+1 oy
394 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben ne zaman kahvalti yapsam yemek yesem oda basliyor hemen oynamaya hraket etmeye :) ya demekki acikiyoorr dimi benle birlikte yiyor ne akıllıya cok tatli :D bu arada 28 haftadayiz ben resmen 24. 25 den sonra hissettim cok tembel birsey :D ne gario birsey ya heleki disardan farkettigimde cok sasirdim

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

Hayırlısı ile kucağına al inşallah

tarafından
Cok tesekkur ederim insallah :)
-Reklam-
0 oy
(1,699 puan) tarafından

Ahahah evet çok tatlılarrr :) 32. haftaya geldiğimde yeni daha benimki karnımı sağdan sola savurmaya başladı geçen kolumu karnıma koymuştum çeksene be kolunu der gibi bi attı karnımdan :D çok eğlenceliler

tarafından
Ahaha evet bakalim merak ediyorum nasil olucak o haftalarda :D
(1,699 puan) tarafından
Güzelleşiyor iyice :) uyutmasa da, ağrı sızı yapsa da, sırta bele yüklense de, zombi gibi gezdirse de, stres yaptırtsa da çok güzel çoooook ❤️☺️
tarafından
Ay evet ben gece tuvalate kalkiyorum bakiyorum uyanik diyorum bu saatde ne yapiyor bu :)❤❤
(1,699 puan) tarafından
Yaramazlık ((:
0 oy
tarafından
Kiz senin gibi fikir fikir olcak☺❤❤masallah 
tarafından
İnslalah insallah madallah cok tesekkur ederimm ❤❤❤❤❤❤
0 oy
(4,102 puan) tarafından
Sen bi son haftalara gel nasil tekme atcak disardan gorenler bile anlicak karinin salandigini:)))
tarafından
Yaaa cok garip :D
0 oy
(118,473 puan) tarafından

Sen 30 dan sonra gor bide :D kiz dogumdan snr hemen paylascan demii 40 bekletme senin bebisi cok merak ediyom

tarafından
Askim ya yok ben paylasamam sanirim sana atmak isterim ama dur bakalim o gun gelsin bir
(118,473 puan) tarafından
Kiz ben dogurdum dr dikis atarken esime bagiriyodum foto cekseneee diye valla dogunca herkesler gorsun istiyo insan
tarafından
Bilmiyorum bacim ya atarmiyim hemen atmam heralde

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 114 göst.
16 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 117 göst.
7 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 322 göst.
0 oy