0 oy
1,283 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kızlarrr bu gün tam 21 haftalık olduk gören herkes çok şişmişsinn daha şimdiden bu kadar şişersen sen son aylarinda yürüyemezsin gibi şeyler söylüyor korkutuyorlar benii 

imagesizcede çok mu gerçektenn

34 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Ters yüklenmiş resim düzeltemedim onu :D:ermm:

-Reklam-
0 oy
(15,719 puan) tarafından
Sen tepetaklak olmuşsun baciiii
tarafından
Hahaha güldürdün kızz ters yüklenmiş düzeltemedim onu :) :) :)
(333 puan) tarafından
:D fato sen yorum yapma cocuk emziriyordum cocuk sicradi sesimden
(15,719 puan) tarafından
Kız sesli gülme sende:D
tarafından
Hahahahaha :)
(333 puan) tarafından
Beklemiyordum oyle cevap :)) senin cevaplari arar oldum artik
0 oy
tarafından

Ben de 18 haftaligim karnım seninki kadar neredeyse boyum da kısa korkuyorum son günler nasıl olur diye:D

tarafından
Hahaha sonumuz öyle olucak :)
tarafından
Yuvarlanirik bacim napak ☺☺
0 oy
(9,238 puan) tarafından
21 miii maşallah :) fotoya bakınca son haftalarn sandm. Olsun uzulme sağlk olsun
tarafından
Ay herkes böyle söylüyorlae vallah hatta birileri demiş evlenmeden hamile kaldı daha haftasinı küçük söylüyor o derece yani :)
(9,238 puan) tarafından
Yok artk ya millet ne pis duşunceli. Hayır kalsan bile onlara ne herkesn kendi hayatı. Kimisinin iç karnı geniş oluyor hamile kalır kalmaz çıkmaya başlıyor gobeği. Senin ki de oyle. Boşvet cnm sağlıkla doğsun bebeğn onemli olan o. Tkma kmseyi
tarafından
Öyle canim takmıyorum zaten gülüp geçiyorum oğlum sağlıkla doğsunda en önemlisi o :)
(9,238 puan) tarafından
Aynen ☺☺❤
0 oy
tarafından

Ben 33 haftalık hamileyim senin kadar  değilim , 

21 haftalık hamileyken hamile olduğum dahi hiç belli olmuyordu ...

tarafından
Yok kız bende bi anormallik var niye bu kadar şiştim anlamdım da son aylarda duba gibi birşey olcam çıkcam
tarafından
Çok fazla tuzlu şeyler tuketme
tarafından
İşte sorun bu çok tuzlu yiyorum tuz olmayınca yemeğin tadını alamıyorum azaltmaya çalışıyorum işte yavaş yavas
tarafından
Yok fazla tuz yeme yoksa 30 haftalarda çok zorlanacaksin
tarafından
Ahh işte ahh azaltmaya çalışıyorum eşime de eziyet oldum sen tuz atarsan senden özeniyorum diyorum kıyamam benim için tuzsun yiyor oda :)
0 oy
(333 puan) tarafından
Yok kiz normal sen bakma o cok bilmislere
tarafından
Vallah kız adımı cıkardılar evlenmeden hamile kaldi haftasinı küçük söylüyor diye gülüp geçiyorum napim çok şiştiysem bu benim suçum muuuu :)
(333 puan) tarafından
He anamin evinden aldim de tobe yarabbi
tarafından
Hahaaha vallah canım gülüp geçiyorum herkesin pis düşünceleri
(333 puan) tarafından
Kendi ayiplari
tarafından
Aynen öyle canım kendi ayıpları
0 oy
tarafından

Bende oyleyim  23+1 :(

tarafından
Şu yuvarlanan pandalar var ya sonumu onlar gibi görüyorum :)
0 oy
(5,913 puan) tarafından

