0 oy
767 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Baktim da 5 aydır burdayım burda bazi şahislar insanlarin hayatlarıyla dalga gecer gibi cevaplar yazıyor sanki bilerek o postlari arıyorsunuz laf sokayımda içim rahat etsin der gibi sizin kalbiniz var da sanki onlarin kalbi yok bazılari anlatilan şeylere inanmiyor çok inandirici gelmedi diye yazıyor inanmadiysan yazma cevap verme insanlarin kalbini kırmayın kalp kırmanin bir günahını araştirin derim insanlari hor görüp kendinizle kıyaslamayın olan var olmayan var biraz dikkat edin kimse kimseyi inandirmak zorunda degil.

22 Cevaplar

0 oy
(1,186 puan) tarafından
Bence de çok haklısın inanmıyorsan cevap verme kimse seni zorlamıyor
tarafından
Aynen içlerinde kalsa patlarlar
-Reklam-
0 oy
tarafından

Aynen ilknurcum vallahi doğru 

tarafından
❤️❤️❤️
0 oy
(13,702 puan) tarafından

Kim sinirlendirdi bu güzel kadını:kissing:

tarafından
Valla canım burda  Bi arkadaşima üzüldüm o yuzdn yazdim ❤️❤️
0 oy
(7,411 puan) tarafından
Haklisin ama bu hic degismicek maalesf canim. Simdi senin post kapanir tartisma konusu diye devran aynen doner...
tarafından
Hilalimmmm özledimmm❤️❤️❤️ gece bakındım uzun zaman sonra ama yoktun sanırım.
Yazışamasakta samimiyetin, güzel yüreğin, güler yüzün unutulmaz bil istedim ❤️ iyikilerimdensin...
(7,411 puan) tarafından
Bildirimlerin en guzelini aldim desem suan❤❤ unutulmamanin verdigi mutlulukla kalp krizi gecirebilirimmm gulizarimmm canimmmm☺❤ ne ara geldin. Bende giremiyorum cok sk rumeysam dis sancilarinda.:/ ustune hastalikta eklendi onunla uğraşıyorum bidenemm.
Yorumun bana suan enerji ve mutluluk katti gulizarimm canimsinn☺❤❤ sende paşalarimda iyidir insaAllah.
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Katılıyorum. Bence de... 
0 oy
(60 puan) tarafından
Çok haklısın ...
0 oy
(4,546 puan) tarafından

Çok haklısın ama inşallah postunu kapatmazlar :ermm:

tarafından
:D zatn hep benm postum kapanir
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Aynen öyle canım
tarafından
❤️❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
Sonrada kendilerini dobra olarak tanımlarlar
tarafından
İnsanlara cevap yazarken sert sert yazarlar kişkirtici sözler derle benim eşim olsa ben boşanirdim felan filan atip tutanlar
0 oy
tarafından
Aynen öyle sokmayin burnunuzu madem oyle
tarafından
Aynn yaaa
0 oy
(119,338 puan) tarafından
Bende ayar oluyom onlara
tarafından
Dövekmi :)
0 oy
(6,919 puan) tarafından
İnsanla zorda kalmasa burda çözüm aricaklarini sanmıyorum demekki gerçekten bi bulanim da ve yardım beklediklerini bile bile gaz verici sözlerle onlara yardım değil daha karışık bı çözüm sunmak Yannis oluyor herzaman dinlerken önce Allah i unutmadan karşıdakinin kötü bı durumda olduğu bilerek yatıştırıcı cümleler kuralım kızlar Allah korusun belki birimizin yazdığı tek kelimeyle bir aile bitebilir ben bunun yükünü taşımak istemediğim için genelde yorum yapmak istemiyorum Allah yardımcın olsun inşallah deyip geçerim
tarafından
Amin canım çok haklısın
0 oy
tarafından

Aynnn öyle adaşım bende bazen görüyorum acayip sinir oluyorum ama huylu huyundan vazgeçmez ki:angry:

tarafından
Evet canım geçmez
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Yemin ederim bugun bende bu tarz bi post açıcaktımm. Burdaki bazı kisiler isim vermicem gercekten saygı sızca konusuyorlar.. Hamile olmalarına ragmen hic korkuları yok bi can tasıyprum felan diye...  Allah kalplerine göre versin ama insanların kalbini kırmayın burda kimse kimsenin ekstra sözlerini kötü yorumlarını duyup üzülmek zorunda degil.. Yanında olmicaksanız insanların bosuna parmaklarınızı yormayın 
tarafından
Oyle canım maalesef ki
0 oy
(742 puan) tarafından
Ben inanıyorum hatta çok etkilenip üzülüyorum  özellikle zor durumda olanlara rabbim  yardim etsin 
tarafından
Amin canım
0 oy
tarafından

Haklısın bu konuda , bazen çok sert yaklaşımlarda bulunanlar vardır ...

tarafından
Oyle malesef
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Katiliyorum canm dogru diyosun 
0 oy
tarafından
1 kişiye bende biraz takılıyorum itiraf etmek gerekirse ama.. Diğer kişiler ister yeni ister eski, ister değişik, ister sıradan.. Kimse kimseyi kırmamalı.. Çok haklısın tatlımmm çok ❤️
tarafından
❤️❤️ Sen gitme biryere hep Boyle güzel yorumlar yap.
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Oluyor canım ya öyle şeyler hanhş birine laf anlatacaksın ki? 

Herkes kendi karakterini kişiliğini Bi şekilde yansıtıyor buraya 
tarafından
Aynen oyle
0 oy
(360 puan) tarafından
Öyle duyarlı kuzum :)öptüm kocaman 
tarafından
❤️❤️❤️❤️

İlgili sorular

+1 oy
21 cevap 775 göst.
12 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu