0 oy
3,609 göst.
Aile kategorisinde (289 puan) tarafından

Ayın 16 sında 1 yıllık evli olacağız 

Evlendiğim ay hamile kaldım hemen. Hamileliğinin yaklaşık 5. Ayından sonra ilişki yasmadık 3 aylık oldu bebeğimiz ve biz hala ayrı yatıyoruz. Misafir odamız var eşim bebek doğduğundan bu yana orada yatiyor bir gün dahi birlikte yatmadik. Ve bu durum benim canımı çok sıkıyor cinselliği geçtim artik ama manevi olarak eşimin yanında olmasını istiyorum söylüyorum söylüyorum ama yok gelmiyor. Kendimi çok yalniz hissediyorum 
Resmen ev arkadasi gibi yasiyoruz bu durum canını yakıyor  
Ne yapacagimi şaşırdım 
Sorduğumda ise aldığım cevap sen artik anne oldun böyle sacma bi cevap olabilir mi 
Eve geliyor 6 gibi bebek yatıyor 8 gibi 
Gelince yemek yiyor sigarasını içiyor sonra yarim saat bebeği seviyor sonra al diyor. 
Eve herşeyi alıyor ediyor ama bu yetmiyor umursamıyorum bi süre sonra düşündükçe sinirim bozuluyor 
Bi akıl verin 

38 Cevaplar

0 oy
(13,702 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun bende uzulurdum böyle bi durumda
(289 puan) tarafından
Boşanırım bitsin gitsin diyorum artık
Sıkıldım bu durumdan
-Reklam-
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Değişik bi durum muş kuzucum kızarak gel yanımda yat de.. Yada annesine söyle aran nasıl annesiyle 
(567 puan) tarafından
Zor mu uykuya dalıyor. Yani sabah erken den iş olduğu için insan bişey de diyemiyor ben hiç ayrı yatmak istemedim ve aklımızdan bile geçmedi nasıl başlarsan o düzen aynı gidiyor
(289 puan) tarafından
Zor dalsın uykuya baba oldun ya
Bez alıp gelmek değil yani biraz fedakarlık gerekiyor yanlış mi düşünüyorum
(567 puan) tarafından
Tabi ki de canım bişeyler almakla baba olunmuyor ben en başından eve gelince direk beşik zaten yatak odasındaydı hiç ayırmadık odaları bazen yeri geldi eşim de uyandı bebeğin sesine ama yapacak bir şey yok ben anneysem oda babası zaten geri uyurdu ben ilgilenirdim. Bizler ne kadar ilgileniyorsak babaların da ilgilenmesi lazım onun da sorumluluğu var. Bazen kızım çok ağlardı oturma odasında felan uyut derdi ben istemezdim yok gidemem derdim şimdi sakinleşir feln derdim valla canım nasıl başlarsa öyle devam ediyor şimdi kızım beş aylık oldu eşim hep yanıma koy beraber uyuyum diyor ben uyanır diye koymak istemiyorum ama kızım hemen bi kıpırdamaya başladığı zaman yanına alıyor hemen yani demem o ki baba işden geldi ay yorgunum felan demesine gelemem ben  babası da ilgilenecek çok ağladığı zaman veriyorum babasına susuyor
(289 puan) tarafından
Bebe babasini tanımayacak günde en fazla 1 saat ilgileniyor
Doğumdan geldim 3 gün olmuş adam oturma odasında ayakalrini uzatmış çekirdek citledi ya sinirimden o akşam sütüm kesildi bebek sarilik oldu sabahına
O gün bu günden beri bi de mama kullanıyorum ne zaman Ben durumu kabullenip sindirdim sütüm geldi o da şakır şakır değil yani
(567 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım zor erkeklere zaten laf anlatamıyorsun bir türlü kendilerini bir anne yerine koysalar bi saniye dayanamazlar
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Canim bu ciddi bi sorun eslerin ayri yatmamasi gerek bunun senin anne olmanla bi alakasi yok anne oljnca koca ayri yatar diye bisey yok ki bi sekilde komus esinle ona bunun iyi bisey olmadigini anlat Allah korusun araya sogukluk girer 
(6,136 puan) tarafından
Sen öyle deyince eşin ne diyor
(289 puan) tarafından
Ne alakasi var siz rahat edin diye düşünüyorum bebekle odada
Sen de rahatsız ol biraz babasın diyorum
Lohusaligi ben değil adam yaşıyor
(6,136 puan) tarafından
Bebeği kıskanmış olabilir mi yada benimsememis
(289 puan) tarafından
Babalık ağır geldi diye düşünüyorum ben de
Sorumluluk ağır geldi kaldıramıyor
(6,136 puan) tarafından
Hepi topu sevgisini verecek o kadar ztn masrafı çekiyor daha ne olsun
0 oy
(13,027 puan) tarafından
Ben anneyim ve kadınım deseydin kocana
0 oy
(986 puan) tarafından

O nasıl cevap öyle. Sen anne olduysan o da baba oldu. Kendini liseli ergen sanıyor galiba. Böyle erkeklerin uyanması için kafasına tokmakla vurmak lazım galiba. Off yine sinirlendim :angry:

