0 oy
283 göst.
Diğer kategorisinde (4 puan) tarafından

Benim sorum yok sadece sevincimi sizlerle paylaşmak istedim :) 11+5 de ve 12+2 de gittim cinsiyeti  çok merak ettiğim için ikisinde de uyuyordu yönünü hiç donmedi. Ama dün burdan okudugum gibi kahvemi içtim ve doktor sıram gelmeden bol bol yürüdüm ve bebişim o kadar hareketliydi ki hayran kaldım yavruma <3 bu arada cinsiyetimiz kesin olarak erkek darısı tüm merak eden annelerin başına <3 anne olmak öyle güzel bir duygu ki şimdiden o ayaklarını yiyesim geldi :)

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sağlıcakla kucağına alırsın inşallah <3
(4 puan) tarafından
Amin inşallah <3
-Reklam-
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Ben hamileyken hiç şöyle analık yüklenmedi yaaaa :) dodgu iki ay sonra falan annemiyim ben dedim 
(4 puan) tarafından
Çok özeniyordum daha evlenmeden eşimle hayallerini kuruyorduk :)
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Hayırlı ve sağlıklı bir evlât olur inşaAllah
(4 puan) tarafından
Amin ❤️
0 oy
tarafından
Allah sağ salim dogurmayi nasip etsin hayırlı evlat olarak yetiştirmeyi nasip etsin inşallah ismini ne koymayı düşünüyorsunuz :-D
(4 puan) tarafından
Süleyman efe inşallah ❤️
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Allah hayırla sağliklada kucağina almayı nasip etsin canım kazasız belasız inşallah
(4 puan) tarafından
Amin canım cok teşekkür ederiz
0 oy
tarafından
Maşallah ya ne güzel heycanlanmışsın. Rabbim vatana millete hayırlı evlat eylesin. Hayırlısıyla kucağına al hayırla büyüt inşallah ☺
(4 puan) tarafından
Amin cok teşekkür ederim  ❤️ eşimle daha evlenmeden erkek bebisimiz olur inşallah diyroduk ismi falan o zaman düşünmüştük şimdi rabbim gonlumuze göre verdi ya çok şükür çok sevindik bizde ❤️
0 oy
(3,503 puan) tarafından
Rabbim sağlıkla kavustursun inşallah 
(4 puan) tarafından
Amin ❤️
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Sağlıkla kucağına alırsın inşallah
(4 puan) tarafından
Amin inşallah ❤️
0 oy
(1,656 puan) tarafından
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım
(4 puan) tarafından
Amin çok teşekkür ederiz ❤️

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 139 göst.
0 oy
3 cevap 125 göst.
0 oy
7 cevap 307 göst.
29 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Zeynepin annisi (1,504 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 116 göst.
6 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Ysmnjdjbsbzjksb (38 puan) tarafından soruldu

377,728 soru

11,305,312 cevap

34,731 kullanıcı

...