29 haftalik olcaz gobegim seninki kadar :angel: biraz hamur isinden kizartmadan tatlilardan uzak dur canim sonradan acisi cikior demedi deme bak bende seker cikti 

tarafından
Yok kız aslında hiç yemiyorum zaten kilolu kaldım diye çok aşırı dikkat ediyorum 21 haftada 5 kilo aldım bilmiyorum normal mi doktorum iyi diyor anlamadim neden şiştim bu kadar
(5,913 puan) tarafından
Belki gazin vardir kabizlik falan varsada sisior boyle insan
tarafından
Aslında kabızlık falan yok canım bende anlamadım 2. Aydan itibaren birden böyle şişmeye başladım balon gibi :)
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Hahahaha cok tatlı :D

tarafından
Korkuyorum valla son aylarda pandalar gibi yuvarlanarak gidicem bir yerden bir yere :)
(12,513 puan) tarafından
Hahahhaa:)))))
0 oy
(233 puan) tarafından
Ben 39 haftalik doguma girdigimde senin karnindan kucuktu karnim canim ama ic karnim genisti benim senin ic karnin yoktur fazla o yuzden buyuk olur bebegin saglikli olsun yeter son aylarda herkeste oluyor zorlanmalar nefes alirken yururken onun karnin buyuk olmasiyla alakasi yok. Dusunme sen onlari 
tarafından
Ay vallah canım 2. Aydan sonra balon gibi şişmeye başladım benim iç karnım hiç yokmuş demek ki bazen dalga geçiyorum kendimle ben kilolu hamile kaldım mideden iç karına yer kalmamıstır diye :)
(233 puan) tarafından
:))) yeterki evladin saglikli olsun kuzum dogumdan sonra bisey kalmiyor benim kuzenimde hamilr lkalinca 12 haftalikken karni buyuk olur tamamrn karinla alakali dogumdan sonra hepsi gidiyor
tarafından
İnşAllah canım evladım sağlıklı olsun da bu kilolar gelirr gider çok da önemli değil :)
0 oy
(847 puan) tarafından
Canım benimde öyle karnım gobekliydim öncesinde o yüzden oluyormuş iri vücutta oluyormuş öyle. Onlara ne bee yürüsen çok su içersek birşey olmaz insallah
tarafından
Vallah eşimle her akşam yemekten sonra yarım saat yürüyoruz inşAllah birşey olmaz :)
(847 puan) tarafından
Insallah canım ya :)))
0 oy
(174 puan) tarafından
Normaldir canim anca
tarafından
Vallah korkutuyorlar beni adımı bile çıkardılar evlenmeden hamile kalmisım diye :)
(174 puan) tarafından
Zaten herkes oyle sen kimseyi takma allah seni biliyor
tarafından
Yok canım takmıyorum kimseyi ağzı olan konuşuyor işte
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Yok canım gayet normal 21 haftalık bazıları davul fırın gibi bile oluyor ALLAH ta nasip ettikten sonra dr. da saglikli demişse kim ne derse desin...
tarafından
Yok canım doktor normal dedi ben korktum iştd son aylarda çok şişiyormuşsun ya ben ne olcam kim bilir :)
0 oy
(395 puan) tarafından
İnsanların dediklerine bakma konuşmayı seviyorlar bu senin vucudum ile alakalı ne yani seni huzursuz ediyorlar mutsuz ediyorlar ki. Benimde 27+1 deyim dışarıdan anlaşılmıyor bile karnım yok neredeyse ilk gebeliğimde de öyleydi banada derlerdi ay fare yavrusu doğurcan nasıl bakıcan onaaaaa. Sanane dimi yani zayıf mış kiloluymuş ben bakıcamhamilrlere böyle şeylerin söylemesine karşıyım kesinlikle sen huzuruna hamileliğin in sağlığına bak canım kim ne demiş takma sakın yoksa ağzı olan konuşuyor
(395 puan) tarafından
Ay valla sinir oluyorum insanların herşeyleri konuşmakta kendilerine hak bulmasına sakın umursama cevapta verme Hakkını Allaha havale et hamileyi kırmak çok büyük günah Allah sorar hesabını.sen sakın böyle konuşmaları stres yapma kendine
tarafından
Yok canım hiç duymuyorum bile kişi kendinden bilir işi derler hiç umursamıyorum bile
(395 puan) tarafından
Erken hamile kalırsın kesin yoldaydı derler geç kalırsın kesin tedavi gördü demedi derler bunlar böyle :) Sakıns ana doğum anılarını anlatmalarına izin verme felaket birşey  gibi anlatıp korkutuyor lar. Oysa o kadar özel anda yaşadığın acı bile güzel iken. Ne yapsak hamileler olarak kendimizi evlere mi kilitlemek böyle insanlardan uzal durmak adına :)
tarafından
Vallah canım hiç kimseyle muhattap olmuyorum geçen gün abimim eşi de doğum yaptı kırk mevlütü vardı orda biri bana diyor ki boyun aslında uzun ama karnın şişince boyun kısalmış basılmışsın kadın psikolojimi bozdu benim
(395 puan) tarafından
Ay Ben olsam derdim. Ay sen çok biliyon dimi :) İşte bu tip insanların zihniyeti ne acaba huzursuz etmek mi
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Aman  bi göbek var okadar fizik harika daha nolsun:)
tarafından
Panda gibi olucam dokuz ay sonunda :)
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Evet çok sismissin kaç  kg aldın şuan 7 8 aylık gibi olmuşsun 
tarafından
Canım 21 haftalığım 5 kilo almışım doktorum iyi gidiyorsun diyor
(12,777 puan) tarafından
O zaman iç karnın dar
tarafından
Vallah canım öyle sanırım 9 ay sonunda yuvarlanıcaz napalım :)
0 oy
(2,028 puan) tarafından

