0 oy
471 göst.
Diğer kategorisinde (364 puan) tarafından
Kizlar 39 günlük lohusayim kendimi hiç güzel hissetmiyorum böyle instagram da görüyorum ben gibi yeni doğum yapmış kadınlar çok güzel bakımlı incecikler bense maymun gibiyim 

17 Cevaplar

+2 oy
(22,072 puan) tarafından
Sende cok guzslsindir canim eminim 

Onlar boya küpüne giriyolar ondan oyle
(27,158 puan) tarafından
Seni bumbeledim ey demissen :++
(22,072 puan) tarafından
Oy canomm napiyon kiz nasil gidiyo
(27,158 puan) tarafından
Iyi valla zeyneple uğraşıyorum suyumuz kesildi su beklirem ev temizliyim sen napiyon giii
(22,072 puan) tarafından
Valla bende eccik ekmek arası kahvalti ettim  smdi kizi uyutuyom ayaciklarimda
(27,158 puan) tarafından
Afiyet olsun kuzu uyusun minnos rahat uykuları olsun
-Reklam-
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Her şeyden önce sen bi annesin bunun için bile çok güzelsin emin ol 
(364 puan) tarafından
Ne biliyim ya onları öyle görünce
(1,772 puan) tarafından
Onlar ne kadar efekt kullanıyorlar ohoo onlara ozenseydik biz doğal güzeliz kafana takma
0 oy
tarafından
Onlar instagrama atabilmek için o haldeler prim reklam peşindeler yoksa gerçekte öyle olduklarını ya da olabileceklerini sanmıyorum 
0 oy
tarafından
deli kız sen daha yeni doğum yaptın hele bir iyileş gendine gel ödemlerin gitsin fıstık gibi olursun o düşüncelerin hormonlarindan
(364 puan) tarafından
Inşallah öyledir cnm
0 oy
(233 puan) tarafından
Onlara bakma sen onlar instagram güzelleri gerçek hayatta nasillardir kim bilir yeni doğum yaptın vücudun toparlanmasına vakit var daha
0 oy
(12,502 puan) tarafından

Öyle deme.. Sen dünyanın en güzel annesisin<3

(364 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
(27,158 puan) tarafından

Kendine barışık olmalisin her anne cok guzeldir.

0 oy
(13,251 puan) tarafından
Bu psikolojiden çıkar misiniz lütfen?

Sağlıkla bebeğinde sende kurtilmussunuz.
0 oy
tarafından
kız makyaj yapiolardr filtreyi basıyolardr aldanma onlara öyle düşünme sen de sür sürüştür rujlari kalemleri hop oldun dünya güzel :D☺
0 oy
tarafından

Sen onları birde stor ye arkasını gör unutma makyaj çirkine yakışır :P

0 oy
(652 puan) tarafından
Aman ben saldıydım kendimi baş ağrısı uykusuzluk oğlum bunları düşündürecek fırsat vermedi arayanı açabilirsem şükrediyordum 7aylık olduk yeni yeni kendime bakıyorum hemen incecik olmazsın bi kaç ayda verirsin onu düşünme sen bebeğine odaklan elbet süslenip zayıflayacağın zamanlar gelir 
0 oy
tarafından
Kendi kendine stres yapma kuzum sen şuanda bebeğini düşün sadece her anne güzeldir özeldir herkes öyle değil ki mesela bende öyle göbeğim kaldı yapacak bisey yok:))
0 oy
(670 puan) tarafından

Onlar o resmi çekmek için neler yapyo bide kamera arkalarını gör :)  niye öyle şeylere takilyo sun ki o yüzden kendini öyle hisediyosn yoksa sen daha güzelsin onlardan 

0 oy
tarafından

Bir sürü boya badana yapio onlar , sen onlarda. Güzelsin kız ...

0 oy
(2,575 puan) tarafından
Bende aynı şeyleri düşünüyordum:)) komşunun kızı hamile benle aynı hemen hemen. Kız watsaba bı resimler atıyor görsen ağzın açık kalır. Dönüp kendime bakıyorum değil makyaj yapacak saçımı toplicak halim yok o benden 1 hafta önde üstelik. İki gün önce kızı gördüm lekeden yüzü artık siyahlasmis. Anlayacağın filtre ve makyaj hilesi. Ayrıca benden çok çok çok fazla kilo almış boydan resimlerini de kolay yapıp inceltiyor. Sadece karnı aynı duruyor:)) 
0 oy
(13,602 puan) tarafından
Aman sosyal medyadaki fotograflara kanıp niye kendini üzüyorsun canım. Kimse olduğu gibi değil oralarda herkes hayal ettiği halini koyuyor. Tüm fotolar filtreli , sende yaparsan makyaj , fotoğrafina filtre uygularsan onlar gibi oluverirsin. 
0 oy
tarafından
Sana öyle geliyordur eminim ki çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır oda beş dakikalık mesele canım :) 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 356 göst.
11 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Bir Anne Hikayesi (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 658 göst.
4 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde Gamzeli (531 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 975 göst.
5 Mart 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 399 göst.
18 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,606 soru

11,204,093 cevap

34,506 kullanıcı