0 oy
1,136 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Yozgatin yerköy ilcesindeyim burayada gelmis corona hastane kapali suuan soktayim cok canim sikıldi ölüm yayiliyo resmen cok caresizim :(

13 Cevaplar

+1 oy
(2,102 puan) tarafından

Kesin teşhis koyulmuş mu ? Sadece test icin mi karantina ya alınmış. 

Geldi ülkeye corona, inanmazsan sor ona djsjdhsjjd :D

(333 puan) tarafından
Aynn :)) her seyin bkunu cikarmayi seviyoruz
(12,513 puan) tarafından
Haha belki onu da seviyoruzdır sjjdjd
Şaka maka burda bi arkadas önceki postumda yazdı cok hosuma gitti belki corona dan ölme ihtimalimiz %1 yada 10 vs ama her an ölme ihtimaliniz %100 demem o ki hepsi hikaye biz doğru yaşayalım, ona layık kul olalım Rabbim bizi korur insallah
(333 puan) tarafından
Aynen ecel geldi mi her sey bahane turkiye ye virus gelmedi ama bir suru felaket geldi yuzlerce insan oldu. Onlar olmasa virus oldurecekti
(12,513 puan) tarafından
Rabbim yardımcımız olsun canım
(333 puan) tarafından
Amin amin
-Reklam-
0 oy
tarafından

Korkma kiz nurofen ne güne duruyor :D ülke olarak çok rahatız sağ çıkana helal olsun 

tarafından
Ahah ben de van li amcayı bulacam ilaç alacam ondan herkes basının çaresine baksin ☺
tarafından
:D bi sekilde kurtuluruz ya
tarafından
He kiz biz neler gördük corona mı yıkacak bizi peh ☺
tarafından
:D ne esad ne corona Türkiye kor ona :D
tarafından
Ahaha manyak iyiydi ama
0 oy
(2,884 puan) tarafından
Biliyormusum çin bunu nüfusu  azaltmak için yapmış diyorlar sonra kontorlden cikmis ulkelere yayilmis 

Ilk ciktiginda bi tedavisi de varmis aslında ama corona bir nevi mutasyona uğrayarak 2 defa nuks etmiş aslinda 2 level coronaya tedavi yok

Bana cok mantikli geldi
(2,874 puan) tarafından
Sorma ya her pisliği yiyorlar bize bulasmadan geberseydi hepsi
tarafından
Aynen kendi ulke sinirlari icinde geberselerdi keske
(2,874 puan) tarafından
Aynen ya Allahım korusun hepimizi
(7,193 puan) tarafından
Virüs olmasa ölümle burun buruna olmayacaksın yani öyle mi?
tarafından
Sen iyimisin ya ?
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun valla
tarafından
Sağol canim amin
0 oy
(554 puan) tarafından

İnsanlar panik halinde gecen kuzenim üst solunum yolu enfeksiyonuyla sağlık ocağına gitmiş doktor Corona testine göndermiş sonuc faranjit gelmez demiyorum gelebilir ama önce istanbul gibi kalabalik yerlere gelir ve buda duyulur içini ferah tut hem Türkiye cor-ona;)

tarafından
:) insallah hic gelmez canim sağol
0 oy
(7,193 puan) tarafından
Ölüm yayılır mi ya böyle bir itikat olabilir mi ? Nefes sayısı biten ölüyor korona morana hikaye . Azıcık Allah'a teslim olup tevekkül etmesini bilin lütfen
tarafından
Sen ne dedinin farkindamisin biz Allaha canimizi feda ederiz orasi ayri mesele ama rabbim diyorki onlemm alin bak kimse onlem almiyo kol geziyo ölüm bunu anlatmak istedim hem biz seninle tartsmadikmi niye yorum yapiyosun benim postuma
0 oy
tarafından
Bnm doğduğum yer Yerköy oralimisn bilmiyorm ama komsulugu harika biyer orası 
tarafından
Çiçekdagliyim oraya cok yakin esim yerkoylu canim evet guzeldir buralarda hersey
tarafından
Aynen canım sel i biliyomusn yakinmi orası ben çok uzun yillardr girmiyorum bı yol ayiriyo dediler ondn soruyorm merak ettim
tarafından
Evet şel yukarisi canim girisi
0 oy
tarafından

Oha yozgata da geldiyse kayseri cok yakindir :( o degil de bizim herif her hafta yozgata gidiyo eve almayim bende evden disari cikmayim bari saka maka biz napicaz sonumuz yaklasiyo gibi hissediyom bacim ya :(

tarafından
Aynen ya nasil bu kadar kolay geldi bu illet buaralara kimse neden önlem almadi
tarafından
Ucuslar kapatilmadi gulum nolucak?
tarafından
:( canimiz bu kadar ucuz iste
tarafından
Umursayan kim ki? Cumhurbaskanimiz da altin doseme sarayinda sigarasini yakip ulkeyi seyreder artik
tarafından
Aynen ayak ayak ustune atsin
0 oy
tarafından

Cnm memleketim oraya kdr mı gelmiş :(

tarafından
:( öyle soyleniyo canim
0 oy
(27 puan) tarafından
Kusura bakma canım ama bende yozgata evliyim eşim yerkoylu biz merkezde yasasakta  günü birlik gideriz yerkoye ve şuan hamileyim daha geçen hastaneye gitim yerkoyde  öyle  bise yok bir yakınımız da orda caliisyor sen şuan kendini ve insanları strese sokuyorsun
tarafından
Kusura bakmada canim kapanali iki gun olmus ben kendimi durduk yere niye bole strese sokaym ya soylenileni soyluyorm burda sallamasyon yapmiyorum
(27 puan) tarafından
Hayır canım yanlış duyum aldın garantisini verebilirim doktor eksikliğinden dolayı ve malzeme eksikliğinden dolayı çoğu bölüm kapandı ayrıca hastanenin taşınma ihtimali bile var  yani korona diye bir konu yerkoyde geçecek ve  yerkoyun  adamı orda duracak sanmam:))
tarafından
Bilmiyorum korkuyorm hatta korkudan eve kapanmayi dusunuyorm umarim yanlis bilgidir hastanemiz yeni ama niye tasinsinki
(27 puan) tarafından
Yok korkmana gerek yok toki taraflarına tasinacak  diye duydum  ne kadar doğru bilemem ama korona meselesi yok kuzum sen istersen maske tak gez ben genelde öyle yapıyorum tedbir amaclı
tarafından
Himm bilmiyorum bunu sevindm tesekkürler
0 oy
(658 puan) tarafından
Bize de geldi dun rum tarafina bugün kktc ye allahim annemler8n evin karsisindaki oteli falan karantinaya almislar bende dun o bolgedeydim rabbim cocuklarimizo sevdiklerimizi bizleri korusun 
0 oy
(10,512 puan) tarafından
Sağlık.bakani da açıklamış ya yüksek ihtimal turkiyede olması diye :(Rabbim.korusun ya 
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Ya canim cok yerde hastane kapatilabiliyo cunku o supheyle gelen bi vaka varsa onlem amacli kapatiyolar sonra testler sonuclaninca baktilar bisey yok aciyolar geri bu virusun geldigi anlamina gelmiyo ha gelebilirde sonucta virus ama cok suky ulkemizde yok henuz boyle bisey her gun aciklama yapiyor saglik bakani televizyonda

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 259 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde busra01busra (998 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 221 göst.
13 Kasım 2023 Diğer kategorisinde SL (1,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 406 göst.
11 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Miniktirtil (1,247 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 330 göst.