0 oy
1,053 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (271 puan) tarafından
Kızım 1 aydır pişik biraz ıyi oldu sonra yeniden oldu kızlar ve kuş gibi ötüyor doktora götürdüm deri kremi verdi hic ise yaramdı sabunla yıkıyorum gece açık bırakıyor ama iyileşmiyor çok ağlıyo nlur nasıl geçer tavsiye verin çocuğuma icim parçalanıyor ya

31 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sudocrem.dene bak bi de madecasol dene 
-Reklam-
0 oy
(2,110 puan) tarafından
Bezini degsmeyi dene belki kullandiginz bez pisik yapiyodur
0 oy
(820 puan) tarafından
Canim benim kizimda olmustu bildigin kan akiyordu travazol verdi doktor yeminle ertesi gun sadece kizariklik kalmisti ve kizim hic aglamadi ozaman cok iyi bor krem tabiki doktoruna danis yinede cok gecmis olsun
0 oy
(14 puan) tarafından
Canim ben hep sudocrem kullandim dogdugundan beri hic problem yasamadik. Eczanelerde satiliyor ordan alabilirsin. Gecmis olsun 
0 oy
(1,509 puan) tarafından
Bazi bebeklerin buyuk çişleri asitlidir o yuzden pisik olmasina neden olur doktorumuz oyle demisti bezi birakana kadar gecmiyecek cnm ben neler denemedimki hic birisi ise yaramadi 
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Travazol  birebir  canım  gecmis   OLSUN 

0 oy
(44 puan) tarafından
Saf zeytinyağı yağı varsa pamukla sur ve ıslak mendil kullanmma canım bı sure çok iyi geliyor ılık suyla sık sık yıka geciriyor
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Benim kızımın da kanıyordu resmen o derece kötüydü. Ben trosyd deri kremi ve hametanı karıştırıp sürdüm maşaallah iki günde geçti halâ da öyle yaparım. Ama muhakkak altını sade suyla yıka ve kurula
(4,889 puan) tarafından
Doktor tavsiyesi bizim ki bu şekilde karıştırp sürmek
0 oy
(48,820 puan) tarafından
saglik ocagina fito yazdırmıştım iyidi canim
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Talt pudrası kullandı mı pişik için pudra birebirdir

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 277 göst.
4 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Burcu13 (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 164 göst.
3 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Kbrarslan (1,037 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 115 göst.
27 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 536 göst.
20 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Hifanurun annesi (1,297 puan) tarafından soruldu

381,700 soru

11,426,845 cevap

34,987 kullanıcı

...