(289 puan) tarafından
aynen canim güçlü olmak ayakta dik durmak başa bela
Hic biseyi yapamayan ***** bi tip olmak gerekiyor herhalde
(59 puan) tarafından
Öyle malesef onlar en güzelini yapıyor
(289 puan) tarafından
Bi ekmek alamayan beceriksiz olacakmışsın bu hayatta
(44 puan) tarafından
Valla benim kız kardeşi m çok akıllı bu konuda sabah erken kocası ise gidiyor yazık uyandirma adamı diyorum bende yoruluyorum babasi kalksın bı zahmet diyir cokda seviyor ama herşey karşılıklı
(289 puan) tarafından
Sevgi bitiyor aşk bitiyor saygı bitiyor herşey bitiyor zaten bu gidişle
0 oy
tarafından
Eve herseyi almak etmek boynunun borcu onun.  

Anne olmakla ne alakası varmış yaa.  Esine soyleki AYRI YATTIGIMIZ HER GÜN LANETLENIYOR.  ..

Biz esimle tarrssakda yatakgımızı ayırmayız
(289 puan) tarafından
Cevapta bu canım bebekle rahat edin siz
Ulan sen de babasın biraz rahatın kaçsın
Ne yapcan şaşırdım kaldım artik
0 oy
(148 puan) tarafından

Bu durumu yasayan aileler için çok üzülüyorum :( anne oldun ama hala eşisin ne alakaymıs saçma bahanesi varmıs 

