0 oy
3,613 göst.
Aile kategorisinde (289 puan) tarafından

Ayın 16 sında 1 yıllık evli olacağız 

Evlendiğim ay hamile kaldım hemen. Hamileliğinin yaklaşık 5. Ayından sonra ilişki yasmadık 3 aylık oldu bebeğimiz ve biz hala ayrı yatıyoruz. Misafir odamız var eşim bebek doğduğundan bu yana orada yatiyor bir gün dahi birlikte yatmadik. Ve bu durum benim canımı çok sıkıyor cinselliği geçtim artik ama manevi olarak eşimin yanında olmasını istiyorum söylüyorum söylüyorum ama yok gelmiyor. Kendimi çok yalniz hissediyorum 
Resmen ev arkadasi gibi yasiyoruz bu durum canını yakıyor  
Ne yapacagimi şaşırdım 
Sorduğumda ise aldığım cevap sen artik anne oldun böyle sacma bi cevap olabilir mi 
Eve geliyor 6 gibi bebek yatıyor 8 gibi 
Gelince yemek yiyor sigarasını içiyor sonra yarim saat bebeği seviyor sonra al diyor. 
Eve herşeyi alıyor ediyor ama bu yetmiyor umursamıyorum bi süre sonra düşündükçe sinirim bozuluyor 
Bi akıl verin 

38 Cevaplar

0 oy
(346 puan) tarafından
sendeee gitttt bebeginleee onun yanindaaa uyuu biz yazinnn ayri yatiyozzz esim balkonda uyuyo bn icerde amaaa kisinnn ayni yataktayizz ve dogum yaptigm zamnlarda bile 40 im cikna kadar yatk ayri ama ayni odadayizzz kiyamet koparirimm
(289 puan) tarafından
Denedim canım.onu da çok yorgunum uyuyun diyor
-Reklam-
0 oy
(359 puan) tarafından
Iki aylıktan beri (Şu an bebeğim 5 aylik) kızımla ben oturma odasında yatıyoruz ilk başta ben istedim çünkü kızım uyumuyordu sabah 4 -5 uyanık kalırdı tamam ben de yoruluyordum  ama eşim bo de ise gidecek öğretmen  dinlenmezse nasıl faydalı olsun ogrencilerine bo de boş duvarlara bakmaktansa tv e bakarım dedim kendim geçtim arada diyorum eşime geleyim diye o da az daha dur diyor rahatlığı anladı sanırım ama eşim benim çok destekcimdir  saolsun beni dinlendirir çocuğu ona bırakır dışarı çıkarım falan 
(289 puan) tarafından
Masaalah ne güzel
0 oy
(1,635 puan) tarafından

Ben en 5.katta oturuyorum be asansör yok binada. Sezeryan oldum ve o halde çıkıp inemem diye kaynanamlarda kaldım. Kaynanam sağolsun yatağını verdi ama eşimle yatalım diye. Yüksek geldi yatak ve ağrım arttı acillik oldum. Bu sefer görümcem yatağını verdi ve tek kişilik yataktı. Ben yatakta yattım eşim hemen yattığım yatağın dibinde yer yatağında onun yanında da oğlum beşikte yattı. Ben eşime doğum öncesi dedim asla ayrı yatmak yok bilesin diye. O da sağolsun beni dinledi ve 20 gün o yer yatağında dibimde yattı. 20 gün sonra evimize geçince yan yana yattık. 

