0 oy
752 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,402 puan) tarafından

image

Sorum baslikta

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
ben de catlak vardi onun icin yazdi bu diski yumuşatıcı canim günde iki kez di sanirim yanlis değilse ama ben gunde bir kez kullanmistim vok gecmis olsun
(2,402 puan) tarafından
Bana doktor gunde 2 defa yazdi ama kizimla evde yalnizim smdi icsem tuvaletim gelirmi amacim o smdi icersem tuvaletim gelirse kizim yalniz kalicak acaba tuvalrtinimi getiriyor yoksa kabizlik ve catlak tedavisi icin
tarafından
kabızlık icin diye biliyorum hani kabizken daha cok zorlandigin icin makat catlagi ilerliyor
(2,402 puan) tarafından
Smdi icsem tuavlete cikarirmiki
tarafından
ben ictigimde oyle olmamisti canim sorunsa senin icin gunde bir kez ic
-Reklam-
0 oy
(1,908 puan) tarafından
aynısını hamileyken yazdı kabızlık geçer geçmez bırak alisirsan ömür boyu kullanmak zorunda kalırsın bağırsaklarda tembellik yapar fazlası dedi geldi bı kere kokladım neyse ayıptır söylemesi tuvalete gidip işimi hallettim ilacı da korkudan kullanmadım kokusu bile etkiliydi ;D şakası bı yana doğal yollarla kabız olmayı önlemek daha iyi 
(2,402 puan) tarafından
Ya smdi icsem tuvalete gdermiyim bebegim yalniz kalmasin iceride :(
(1,908 puan) tarafından
etkili bı ilaç için ama çok aşırı kullanmayın beslenme şeklinizi düzenleyin
0 oy
(333 puan) tarafından
Bende basur oldu canim gunde iki kez yemekten hemen sonra kullandim. Kabizligi onlemek icin 
(2,402 puan) tarafından
Icince hemen tuvalete cikardimi peki
(333 puan) tarafından
Evet canim ilk iki gun oyle oldu bunye alisinca normale dondu
(2,402 puan) tarafından
Ben aksam esim varken ictim hic tuvaletim gelmedi
(333 puan) tarafından
Demek ki degisiyor kisiden kisiye. Onemli olan cikmak degil canim kabizligi onlemek.
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Kabizligi onlemek ve duzenli kullanman lazim yoksa kabiz olursun gunde 3 defa kullaniodum 
(2,402 puan) tarafından
Icince tuvalete cikariyormuydu canim
(5,913 puan) tarafından
Evet hamileyim bir ara kabiz oldum kullandim
0 oy
(12,776 puan) tarafından
Len dün sordun ya iş bak bakalım Bi nasıl fayda edecek sana yada Bi eczane sorsaydın içindeki kağıt bak 
(2,402 puan) tarafından
Baktim kiz yazmiyor ya eczaneyide dun cok aradim utaniyorum aramaktan artik smdi icsem bebegim iceride yalniz kalir tuvalete cikarirmiki
(12,776 puan) tarafından
Kız çıksan Bi sye olmaz 1 hafta kalmayacan ya en fazla 20 dk da işin biter Bi şey olmaz
(2,402 puan) tarafından
5 dakika durmuyorki minnos

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 80 göst.
12 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 98 göst.
22 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 75 göst.
18 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 238 göst.
15 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Mnguuu (48 puan) tarafından soruldu

382,953 soru

11,463,064 cevap

35,056 kullanıcı