0 oy
976 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Eşim nereye gitse benide peşine götürüyor normalmi bu carşiya cikmaktan yoruldum terslemekte istemiyorum sonra ters teper diye sizinlerde pesine takıyormu boyle :O

35 Cevaplar

+1 oy
(6,919 puan) tarafından

Genelde hep birlikte çıkarız buda beni mutlu eder sen niye rahatsız oluyorsun sonradan adam tek gidicek bu seferde eşim ihmal ediyor dersin :'(

tarafından
3 aylık hamileyim hergun hergün sıkılıyorum cok sukur ihmal etmesi yok  ilçeden il merkezine 1 saatte gidiliyor otubus yoruyor
(6,919 puan) tarafından
Bende 6 ayimdayim   zatı çalışıyor boş vaktinde benimle ilgili olması çok güzel bu beni sevdiği önemsediği anlamına gelir bence iyi düşün  çok kadın var eşi gezerken evde eş yolu bekleyen
tarafından
Benimki 4 aydir yatiyor canim
-Reklam-
+1 oy
(1,822 puan) tarafından
Kiz ne guzel iste daha ne istiyosun :) esin seninle gezmekten gittigi yere seninle gitmekten zevk aliyo :) burda neler okuyoruz esini hic disari cikarmayanlar var kendi gezip gezip esine bunu cok gorenler var bence sukretmeliyiz eslerimiz oyle olmadigi icin
0 oy
tarafından
Taksin diye dua ediyorum benimki götüremez öyle kendinin işi filan varsa sen otur ben yarım saate gelirim der 
tarafından
Evin yakınındaysa benimkide cay suyu koy hemn geliyorum der ama carsiya gidicekse isi yarim saatten fazla sürecek se sende gel beraber gidelim isimizi halledip yemek yer geliriz der ama ben  cok sıkıldım 4 aydır calismiyo hep cepten gidiyo hazir cabuk biter
tarafından
Hazira dağ dayanmaz diye atatlarimiz boşa dememiş kuzum niye calismiyor
tarafından
Isleri durdu canim
0 oy
(119,016 puan) tarafından

Bensiz gitmez markete bile gitmiyo haftalardir :(

tarafından
Ayni dert bendede var
(119,016 puan) tarafından
4 gun ekmezsizdik dusun lan ekmek alsana diyom yaa sevdos sensiz napim markette diyo  sanki tatile git diyom duygu sonurusu yapiyo bide deli oluyom yaa
0 oy
tarafından
Bazen takıyor bazen arkadaşlarıyla gidiyor
tarafından
Benimkinin arkadas ortami yoltur görümcemin esiyle görüşürdü onunlada gorusmesini istemiyordum ayırdım
tarafından
Valla en iyisi bazen ben cıkmak isterim ama o arkadaşlarıyla gider o yüzden sevinmen lazım cocuk olunca ozlersin bu günleri))
0 oy
(2,891 puan) tarafından
E iyi ya işte
tarafından
Yoruluyorum canim 3 aylik hamileyim her gun cikmak sıkıyor evimi özledim eve yatmaya gider olduk
(2,891 puan) tarafından
Çok abartılı dışarı çıkıyorsa söylemelisn hamile olduğum için dayanamaz oldum diye
0 oy
(148 puan) tarafından

Cıkıp geziyoruz ama ben o gitse sürekli bende gitmek istiyorum :D hiç yok demem valla hem gezmeyi seviyorum hemde eşimle gezmenin tadı ayrı oluyor hiç bıkmam

0 oy
tarafından

Yok benimle bi yere gitmiyo cunku gidince beni sinir ediyo :ermm:

0 oy
(7,441 puan) tarafından
Benim ki de öyle bensiz dışarı çıkmaz asla.ben çıkarım onsuz ama şimdi hamileyim diye kapının önüne tek çıkarmıyor birşey olur diye 
tarafından
Bende hamileyim hergun hergün yoruluyorum
Merkez uzak bana 1 saat sürüyor
(7,441 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım
0 oy
tarafından

İyi ne guzel iste benimkide dugunlere benimle cok gitmek ister  bu benimde hosuma  gider :silly:

tarafından
Hamileyim hergun cikmak yoruyor merkeze evim uzak
tarafından
Hamileyken bende gitmezdim bir yere cok cabuk yoruluyor insan gercekten
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Ne kadar güzel şensiz birşey yapmak istemiyor 
tarafından
Evet gülüm cok güzel hemile oldugum icin sıkılıyorum ama kalbinide kırmak istemiyorum
0 oy
tarafından

Yani bu adamlar napsın?Götürmese götürmedi dersiniz:)Benim eşimde benle zaman gecirmekten hoşlanır.Tek takılmak istesede zoruma gitmez ama gidilmesi gereken heryere birlikte gideriz buda guzel bisey canm.

tarafından
Benimki tek cok nadir yilda toplasan 5 kere zor hamile oldugum icin birazda korku var 5 kaybım var
0 oy
(2,597 puan) tarafından

Keşke benide biraz peşine taksa çarşı pazar gezdirse:D

Hayat işte kiminin nefret edip sevmediklerine kimisi hasret kalıyor

tarafından
Bende cok severim hamile kalmadan once 24 saat gezsek 1 saat daha gezelim derim ama simdi hemn yoruluyorum
(253 puan) tarafından
Aynen kiz bende senin gibiyim canm tam beni anlattın suan
0 oy
(632 puan) tarafından
Hayır ya asla) 
0 oy
(1,436 puan) tarafından
Bzde heryre brlikte gdrz ve ben mutluyum
tarafından
Bende cok mutlu oluyorum ama korkularim var 5 kaybim var 3 aylik hamileyim o yuzden sıkılıykrum
(1,436 puan) tarafından
Anladm canm o zman esine anlat bu durumu oda anlaysla karsilar
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Benimki de beni hiç götürmez :) büyük market alışwerişi dşnda götrmio
tarafından
Rabbim gonlunuze gore versin
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Genelde ben onu peşime takıyorum:))
0 oy
tarafından
Goturur niye goturuyor goturmez neden goturmuyo hosuna gidiyo bncede hava atmak icin  yazdn
tarafından
Burasi hava atma yeri degil canim bunu bil önce 3 aylik hamileyim ebim merkeze 1 saat uzaklikta 5 tane kaybim var her gun hergun yoruyor beni 4 aydir esim calismiyor hazıra dag dayanmaz
0 oy
(237 puan) tarafından
Valla benim eşim de öyle annesine bile bensiz gitmez ve bensiz eve de girmez evde yoksam gelir beni alır öyle geçeriz eve ki ben bu durumdan memnunum
0 oy
tarafından
Bizde he0 genelde cikariz ve ben çok mutlu olurum onunla eğlenceli oluyor 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 475 göst.
7 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Aslı saray (364 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 357 göst.
11 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Bir Anne Hikayesi (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 660 göst.
4 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde Gamzeli (531 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 200 göst.
28 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Kubracm (548 puan) tarafından soruldu

377,374 soru

11,293,152 cevap

34,711 kullanıcı

...