0 oy
377 göst.
Diğer kategorisinde (590 puan) tarafından
Kızlarr cok kotuyum az önce oğlumu yikadım getirende kafasın kapıya carpdım cok kotu carpmadı ama agladı oğlum bende korkudan agladım kime deyeyim bilmedim esim evde yok ya kaynanam gilde uyuyo simdi susdu ama ya bi sey olursa vicdan azabından kurtulamıyorum of cok korkuyorm

3 Cevaplar

0 oy
(6,807 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım 
(590 puan) tarafından
Sagol kuzm bi sey olmusçudur acaba daha 19 gunluk ya
(6,807 puan) tarafından
Böyle şeylerde doktorlar genellikle 1 kaç saat uyutmamahi tavsiye ediyolar canım bekle uyutma oyala biraz sonra kusma falan olursa Ozmn hastaneye git hemen içinde şüphe kalmasin
(590 puan) tarafından
Ya canm aglaması durdu canı acısaydı aglatdı yani dimi  uedirdim uyudu simdi napıyim  simdi esimde evde yok elim ayagma dolandı yai
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yatırma bi kaç saat kusarsa falan görür hastane ye daha kemikleri çok taze 
(590 puan) tarafından
Yeddirdummuyudu canm yani acısaydı cok uyuyamazdı dimi ama korkuyorum ya. Elim ayagım titredi simdi naoıyi ben esimde yok evde
tarafından
Ne yaptın bebegin nasil
(590 puan) tarafından
Sukur canm iyi bi süybokmadı bin sukur sagol kuzm benim
tarafından
Allah sana bagislasin
0 oy
(1,886 puan) tarafından
Geçmis olsun canım korkma inşallah olmaz bişey sen yine de uytmamaya çalış çarptığın yerde şişme yada kızarıklık var mı keşke doktora götürsen bi 
(590 puan) tarafından
Canm ya iyi suan bi seyinyok aglamıyoda  sismedinkizarmadıda canm esimm yok ysnımda ekimi ayagmı o baglıyo zaten.
(1,886 puan) tarafından
İyi şükür bitanem Allah'ın izniyle bişey olmaz rabbim korusun inşallah dikkat et sen yine de
(590 puan) tarafından
Sagol canm benim yaa inseallah kuzmm benin Allah razı olsunn

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 115 göst.
10 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Elvan00 (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 1,843 göst.
0 oy
8 cevap 530 göst.
6 Ağustos 2018 Diğer kategorisinde Ebrar durum (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 239 göst.
9 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Annelik cennettir (16 puan) tarafından soruldu

377,345 soru

11,292,457 cevap

34,711 kullanıcı

...