0 oy
613 göst.
Diğer kategorisinde (63 puan) tarafından

Kızlar bi kızım vardi bide oğlan istemiştim son ana kadar hayırlısı ile bide oğlum olsun bi daha çocuk düşünmüyorum dedim ama olmadı nasip kızmış ben elimden geleni yaptım çok uğraştım çok dua ettim düşünmeye başladığım dan beri bebeği ama böyle hayırlısı mis ne diyim rabbim olmayanlara versin ins sizce neden bana sırtını dönmüş olablir merak ettim :) acaba üzgünüm mu demek istedi 

image

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

:D küsmüş seninle 

-Reklam-
0 oy
(119,338 puan) tarafından
Anneye kusmusmu bu prenses
0 oy
tarafından

Kusmus senle canim cikolata ye gonlunu al:)RABBİM sag salim kucagina almayi nasip etsin inşallah canim 

(63 puan) tarafından
Amin cnm küsmekte haklı 12 haftadan beri kesin nokta bugün konuldu her hafta gittim merakimdan çok da dua ettim ona alındı herhalde
tarafından
Barisir o annesiyle kus kalamaz))
0 oy
(321 puan) tarafından
Ne güzel çıkmış resim keşke yüzü dönük olsaymış:D bu aralar sıkıntılı mısın kuzum :)
(63 puan) tarafından
Aynen cnm çok sıkıntı ettin cinsiyet meselesini
(321 puan) tarafından
Tek öyle olsun kuzum başka şeylerle doldurma kafanı o anın tadını çıkar ben o kadar özlüyorum ki
0 oy
(996 puan) tarafından
canım hakkından hayırlısı ne ise o olsun benim de iki tane kızım var birisi 4 birisi 5 yaşında birbirlerini arkadaşlar iyi ki de ikisi de kız olmuş ardarda birbirlerine sırdaşı olurlar benim de iki kızdan sonra kaza ara bir oğlum oldu hiç beklenmedik bir anda Allah'ım sana da nasip etsin inşallah
(63 puan) tarafından
Amin cnm rabbim nasip etmediği sürece bi daha dusunmicem
0 oy
tarafından
Bak kusturmussun prensesi☺❤
0 oy
tarafından
Ayy maşallah kafasını öne etmiş küsmüş sana annesi biraz tatlı yede gönlünü al
(63 puan) tarafından
Aynen cnm bana küstü daha bebeğim küçükken böyle bi karar aldim bundan önceki kimyasal idi hemen sonra yine kaldım dedim bunda da var hayır hep oğlan olur diye düşündük ama olmadı nasipmis
0 oy
tarafından

Rabbim sana bağışlasın inşallah

(63 puan) tarafından
Amin cnm cumlemizin ins
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Benim ikinci kız da bana aynısını yaptı haha:)) 
(63 puan) tarafından
Herşey allah'ın takdiri demi doğa da herşey mucize gibi
0 oy
(742 puan) tarafından

Küsmüş   olabilir  :(

0 oy
(243 puan) tarafından
Benimde 1 kizim vardi cok yalvardim rabbime ama olmadi 2.de kiz canim..bende uzulmustum ters dondu biliyomusun uzduk sanirim biraz prenseslerimizi rabbim neylerse guzel eyler vardir bi bildigi napalimm bunlari saglikla kucagimiza alalim insallah ama anliyorum seni..
(243 puan) tarafından
Allahim hayirli damatlar nasip etsin napalim
(243 puan) tarafından
Aynen benimki de yuz ustu dondu 1 saat ugrasti doktor :)bu aksam yine gitcez saglikli sihhatli olsunda insallahhh
(63 puan) tarafından
Aynen cnm hakkimiza hayırlısı amin
(243 puan) tarafından
Kesin kiz bizim bugun yuzde 100 dedi dr
(63 puan) tarafından
Benim ki de öyle sağlıkla gelsinler ins mağazalara gidiyorum kiz yazlık kıyafetleri görünce ikisini bir buyutucem giydicegim geliyo aklıma mutlu oluyorum:)

İlgili sorular

380,001 soru

11,375,304 cevap

34,859 kullanıcı

...