0 oy
285 göst.
Diğer kategorisinde (29 puan) tarafından
Kizlar bebeğim sabah saat 10 dan belli uyumuyor 10 dk uyuyor kalkıyor 42 günlük daha sağlık ocaginin verdiği devet kullanıyorum acaba ondanbmiki yaa kafayı yicem gazi varsada çıkarıyorum  altı da temiz bide beni sürekli emmek istiyor ee sütümde var niye böyle uyumuyor yaa gözleri feln şişti morardı sanki  ne yapmam lazım:(

4 Cevaplar

0 oy
(3,163 puan) tarafından
Emzircen annesi bu zamanlar boyle geciyo sonra 4 aylik filan oldumu düzene giriyo
(29 puan) tarafından
Uykusu geliyor biliyorum ama uyuyamıyor çok üzülüyorum yaa
(3,163 puan) tarafından
Canim süt bogazina kacip acitiyo olabilir bak gogsunu gerdir emzirrken de cok gitmesin süt
(29 puan) tarafından
Belkide olabilir o yuzdedsn  ememiyor ve hep ac  ve bu durum dada ac olduğu için de uyuyamıyor
(3,163 puan) tarafından
Sen sütunu bardaga sag bide oyle içirmeyi dene canim kesinlikle biberon verme
(29 puan) tarafından
Tamam canm inşallah teşekkür ederim. Nedem biberon olmasın canm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ağlıyor mu peki
tarafından
Hım ilk kez duydum ben helvayı falan biliyomda neyse bol bol sütun olsun ıns bu bebe neden uyumuyor ki ozaman gazi mi varki
(29 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum yaa :(acaba dedim sağlık ocaginin verdiği devet 3 mi uyutmuyor ki
tarafından
ya onla alakalı değildir benc gazi vardır karnıda toksa beyaz gürültü ac netten öyle uyutmayi dene gazlı bebeklere iyi geliyor
(29 puan) tarafından
Tamam canm inşallah teşekkür ederim
tarafından
rica ederim canim
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Sürekli emmek istiyorsa ya gazı var çıkmıyor ya fizyolojik bağırsak ağrısıdir o da kolik oluyor zaten. Sürekli akşam ağlamasi varmı
(29 puan) tarafından
Aynen her akşam ve her sabah saat 9dan 12 ye kadar uyumaz ağlar ara ara
(2,891 puan) tarafından
Kolik bebeğim muhtemelen
0 oy
(54 puan) tarafından
Benim bebeğim de sürekli emmek istiyor, karnı davul gibi oldu hala emmek için ağlıyor yavrum. Meğerse uyumak için emmek istiyormuş sık sık. Ama benim memeler pert oldu haberi yok :(( bu zamanlar böyle geçecek sanırım. İnşallah bebeğin güzel bir uyku çeker, sen de rahatlarsın. 
(29 puan) tarafından
Inşallah canm yaa benin kide beni emerek uyumak istiyor emzik tutmadı mübarek  .Ama sanırsam maşallah sütüm çok geldiği içi n ememiyir

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 200 göst.
23 Haziran 2021 Aile kategorisinde Babyboyummmm34 (758 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 391 göst.
13 Nisan 2021 Aile kategorisinde Papatyasever (3,163 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 127 göst.
31 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde XxDeryaaaa (373 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 147 göst.
24 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,124 soru

11,410,085 cevap

34,947 kullanıcı

...