalık bakıyorlar:)
(389 puan) tarafından
anladım canım saol :)
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Ben 5 haftalikken duydum kalp atislarini bide kesem olusmusdu ay olmus geciyor bile git bence
(389 puan) tarafından
aynen oyle benım ılk hamılelıgım. kimyasal gebelık oldu zaten ne oldum demeden bebek dustu devlete gıtmıstıö keseyı gorım oyle ozele gıderım dedım ama nasıp olmadı sımdıde ozele gıdıcem ıste esımın ısınden dolayı anlasması var hastaneyle bu ıs bana yaradı :)
(1,403 puan) tarafından
Buzimkide var anlasmalari ama anlasmalari /20 bjze 95 tl geliyo sadece muayne
(389 puan) tarafından
ha yok bızımkı muayne ucretı 200 du 25 tl verdık cok pahalı olsa bende gıtmem ama dogumu ınsallh ozelde ısterım yanı cunku devlette hıc ılgılenmıuolar e doktorlarda haklı aslında cok kalabalık benım suan doktora gıtmeö ıcın aylar oncesı randevu almam lazım kac kere dondum hastanede. gerı ılk gebelıkte
(1,403 puan) tarafından
Kiz hic devletin kapisindan bile gecme valla cok iyi hep ozele git cok kalabalik oldugu icin bastan atiyolar beni yatirdi ultrasondan cok bakmadi bile ilgilenmedi kese yok dedi ozele gittim detayli bisekilde bakti keseyife gösterdi
(389 puan) tarafından
yanı gercekten paran varsa yasıyosun bu hayatı kım ne derse desın ya
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Bence git canim 5. Haftada kese gorunuyo en azindan kesen duzenli mi falan ona bakar folikasit baslar illa kalp atisini duymaya gideceksin diye bi kural yok ikinci gidisinde duyarsin bekleme bence 
(389 puan) tarafından
randevu alındı gıcem canım ayın 10 da ıste bakalım ınsallh yazarım kesede kalp atısıda duyuldu dıye :)
(1,822 puan) tarafından
Yaz canim mutlaka gitme bekle diyenleride dinleme herkes cok biliyo doktor keseye bakacak kese etrafinda kanama var mi yok mu bakacak varsa ilac baslar onlemini alir oyle gitmemek olur mu ya sacmalik. Mutlaka yaz bana gidince canim insallah saglikla gelir bebegin :)
(389 puan) tarafından
tamm canım cok saol post acarsam posta gelırsın :)
(1,822 puan) tarafından
Insallah canim postu gorursem yazarim bazen gun icinde giremiyorum kacirmamzsam postu yazarim :)
(389 puan) tarafından
tamm canım :)

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 344 göst.
0 oy
4 cevap 114 göst.

380,041 soru

11,376,413 cevap

34,861 kullanıcı

...