0 oy
1,048 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (271 puan) tarafından
Kızım 1 aydır pişik biraz ıyi oldu sonra yeniden oldu kızlar ve kuş gibi ötüyor doktora götürdüm deri kremi verdi hic ise yaramdı sabunla yıkıyorum gece açık bırakıyor ama iyileşmiyor çok ağlıyo nlur nasıl geçer tavsiye verin çocuğuma icim parçalanıyor ya

31 Cevaplar

0 oy
tarafından

Travazol hametan denedin mi 

(271 puan) tarafından
Hametan denedim gecmedim travazol denemedim
tarafından
Travazol dene sabunlu su kullanma saf suyla yıka ve kurulamadan asla bezleme
-Reklam-
0 oy
(119,343 puan) tarafından
Sudocrem kullandinmi
(271 puan) tarafından
Yok kullanmadim kuzum doktor mu yaziyor
(119,343 puan) tarafından
Hayor eczanelerde satiliyo nettende alabilirsin pisik olusumunu onluyo
(271 puan) tarafından
Tamam canım hemen deneyeceğim
(18 puan) tarafından
Canım benim oğlumda dediğin gibi pişiği geçmiyordu üstüne bide ishal olmuştu bende sudokrem kullandım 3 günde faydasını gördüm tavsiye ederim cok şükür en ufak seyde hemen sudo kullanıyorum
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Hametan 

Truvazol

Arko nem krem

Bunları dene canim 
(271 puan) tarafından
Tamam canım deneyeceğim çok saol
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Allhim şifa versin sudocrem kullan. Ve pisik geçince bırakma her alt açmada  sür.
(271 puan) tarafından
Tamam canım hemen deneyeceğim
(271 puan) tarafından
Fiyatı ne kadar acaba eczanede
(3,532 puan) tarafından
40 galiba canım. Bi aldık 10 buçuk aydır kullanıyorum yoğun bi krem. Ilk suyla yıka. Her alt açmada sür .  Sık sık  bez degis
(271 puan) tarafından
Tamam canım çok saol
0 oy
(491 puan) tarafından
canim bebeginin poposunu güzel haci sakirle yıka sabunla sonra arka kremin 1 liralik kremleri var kücük tüpte ondan sür bak gör bi güne kalmaz iyi olur arkonun yagli kremi olacak 
(271 puan) tarafından
Tamam onu da deniy kuzum
0 oy
(484 puan) tarafından
Canım benim oglminda pisliği gecmiyodu travazol ve sudocrem karıştın sürüyodum sudocrem çok güzel bi krem cocugumu onunla büyüktüm tavsiye ederim
(271 puan) tarafından
Fiyatı ne kuzum bunları eczaneden direk alsam
(484 puan) tarafından
Sudockrem 25 sanirim bayadr almyrm oğlan büyüdüğü için. Ama çok güzel bi krem netten birsz araştır canım ben çok krem denedim bu fayda etmişti oğluma
(14 puan) tarafından
İnternetten degil eczaneden satin almanizi tavsiye ederim, bebeklerimiz icin en guveniliri olsun isterim ben hep eczaneden aliyorum doktorum da oyle demisti.
(484 puan) tarafından
Yok bende netten al demiyorum zten arastrsin diye dedim. Bende eczaneden alıyodum.  Bütün eczanelerde var
0 oy
tarafından
Zeytinyağı iyi geliyor diye biliyorum ama annemler eskiden sıvıyağ bile sürerdi iyi geliyordu 
(1,169 puan) tarafından
Zeytinyağı asitli daha çok tahriş olur doktorlar önermiyor canim
tarafından
Öyle miymiş iyi oldu öğrendiğim ama geçiriyordu ya
(484 puan) tarafından
Canım zeytin yag fayda ediyo yanlız önce yağı ısıtıp asitini alman gerekiyo onuda kullandım ben
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Sakın sabun gibi kimyasallar kullanma o daha kötü yapar kantaron otu yağı kullan iyi gelir doktorun verdigi kremi baska bisi kullanmadan sadece kremi kullan gecmesse o dediğim yağı kullan ama asla sampuan sabun kullanma
0 oy
(491 puan) tarafından

image

bundan dene canm 
0 oy
tarafından

Ablamin oglu bununla fayda gördü kullanmasigi ilac kalmamıştı bende dogum ypicam o yuzden stok yapcam biraz denemeni tavsiye ederim

image

0 oy
(2,679 puan) tarafından
Canım benim kızımda da oldu ben sana yaptıklarımı söylim ıslak mendil kullanmadım pamuk kullandım leğene su bırakıyordum pamukla güzelcene siliyordum malum kış olduğu için yıkıyamadım sonra sudokremi kalın bir şekilde sürüyorum bir buçuk günde bir paket bez bitirdim bir kere bile çiş yapmışsa değiştin 2 günde geçti canım kıyamam ya inşallah geçer :(
(271 puan) tarafından
Kuzum gör sen kuş gibi ötüyor çocuu iç dayanmıyor elimden bisi gelmiyir
(2,679 puan) tarafından
Canım sudokremi muhakkak al hatta bugün alma imkanın varsa al 45 TL gibi birşey onu kalın sür ıslak mendil kullanma 2 güne geçer ben her alt değişmede sürüyorum bazen olacak gibi oluyor hemen geçiyor
0 oy
(10,384 puan) tarafından
Zeytinyağı sür canım pişik kremi yerine kantaron yağı ya da. 
0 oy
tarafından
Burda okumuştum travazol diye bir ilaç var onu denedin mi
0 oy
(139 puan) tarafından
Canım geçmiş olsun ama sabun kullanma saf su ile yıka sabun onu tetikler
0 oy
(1,001 puan) tarafından
Kuzum en iyisi temizce yika kurula sonra bebek pudrasi sur cok etkili ve iyi geliyo
(174 puan) tarafından
Canim sen bi damla sivi yag yada zeytin yag dok gor bak iyileşir bn cocuklarimi hic kremle buyutmedim hep bi damla yag dokuyordum artik kendisi iylesiyordu hemen
(271 puan) tarafından
Denedim kuz zeytin yağını yaktım asidini aldım sürdüm gecirmedi
(174 puan) tarafından
Ozamn bi sivi yag bi damla dok gor bak iyileşir
0 oy
tarafından
Zeytinyağı da sür bol bol  ve sudocrem dene bide pişik sebebini bul belki bezi yaramiyodur ya da ıslak mendili ben dalin dışında ıslak mendili kullaninca pişik oluyo çok kötü bide sıcak suyla yıka ıslak mendilini kullanmadan önce cnm
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Sudocrem

Travazol krem

Kantoron yagi

Arko.krem ablam.hep arko kullaniodu su tup.seklinde.disi yesil.olandan 

Birde dolapta sogutulmus margarini surebilirsin annem biz kucukken pisik oldugumuzda hep.surerdi 
0 oy
tarafından
Cnm Bepanthol.sudocrem iyi geliyor sabunla yıkama sadece suyla yıka birazda zeytinyağı sür iyi geliyormuş
0 oy
(4,134 puan) tarafından
Belki bebek bezi iyi gelmiyodur.. canim yada yedi yedigi bişey yapmiştir..
0 oy
(3,139 puan) tarafından

Canim bepanten ben oğluma sürüyorum pişik olunca.  Iki güne geciyor

image

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 266 göst.
4 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Burcu13 (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 162 göst.
3 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Kbrarslan (1,018 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 113 göst.
27 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 534 göst.
20 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Hifanurun annesi (1,297 puan) tarafından soruldu

380,213 soru

11,383,397 cevap

34,884 kullanıcı

...