Ben çocuk yokken bile eşim salonda uyuyp kaldığında deliye dönen bi insanım ki çocuktan sonra öyle bişey yapsaydı yolardım onu. 
Sen annesin o da baba. Yeri gelcek uykusuz kalıp seni dinlendircek öyle bi cevap olamaz yani :angry:
(289 puan) tarafından
Yoruldum inan 3 ay da
Keyfin yerinde adamın
(1,635 puan) tarafından
Yorulursun tabii. Diyorum ya ben televizyon karşısında uyuyup kalmasına dayanamıyorum kırk yılda bir. Sen aylardır ne kadar üzülmüşsündür.
Eşine söyle gel odaya yoksa biz gelcez senin yattığın odaya de. Yan yana yatmıyosak bile aynı odada yatcaz de. Ben anneyim ama sende babasın maddiyatla baba olunmuyo de.
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Başta yatak ayirmamali insan demekki rahata alıştı ses istemiyor
(289 puan) tarafından
Aman konforu bozulmasın
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Canım afedersin özel olacak ama bebekten önce nasıldı ilgisi alakası. Hamileyken kadınlar eşten uzak duruyo çoğu zaman ilişkiye yanasmiyo sizde öyle bi durum oldu mu. Açıkçası kadınlarda erkeği ilgi alakasız birakabiliyo bu surecte. Sizin süreciniz nasıl gelişti bilmiyorum ama eşiniz için özel hazırlıklar yapabilirsiniz. Tekrar isindirmak için biraz çaba göstermeye calisin. Süslenin hazırlanın yemekler yapın. Belki gerçekten içinde halledemedigi bı duygu vardır kıskançlık veyaa ağır gelen babalık duygusu. Hemen tartışma ve olumsuzluklara yönelmeyin önce kazanmaya çalışın olmazsa en azından ben elimden geleni yaptım dersiniz. 
(289 puan) tarafından
Hamileligin 5 ayından itibaren zaten cinsellik yoktu artı 3 ay etti 8 ay zaten bir yıllık evliyiz
Dogum yaptim yapalı 1 gun yemeksiz gunum olmadi zaten. Neden makyaj yaptın neden böyle giyindin filan diyor insan ne heves kalıyor ne se bişey
Babalık psikolojisi ağır geldi
0 oy
(798 puan) tarafından
Bebekten dolayi gece uykusu bolunmesin diye yatmiyodur yaninda
(289 puan) tarafından
Aynen öyle keyfi bozulmasın
0 oy
(701 puan) tarafından
Eşinle aranda sorun mu vardı doğumdan evvel. Tavrı normal değil . Ayrıca bebek olunca eşin sana daha düşkün olmalıydı ? Mutlaka bir sebebi vardır bence al karşına adamakıllı konuş . Ben eşimle kavga tokat dovussek bile beraber uyuyoruz valla 
(289 puan) tarafından
Yoktu bi sorun dogumdan once
Bu düşkünlüğünden dolayıymış biz rahat edelim diye gelmiyor. Adam misafir odasında dolap yaptı kendine gelir gelmez odasina gidiyor. Çok benimsedi
0 oy
(208 puan) tarafından
  Benimde uyku sorunum var yıllardır hep öyleydi neyse evlendik evleneli şuan bir buçuk yıl oldu dördüncü ayında hamile olunca sabahlar a kadar uyuyamadım neyse doğurdum kızım çok huysuz gece gündüz uyumaz doğru düzgün ve ben hala uykusuz uykusuz olunca sinirli ve asabi oluyorum birde başım çok ağrıyor ne yapayım anneyim bir uyanınca geri uyuyamıyorum bende eşimle ayrı yatıyorum ama aynı odanın içindeyiz Allah a şükür soğukluk ta yok daha
(289 puan) tarafından
Ve allah öyle dağına göre kar veriyor ki oğlum gece iki ya da 3 kere uyanır zaten cok sukur mama ile besliyorum agirlikli olarak mamasını veririm uyur hemen ortalığı yıkacak gibi de ağlamaz sadece mırıl mırıl mırıldanır.
Banca strese süt mu kalır 5 gün kesildi zaten sütüm neredeyse sonra zorla emzirerek sut geldi o da az
0 oy
(64 puan) tarafından
Canım işte en büyük sorun bu yatak ayrılmaz sonra soğukluk oluyo ben eşimle kavga ederim yeri gelir ama o yatak ayrılmaz ve asla küs olarak da girmeyiz barışırız öyle ve arkamızı bile birbirimize dönmeyiz hep sarılarak yatarız yaz kız şimdi hamileyim hâlâ öyle arkanı dön der bana bebeğimizi sevicem der şimdi de 
(289 puan) tarafından
Masaalah
0 oy
(1,698 puan) tarafından
Bazen eşimden çok bunalıyorum gece yani hamileyim yatakta sıkışıyo gibi oluyorum. O uyuyunca yanından kalkıp içeri yatıyorum. O uyanmadan geri gelip yatağa giriyorum bilmiyor gece ayrı yattığımı. Sırf ilişkimiz zedelenmesin diye çabalıyorum. Eşinin sanırım haberi yok karı koca olmak ne demek. Güzelce anlaması gerek.. bi süre yalnız bırak bence tamamen hiç ilgilenme bakalım sana gelicek mi
0 oy
(8,357 puan) tarafından
Kendını bebegıne ver takmıyor mus gibi yap o sana gelene kadar.Ben anne oldum artık senle ılgılenemıyorum kusura bakma de gec.Ama babalık yapmak ıstıyosa once o zıkım sıgarayı bıraksın bebegıne ne kadar zararlı
(289 puan) tarafından
Öyle yapıyorum zaten 8 de bebek Uyudu mu ben yatıyorum
0 oy
(4,552 puan) tarafından
O gelmeden süslen dikkat çekici giyin gecede gecelik giyip yat dikkatini çekersin
(289 puan) tarafından
Nereye gittin süslemişsin diyor adam
(4,552 puan) tarafından
De sana süslendim
0 oy
tarafından