Boşuna korkma kız büyüyen karnına dur deyince durucak mi sankim :D doğunca gidecek nasılsa 20 hafta sabrediver hem tadını çıkar<3

tarafından
Ay vallah doğru dedin durmuyor balon gibi büyüyüp büyüyüp duruyor :) :):)
0 oy
(1,491 puan) tarafından

İç karnın küçük tür canım takma kafaya öyle herkesin dediğine bakarsan kiminin iç karni büyüktür belli etmez kimininde hemen belli eder insanlar yorum yapacak başka bişey bulamıyor da mı hamile kadının dengesiyle oynuyor gayet iyisin canım çok ta tatlı duruyor gobişş:D

tarafından
Haha eşimde pandaların resmini atıp duruyor bana 9 aylıkken sen diye :) sağol canım
0 oy
tarafından
Masallah karnin şismis senin ben 6 aylikken hamileyim diyordun inanmiyorlardi valla
tarafından
Vallah deneyimli anneler zaten son aylarda çok şişceksin şişmemek daha iyi diyorlar ama bilmiyorum :)
tarafından
Evet son ay cok sismistim dogru
tarafından
Bakalım benim sonum ne olucak :) :) :)
0 oy
(1,698 puan) tarafından

Ben de böyleydim zamanla yavaşlıyo büyümesi gayet de yürürsün bi şey olmaz takma kafana. Sanki kendileri sırtında taşicak amaaan :D 

tarafından
Ayy yavaşlıyo mu büyümesi gerçekten bende duydum son aylarda bebiş büyüdüğü için daha çabuk büyüyor diye :)
(1,698 puan) tarafından
Yok canım bi anda karnın çok büyüyo gibi oluyo sonra daha yavaş büyüyo. Ama öyle yürüyemicek seviyeye gelme olayı yok yani endişelenme. Öyle olsa millet 3üz doğuruyo 2iz doğuruyo nasık taşicaklar? Milletin ağzına bakma sen türk milletine eleştirmek olsun. Annenin duyguları hisleri önemli bile değil onlar için. Gayet güzel görünüyosun maşallah kilon da yok kimseyi takma
tarafından
Sağol canım benim ay korkuttukar beni psikolojimi bozdular resmen yok şöyle böyle diye diye
(1,698 puan) tarafından
Benim de bi anda büyüdü son aylarda şöyle olcan böyle olcan dediler 33’e giricez hala bi değişim yok minik minik büyüyoruz :)
tarafından
İçimi rahatlattın canım vallah sağol :)

İlgili bir soru bulunamadı

380,202 soru

11,382,817 cevap

34,882 kullanıcı

...