(289 puan) tarafından
Ne yapacagimi bilemiyorum artik
0 oy
(516 puan) tarafından
Bende 11 aydir oğlumla ayri odada yatıyoruz. Eşimle hic sorunum yok hatta o der gel yanimda yat vs he yatıyorum da bazen ama oglumla yatinca icim daha rahat edicek yaz gelsin ayircam odayi yani ben odama gecicem cok üstünü açıyor tulumida var ama giydirmek istemiyorum cok terlio çünkü oglum. Ama senin esinin davranislari tuhafmis
0 oy
(196 puan) tarafından
oturup güzelce konuş bizim esimle evlenmeden önce kati şartımız buydunne olursa olsun ne yasarsak yasayalim kanli bicaklinkavgalida olsak yataklar ayrilmicak diye. 38 haftalik hamileyim gecen gece cok ağrım vardi dönüp durdum yatağın içinde  doğruldu ben yan odaya geceyim sen rahat uyu dedi anında aldı cevabını yat yattığın yere gidersen mahkemede görüşürüz bir daha dedim. rahatsız da olsam umrumda değil yataklar ayrildimi araya sogukluk girer dinende bu böyledir eşinle otur guzel guzel konus anlat ayrı yatmak istemiyorm benim senin sıcaklığına ihtiyacim var de.
(289 puan) tarafından
Hep söylüyorum konuşuyorum verdiği cevap bebek büyüsün biraz
Diyorum bu çocuk 3 yaşına girdiğimde aglayacak biz 10 yil boyle mi yasiycaz ev arkasidi gibi
(196 puan) tarafından
yani bu kadar ısrarla ayri yatmasi akla baska sorulari getiyor ne deyim allah yardimcin olsun
(289 puan) tarafından
Eve geç gelse dışarı çıksa etse benimde aklıma başka şeyler gelecek Ama iş çıkışı direk eve gelir haftasonu evde gider yatar yatağına elinde telefon youtube da ne kadar saçma sapan video varsa oturup izler
Bildiğin ergen gibi
0 oy
(106 puan) tarafından
Anlamadigim neden odaniza gelmiyor zaten niye misafir odasina gitti kiii...
(289 puan) tarafından
Bebekle rahat esin diyor
Sanki ben kendi kendime yaptım bebeği
Bebek ağlayınca rahatı bozulacak uyuyamayacak
(106 puan) tarafından
Ama olmazki keske ilk günden izin vermeseydin gitmesine bide 3 ay olmus deseydin ya bastan yok canim gitmene gerek yok hem gel bana yardim edersin bebisimiz icin  diye
(289 puan) tarafından
Uykusu kaçarmış uykusuz olurmuş
Bi kere gece kapılmadı neredeye belki cok ağladığında 2 ya da 3 kere kalkmıştır
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Bu ciddi bir sorun ve ayrı yattikca araya soğukluk giriyor 
(289 puan) tarafından
Çoktan girdi o sogukuluk
0 oy
(8 puan) tarafından
Canim karisisin sonucta neyden hoşlanır bilirsin bence yavas yavas konus dersini sinle anlat derdini yada biz kadınlar cilveliyiz sonucta :)
(289 puan) tarafından
Giyinip ediyorum yanına gidiyorum dediği laf yorgunum
(8 puan) tarafından
Hamile olsanız bebege zarar gelicek diye derim belki ama değişik ilk başlarda böyle miydi
(289 puan) tarafından
Hayır değildi
0 oy
(81 puan) tarafından
Resmen bizi anlattn şu andada eşim dger odada uyuyor nasl düzelicek bu durm bilmyrm gercektn araya sogklk giriyor
(289 puan) tarafından
Oda da ne yapıyor allah bilir diyorum artık
(289 puan) tarafından
Artık çok soğudum ben de
Daha 1 yıl bile olmadı
(81 puan) tarafından
Allh eşlerimizle aramıza sevgi muhabbet versn diyelm ne diyelm ki kendileri bilir artk zorla yanımıza yanaştrcak halimiz yok ya
(289 puan) tarafından
Adamın üstüne atlayacak halim yok bu yaştan sonra
(81 puan) tarafından
Bencede
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Süslen hazırlan sen git yanına ilk adımı sen at 
(289 puan) tarafından
Cevap çok yorgunum
Benim de hevesim kaçıp gidip yatıyorum
0 oy
tarafından
sende so yle açık açık 
(289 puan) tarafından
Söylüyorum bu iş böyle gitmez diyorum daha acil bi cümle olamaz herhalde
0 oy
(667 puan) tarafından
Canim hadi ise gittigi gunler ayri yatmasi bi nebze anlayışla karsilanabilir butum gun calisyor uykusuz sersem gibi olursa olmaz ama ise gitmedigi izinli oldugu gunler sizinle yatabilir ve ayri odalarda uyuyorsunz diye cinsellik olmayacak diye birsey yok sonucta bebek uyuduktan sonra yine basbasasiniz 3 ay oldu yakinlasmayali diyorsun 3 ay cok uzun bir sure bi hafta iki hafta degil. Bir sorun var burda esini al karsina ve konus hissettiklerini soyle baktin gordun bi degisim yoksa eger sen de o yokmus gibi davran evde giyin suslen arkadaslarinla ailenle telefonda konus sakalas bebeginle oyna ilgilen ve onu umursama bi sure sonra bu durum  dikkatini cekicektir ve senin ilgini tekrar kazanmaya calisacaktir
(289 puan) tarafından
Hamileligimin 5. Ayından itibaren yok artı 3 ay 8 aydan beri yok canim cinsellik zatem onu geçtim artik ama birazda olsa yanimda kalsın istiyorum çok mu şey istiyorum sanki.
Zaten bıraktım artık umursamıyorum ama her tek başıma yattığımda canım acıyor
0 oy
tarafından
Sen git  o gelmiyorsa canım özlüyorum birlikte uyumayı de. Ben doğum yapınca da benimki içerde yatiyim sen çocukla yat dedi olmaz dedi bı gece bile bırakmadım kene gibi yapıştım valla . Sen bırakma peşini 
(289 puan) tarafından
Bende yanındayım işte aynı evdeyiz diyor
Ben de evet ev arkadaşı gibiyiz diyorum sadece
tarafından
Şaşırdım canım ya tatlı dille falan yaklassan böyle hiç mi kabuk etmiyor yani . Aynı yatakta uyurken eşlerin enerjisi birinine geçiyormuş öyle okumuştum bir yerde
0 oy
(99 puan) tarafından
Kadınlar bebeğini 9 ay karnında taşıdığı için annelik çocuk doğmadan başlıyor. Ama erkekler malesef çocuk 2-3 yaşına gelip iletişim kurmaya başlayınca anlıyorlar baba olduklarını. Eşin rahatına düşkün belli ki keyfi kaçmasın istiyor. Sen giyin süslen bakımlı ol ama eşinle ilgilenme. O halini görüp yaklaşmak isterse de biraz süründür. :)
(289 puan) tarafından
Aman keyfi kaçmasın karnı tok olsun oturup dizi izlesin
0 oy
(333 puan) tarafından
Sen git yat yanina canim. Kizarsa da durumu anlat  
(289 puan) tarafından
Dur yorgunum diyor sonrada artik hevesim kaçıyor benim konuşasın bile gelmiyor adamla artik
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Kuzum sen anneysen o da baba. Böyle yedek ebeveyn gibi davranıyor. Yattığı odadöki eşyaları kendi odana al yani orada şatağı falan olmasın belki çözüm olur. Ayrıca neden doğumdan sonra ayrı yattınız ki bunu anlamıy değilim. Birde kayda değer bir cevap değil anne olman. O doğduğunda anne babası ayrı yatmışlar hep böyle bir gelenekleri mi var. Bana biraz sorumluluk,almaktan kaçar gibi geldi ve bebişinle ilgisiz gibi.umadım daha farklı bir sebep çıkmaz karşına 
(289 puan) tarafından
Karşıma farkılı bi sebeb çıksında çıkıp gidiyim diyorum bazen

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 1,001 göst.
27 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Ikiz anne adayi (1,113 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 100 göst.
2 saat önce Alışveriş-Hediye kategorisinde Pakize333 (1,036 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 117 göst.
16 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Tekcocuk (1,214 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 491 göst.
2 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Piskopos-_civciv-_ (5,853 puan) tarafından soruldu

380,036 soru

11,376,042 cevap

34,862 kullanıcı

...