+1 oy
1,026 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Gizli mi alenj mi, sifre var mi , veya seni  tlf da rahatsz  eden bir mesaj bir görüşme  var mı, 

46 Cevaplar

0 oy
(1,403 puan) tarafından
Ortada gezer teli arada bir bakarim
-Reklam-
0 oy
(119,015 puan) tarafından
Surekli bakarim ☺️ hep maclara bakiyo siyaset birazda magazin ☺️☺️☺️
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Kafam estikçe bakarım canım ama gizli değil, yanındayken yaparım. Çokta sık bakmam, gerek duymuyorum açıkçası ama merak işte:)
0 oy
tarafından
Benim eşimin telefonunda şifresi var hemde parmaknizi var ama gizli değil istediğim zaman telefonunu açabilirim sıkıntı olmaz hep ortalikda zaten evdeyse de genelde çocuğun elinde olur
0 oy
(194 puan) tarafından
Eşimin telefonunu çok rahatlıkla alabilirim şifresi var ama hepsini biliyorum hatta bütün sosyal şifrelerini de biliyorum Herhangi bir problem yok ya Beni rahatsız edecek bir şey yok Çünkü her şeyini bildiğim için rahatsız olmuyorum açıkçası ben de çok merak edip bakmam oda bakmaz.
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Hiç bakmam oda bakmaz. Zaten hareketleriyle gizlediği bişey olmadığını belli eder. Ess.gin aklına karpuz kabuğu sokmak deyimini uygulamak istemem söz meclisten dışarı. O ilk evlendigimizde didik didik ederdi ama artık bakmaz yeni telefon aldı bana daha bikere açıp bakmış değil 3 ay oldu . Güveniriz çok şükür birbirimize
0 oy
(5,377 puan) tarafından
Önceden bakardım çocuk olalı bakmıyom aman kendini yormaktan başka bşy değil yaocak olsa her türlü yapar 
(1,787 puan) tarafından
Kizz Tuba profilde ki senin çocuğun mu
(5,377 puan) tarafından
Yok kuzum noldu ki nazar olur diye koymuyom ben benziyo ama gözler fln :D
(1,787 puan) tarafından
Ay çok tatliiis kimin cocuguysa Allah bağışlasın
0 oy
tarafından

Hic bakmam ya bi kere bakmistim cok sıkıcı erkek muhabbeti bidaha bakmadim 

0 oy
(2,201 puan) tarafından
Bakarım  oda benim kine baksin
0 oy
(1,126 puan) tarafından
Bakarım. Ama bisey arama maksatlı değil benim tel de onunki de ortadadır. Bazen gece o uyurken crome geçmişine bakıyorum ama ya pek anlamaz o :)) hep mac siteleri mac yorumları :)) 
0 oy
(99 puan) tarafından
Arada bakarım. Ama burda kızlar sürekli kocasının bir açığını yakaladığı için artık bakasım gelmiyor. Sanki bişey bulacak gibi tedirgin oluyorum. Şimdiye kadar yakaladığım en kötü şey kardeşine mesaj atmış beni kahveye çağır diye. Kardeşi de aradı kahveye çağırdı. Bana da gördün kendisi aradı ben mı söyletiyorum sanki diye çıkışmıştı. 
0 oy
(2,259 puan) tarafından

Bakarım ama gizli değil yanında şifresinide biliyorum alışkanlık bırakamıyorum :D

0 oy
(7,441 puan) tarafından
Bizim telefonlarimizda şifre falan yok ama hiç bakmayız birbirimizin telefonuna.telefonum yanında çalar çalar isim olur bakamam kim diye sorarım kendin bak der aynısını bende yapıyorum çalsın dönüp bakmam 
0 oy
tarafından

Parmak izim var tlfnun da 

Birsürü kadın numarası kayıtlı kayıtsız görüntülü aramalar var sarışın güzel kızlar vs 

Ama mecburi keyfi değil:D

Telefoncu olunca kendisi tamir yapıyor mecbur yani napayım ama kurcalamam öyle oda benim tlfnumu kurcalamaz 

0 oy
(702 puan) tarafından
Bakarim o da benimkine bakar ama zirt pirt bakmayiz arada 
0 oy
tarafından

Benim eşimin telefonun desenli  ekran kilidi benim ismimin baş harfi:D 

0 oy
tarafından
Onun yanında bakarım bakmanın sebebi de kim aramış diye bazen anası arar eltim arar bana unutur söylemeyi bende onun için bakarım aa annen aramış niye aradı derim yada abin yada baban hiç fark etmez yani onun için bakarım 
0 oy
tarafından
Herseyini bilirim kontrol etmem arada bi bakarim cok sükür gizli hic birseyimiz yok Rabbim nazardan esirgesin birbirimizi cok seviyoruz :)
0 oy
tarafından

Yaninda bakarim sadece whatsapini takip etdigimde gizlin alip kodu uygulayip birakiyorum cok kurcaladigim icin gizlin bi sey yapamiyor:D

0 oy
tarafından
Yooo hic bir sey gormedim sifre var ama biliyorum şifresini.  

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 1,076 göst.
24 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Aydanm (6,204 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 112 göst.
16 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Cemre56 (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 144 göst.
28 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Gaynanamgalpben (454 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 393 göst.