Sen anne oldun diye karı kocalık hayatı mi bitmeli, senin kocanın söylediğide laf değil 

0 oy
(89 puan) tarafından
Bebeğd bakacak kimse var mı bir iki gün hafta sonu bir kaçamak yapsanız. Daha birbirinizi tanımadan çocuğunuz olmuş daha öncesinde çıkıyor olsanız bile evlilik aynı ev başka, cinsellik te bir düzene girmemiş sen hamile kaldığında. Oyüzden sen keşke bebeği annen veya kayınvalidene bıraksan şöyle 1 gece 2 gece bir yere kaçssnoz çok iyi gelir 
(289 puan) tarafından
Daha çok ufak emiyor Nasıl bırakayım
(89 puan) tarafından
Kuzum biliyorum zor ama inan bu yapacağın bebeğin kendi için aynı zamanda. O kadar erken hamile kalmışsın ki sizin bir rayınıza girmeniz lazım. Daha evlilik sorumluluğuna alışamadan bir de bebek kolay değil. Sütleri sağ buzluğa at çözdürüp doyursunlar. Azıcık hararet lazım, tamam birliktelik falan olmayabilir fakat odaları ayırmak kötü, böyle gitmesin
0 oy
(64 puan) tarafından
Niye böyle bisi yapiyor ki çok gereksiz ayri yatmaniz sen anne olduysan oda baba olmuş ayri mi yatilir bide erkek kismi cinsellik olmadan duramazlar seninki biraz değişik
(289 puan) tarafından
Vallahi 8 aydır tık yok canım adamda artık Allah bilir
0 oy
(327 puan) tarafından
benimde esim horluyor ve gece dedi ben ayrı yatayım rahatsiz oluyorsunuz bende dedim kac kere arsstr ne yapman gerek bunun icin bir cozumu vardir dedim ama dun ayri yattik ve sabah sinirlendm git dedim bir daha benimle uyuma 
0 oy
(2,630 puan) tarafından
Afedersinde hiç bi erkek iliski yasamadan duramaz kendini baska sekilde tatmin ediyodur 

Sen anne oldun hadi bay bay bole sacma bi sepep mi olur ya kimse kusura bakmasin burda okudugum kacinci hikaye bu hepsininde sonu ayni 

Uzulme cnm ama ya baskasi vardir ya video falan izliyodur yada kendi kendini tatmin ediyodur bunun baska aciklamasi yok cunki daha bir yillik evlisiniz ya bu neyin tribi 
(289 puan) tarafından
Inan bitse biseyler bu kadar üzülmem
(2,630 puan) tarafından
Cnm ben senin yerinde olsam damarina basarim zaten kari koca hayatiniz kalmamis sende bosanma raddesine gelmissin otur çat çat suratina sole
Sen kadinsin cahilmiyim ben de kendinimi tatmin ediyosun de baska birimi var de
Yada belki esin sert biridir sana siddet falan uygular Allah korusun
Telefonunu gizlice kurcalara arama gecmisi netteki gecmisi falan iyce kurcala illa bisiy cikcak bak sana ben soluyorum baska kadin olmasa bile kesin uygunsuz video izliyodur yoksa 8 ay koca 8 ay bi erkek dururmu Allah askina
Sonrada otur sole duzeldin tamam ama bole giderse bosancam de cunki sende kadinsin nefsin var ilgi sevgi istiyosun tum omrunu bole geciremezsin esin senin gunahina giriyo resmen seni kotu yola itiyo bunu bole. Bilsin
(289 puan) tarafından
Eninde sonunda bu konuşma olacak ama ya sabır diyorum annem her seferinde soruyor sana iyi davranıyor ona Demek ki kadının içine doğuyor
0 oy
(120 puan) tarafından
Canim bende aynı sorunu yaşıyorum malesef bi çözüm bulamadım 2 senedir ayırırız yani 
(289 puan) tarafından
Benimde sönüm öyle duruyor

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 1,006 göst.
27 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Ikiz anne adayi (1,113 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 131 göst.
9 Mayıs 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Pakize333 (1,119 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 118 göst.
16 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Tekcocuk (1,214 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 495 göst.
2 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Piskopos-_civciv-_ (5,904 puan) tarafından soruldu

381,324 soru

11,415,549 cevap

34,966 kullanıcı

...